Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Zdrowe przekąski
Wafle zbożowe
SANTE Wafle ryżowe z polewą malinową
Wafle ryżowe z polewą malinową SANTE 24g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

SANTE Wafle ryżowe z polewą malinową

24 g
SANTE
Polska

Cena2,39 zł
99,58 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 12.02.2027

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.11.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
99,58 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
24 g
Dostawca:
SANTE
Marka:
SANTE
EAN:
5900617038180
Cena za kg:
99,58 zł/kg
Waga:
24 g
Marka:
SANTE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SANTE
EAN:
5900617038180

Produkty z kategorii Wafle zbożowe

4.9
z 400 opinii
SANTE Wafle kukurydziane bezglutenowe (bezglutenowe) 120 g

SANTE

Wafle kukurydziane bezglutenowe (bezglutenowe)

120 g
33,25 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 122 opinii
KUPIEC Podpłomyki bez dodatku cukru 70 g

KUPIEC

Podpłomyki bez dodatku cukru

70 g
62,14 zł/kg
Cena4,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 130 opinii
SONKO Wafle ryżowe w czekoladzie mlecznej (bezglutenowe) 65 g

SONKO

Wafle ryżowe w czekoladzie mlecznej (bezglutenowe)

65 g
80,77 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2027
4.9
z 206 opinii
SANTE Wafle ryżowe naturalne (bezglutenowe) 110 g

SANTE

Wafle ryżowe naturalne (bezglutenowe)

110 g
36,27 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
4.9
z 239 opinii
SANTE Wafle ryżowe z solą himalajską (bezglutenowe) 110 g

SANTE

Wafle ryżowe z solą himalajską (bezglutenowe)

110 g
36,27 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
5.0
z 159 opinii
SONKO Wafle ryżowe naturalne (bezglutenowe) 130 g

SONKO

Wafle ryżowe naturalne (bezglutenowe)

130 g
33,77 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
4.9
z 85 opinii
SONKO Wafle ryżowe z pestkami dyni (bezglutenowe) 130 g

SONKO

Wafle ryżowe z pestkami dyni (bezglutenowe)

130 g
36,54 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2027
4.9
z 85 opinii
SONKO Wafle ryżowe z solą morską (bezglutenowe) 130 g

SONKO

Wafle ryżowe z solą morską (bezglutenowe)

130 g
34,23 zł/kg
Cena4,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-06-2027
4.9
z 97 opinii
SONKO Wafle ryżowe ze słonecznikiem (bezglutenowe) 130 g

SONKO

Wafle ryżowe ze słonecznikiem (bezglutenowe)

130 g
36,54 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2027
4.9
z 38 opinii
KUPIEC Wafle ryżowe w czekoladzie deserowej 60 g

KUPIEC

Wafle ryżowe w czekoladzie deserowej

60 g
99,83 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 113 opinii
KUPIEC Wafle ryżowe z mleczną czekoladą (bezglutenowe) 60 g

KUPIEC

Wafle ryżowe z mleczną czekoladą (bezglutenowe)

60 g
99,83 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.7
z 18 opinii
KUPIEC Wafle ryżowe w polewie jogurtowej o smaku mango 60 g

KUPIEC

Wafle ryżowe w polewie jogurtowej o smaku mango

60 g
108,17 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 21 opinii
KUPIEC Wafle ryżowe w polewie jogurtowej o smaku owoce leśne 60 g

KUPIEC

Wafle ryżowe w polewie jogurtowej o smaku owoce leśne

60 g
108,17 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 61 opinii
KUPIEC Wafle kukurydziane z solą morską (bezglutenowe) 105 g

KUPIEC

Wafle kukurydziane z solą morską (bezglutenowe)

105 g
47,52 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 18 opinii
KUPIEC Wafle kukurydziane z rozmarynem (bezglutenowe) 105 g

KUPIEC

Wafle kukurydziane z rozmarynem (bezglutenowe)

105 g
52,29 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 75 opinii
SONKO KIDS Wafle ryżowo-kukurydziane w czekoladzie mlecznej (bezglutenowe) 65 g

SONKO

KIDS Wafle ryżowo-kukurydziane w czekoladzie mlecznej (bezglutenowe)

65 g
76,77 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.9
z 22 opinii
KUPIEC Wafle kukurydziane Cheddar (bezglutenowe) 120 g

KUPIEC

Wafle kukurydziane Cheddar (bezglutenowe)

120 g
47,08 zł/kg
Cena5,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.7
z 7 opinii
KUPIEC Wafle kukurydziane chilli 120 g

KUPIEC

Wafle kukurydziane chilli

120 g
51,25 zł/kg
Cena6,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 141 opinii
BIOMINKI Wafle gryczane niesolone BIO 60 g

BIOMINKI

Wafle gryczane niesolone BIO

60 g
99,83 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 48 opinii
FIORENTINI Krążki kukurydziane z chia BIO (bezglutenowe) 50 g

FIORENTINI

Krążki kukurydziane z chia BIO (bezglutenowe)

