Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Zupy i bazy do zup
Zupy warzywne
HORTEX Zupa pomidorowa
Zupa pomidorowa HORTEX 1.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 4 opinii

HORTEX Zupa pomidorowa

1 l
HORTEX
Polska

Cena9,99 zł
9,99 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bez dodatku substancji konserwujących.


Cechy

bez dodatku konserwantów


HORTEX Zupa pomidorowa


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.10.2026
Dostępne warianty
HORTEX Zupa dyniowa
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
93.00 kJ
1.1%
Wartość energetyczna (kcal)
22.00 kcal
1.1%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
4.10 g
1.6%
w tym cukry (g)
3.20 g
3.6%
Błonnik (g)
1.00 g
Białko (g)
0.90 g
1.8%
Sól (g)
0.80 g
13.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
75%
4
25%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Najbardziej smakuje mi zupa (tej firmy)pomidorowa z makaronem(mrożona).myślałam że to będzie taki sam smak.Jednak jest bardziej ostra(wyrazista)
29.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dla mnie rewelacja. Gęsty, smaczny krem. Najlepsza z całej serii.
27.12.2025
0
0
Witold
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2026
0
0
Kamil
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
9,99 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
AMIDO
Marka:
HORTEX
EAN:
5900500000317
Cena za kg:
9,99 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
HORTEX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
AMIDO
EAN:
5900500000317

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Przed otwarciem wstrząsnąć. Rozwarstwienie produktu oraz zmiana barwy są naturalne i nie stanowią wady. Sposób przygotowania: Po wstrząśnięciu i otwarciu zawartość opakowania przelej do garnka. Podgrzej, od czasu do czasu mieszając. Do zupy można dodać grzanki, groszek ptysiowy, ugotowany ryż lub makaron. Można ją doprawić startym parmezanem lub śmietaną. Otwieraj i zamykaj Bez przekręcania Po prostu unieś! Zamknij klik!


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: data podana na górze opakowania. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

2


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

FSC - Mieszany, Tektura, FSC C014047 Tetra Pak wybiera FSC Tetra Pak chroni to co dobre


Informacje producenta

Marka

Hortex


Marka standaryzowana

MarkaHortex

Logotypy stron trzecich

FSC


Opis produktu

Bez dodatku substancji konserwujących.


O marce

Hortex ... i gotowe!


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Zupa

Wariant pomidorowa

Produkty z kategorii Zupy warzywne

4.9
z 57 opinii
JEMYJEMY Zupa krem z zielonego groszku bezglutenowa 375 g

JEMYJEMY

Zupa krem z zielonego groszku bezglutenowa

375 g
21,31 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2027
4.9
z 49 opinii
JEMYJEMY Zupa krem z pomidorów bezglutenowa 375 g

JEMYJEMY

Zupa krem z pomidorów bezglutenowa

375 g
21,31 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-05-2027
5.0
z 12 opinii
STAR Bulion warzywny 1 kg

STAR

Bulion warzywny

1 kg
12,99 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026
4.9
z 10 opinii
KROKUS Rosół warzywny bezglutenowy 810 ml

KROKUS

Rosół warzywny bezglutenowy

810 ml
28,38 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.0
z 7 opinii
PUDLISZKI Zupa meksykańska z fasolą i kukurydzą 440 g

PUDLISZKI

Zupa meksykańska z fasolą i kukurydzą

440 g
29,52 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.8
z 15 opinii
PRIMAVIKA Zupa pomidorowa z ryżem (bezglutenowa) 700 g

PRIMAVIKA

Zupa pomidorowa z ryżem (bezglutenowa)

700 g
17,13 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-03-2027
MOG Rosół warzywny z shiitake 500 ml

MOG

Rosół warzywny z shiitake

500 ml
77,98 zł/l
Cena38,99 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
ACTIVUS ORGANIC Zupa krem z marchwi z mleczkiem kokosowym bezglutenowa BIO 400 g

ACTIVUS ORGANIC

Zupa krem z marchwi z mleczkiem kokosowym bezglutenowa BIO

400 g
26,97 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-05-2027
4.9
z 7 opinii
ACTIVUS ORGANIC Zupa krem z pomidorów bezglutenowa BIO 400 g

ACTIVUS ORGANIC

Zupa krem z pomidorów bezglutenowa BIO

400 g
26,97 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-05-2027
5.0
z 4 opinii
ANETO Bulion warzywny (w płynie) bezglutenowy BIO 1 l

ANETO

Bulion warzywny (w płynie) bezglutenowy BIO

1 l
25,79 zł/l
Cena25,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026
4.8
z 4 opinii
HORTEX Zupa pomidorowa 1 l

HORTEX

Zupa pomidorowa

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.8
z 4 opinii
HORTEX Zupa dyniowa 1 l

HORTEX

Zupa dyniowa

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 12 opinii
KROKUS Zupa krem z dyni bezglutenowa 470 g

KROKUS

Zupa krem z dyni bezglutenowa

470 g
35,72 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 5 opinii
KROKUS Zupa ogórkowa bezglutenowa 810 g

KROKUS

Zupa ogórkowa bezglutenowa

810 g
28,38 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.7
z 7 opinii
GAPA Krem z trzech dyń (piżmowej longa di Napoli i hokkaido) BIO 450 g

GAPA

Krem z trzech dyń (piżmowej longa di Napoli i hokkaido) BIO

450 g
66,64 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
GAPA Libańska zupa soczewicowa BIO 450 g

GAPA

Libańska zupa soczewicowa BIO

450 g
66,64 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
GAPA Krupnik z kaszą orkiszową na boczniakach BIO 450 g

GAPA

Krupnik z kaszą orkiszową na boczniakach BIO

450 g
59,98 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka

Produkty marki HORTEX

4.9
z 441 opinii
HORTEX Włoszczyzna - paski mrożona 450 g

HORTEX

Włoszczyzna - paski mrożona

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
4.9
z 502 opinii
HORTEX Mieszanka chińska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka chińska mrożona

450 g
19,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.7
z 28 opinii

15% taniej

HORTEX Pizza z chorizo i pepperoni 370 g

HORTEX

Pizza z chorizo i pepperoni

370 g
29,38 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,87 zł
12,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 306 opinii
HORTEX Marchewka mrożona mini 450 g

HORTEX

Marchewka mrożona mini

450 g
16,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,55 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 501 opinii
HORTEX Wiśnie bez pestek mrożone 450 g

HORTEX

Wiśnie bez pestek mrożone

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 107 opinii
HORTEX Zupa ogórkowa z koperkiem mrożona 450 g

HORTEX

Zupa ogórkowa z koperkiem mrożona

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 288 opinii
HORTEX Bukiet warzyw kwiatowy mrożony 450 g

HORTEX

Bukiet warzyw kwiatowy mrożony

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 514 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię mrożone

450 g
17,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,09 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.7
z 49 opinii

15% taniej

HORTEX Pizza z szynką i pieczarkami 345 g

HORTEX

Pizza z szynką i pieczarkami

345 g
31,51 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,87 zł
12,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię polskie mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię polskie mrożone

450 g
17,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,09 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 75 opinii
HORTEX Śliwki węgierki bez pestek mrożone 450 g

HORTEX

Śliwki węgierki bez pestek mrożone

450 g
26,64 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
4.9
z 165 opinii
HORTEX Mieszanka meksykańska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka meksykańska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 158 opinii
HORTEX Mieszanka owocowa mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka owocowa mrożona

450 g
35,53 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 124 opinii
HORTEX Mieszanka włoska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka włoska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 132 opinii
HORTEX Gotowa zupa pomidorowa z makaronem 350 g

HORTEX

Gotowa zupa pomidorowa z makaronem

350 g
31,40 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
4.9
z 670 opinii
HORTEX Szpinak rozdrobniony mrożony 450 g

HORTEX

Szpinak rozdrobniony mrożony

450 g
14,42 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store