50 g
109,80 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.9
z 59 opinii
KUPIEC Wafle ryżowe wieloziarniste (bezglutenowe) 90 g

KUPIEC

Wafle ryżowe wieloziarniste (bezglutenowe)

90 g
47,67 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 66 opinii
KUPIEC Wafle ryżowe tradycyjne Slim (bezglutenowe) 90 g

KUPIEC

Wafle ryżowe tradycyjne Slim (bezglutenowe)

90 g
43,89 zł/kg
Cena3,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 19 opinii
KUPIEC Wafle ryżowe z czarnuszką (bezglutenowe) 90 g

KUPIEC

Wafle ryżowe z czarnuszką (bezglutenowe)

90 g
47,67 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 39 opinii
KUPIEC Wafle ryżowe z pestkami dyni (bezglutenowe) 90 g

KUPIEC

Wafle ryżowe z pestkami dyni (bezglutenowe)

90 g
47,67 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 6 opinii
KUPIEC Wafle kukurydziane z czekoladą białą i wiórkami kokosowymi 62 g

KUPIEC

Wafle kukurydziane z czekoladą białą i wiórkami kokosowymi

62 g
106,29 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 22 opinii
KUPIEC Wafle ryżowe naturalne (bezglutenowe) 120 g

KUPIEC

Wafle ryżowe naturalne (bezglutenowe)

120 g
34,58 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 29 opinii
KUPIEC Wafle ryżowe z solą morską (bezglutenowe) 120 g

KUPIEC

Wafle ryżowe z solą morską (bezglutenowe)

120 g
36,25 zł/kg
Cena4,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 7 opinii
WK DZIK Wafle ryżowo-kukurydziane czekoladowe 1 szt

WK DZIK

Wafle ryżowo-kukurydziane czekoladowe

1 szt
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 35 opinii
FIORENTINI Wafle gryczane bezglutenowe BIO (bezglutenowe) 100 g

FIORENTINI

Wafle gryczane bezglutenowe BIO (bezglutenowe)

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-04-2027
4.9
z 19 opinii
FIORENTINI Wafle kukurydziane bezglutenowe BIO (bezglutenowe) 120 g

FIORENTINI

Wafle kukurydziane bezglutenowe BIO (bezglutenowe)

120 g
58,25 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-04-2027
4.9
z 38 opinii
SONKO Wafle 7 ziaren z dzikim ryżem (bezglutenowe) 130 g

SONKO

Wafle 7 ziaren z dzikim ryżem (bezglutenowe)

130 g
35,31 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026
4.9
z 10 opinii
WK DZIK Wafle kukurydziane paprykowe 120 g

WK DZIK

Wafle kukurydziane paprykowe

120 g
52,08 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 4 opinii
WK DZIK Wafle kukurydziane zielona cebulka 120 g

WK DZIK

Wafle kukurydziane zielona cebulka

120 g
49,92 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 4 opinii
SANTE Wafle ryżowe z polewą malinową 24 g

SANTE

Wafle ryżowe z polewą malinową

24 g
99,58 zł/kg
Cena2,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027

Produkty marki SANTE

5.0
z 135 opinii
SANTE Pasta orzechowa SMOOTH (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa 500 g

SANTE

Pasta orzechowa SMOOTH (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.9
z 219 opinii
SANTE Cukier trzcinowy Demerara nierafinowany 500 g

SANTE

Cukier trzcinowy Demerara nierafinowany

500 g
9,98 zł/kg
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
5.0
z 66 opinii
SANTE Soczewica czerwona 350 g

SANTE

Soczewica czerwona

350 g
14,26 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
5,30 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2027
4.9
z 90 opinii
SANTE Płatki owsiane błyskawiczne (pełnoziarniste) 500 g

SANTE

Płatki owsiane błyskawiczne (pełnoziarniste)

500 g
7,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
5.0
z 31 opinii
SANTE Go on baton energy 45 g

SANTE

Go on baton energy

45 g
53,11 zł/kg
2,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,55 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2027
4.9
z 98 opinii
SANTE Płatki owsiane górskie extra (pełnoziarniste) 500 g

SANTE

Płatki owsiane górskie extra (pełnoziarniste)

500 g
7,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.8
z 36 opinii

23% taniej

SANTE GO ON! Baton proteinowy 33% słony karmel 50 g

SANTE GO ON!

Baton proteinowy 33% słony karmel

50 g
79,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
5,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.9
z 49 opinii
SANTE Granola z brownie i wiśniami 300 g

SANTE

Granola z brownie i wiśniami

300 g
23,30 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
4.7
z 30 opinii

23% taniej

SANTE GO ON! Baton proteinowy 33% czekoladowy 50 g

SANTE GO ON!

Baton proteinowy 33% czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
5,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026
5.0
z 40 opinii
SANTE Granola z orzechami i miodem 300 g

SANTE

Granola z orzechami i miodem

300 g
23,30 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
5.0
z 4 opinii
SANTE Go on Ciastko proteinowe o smaku brownie bez dodanego cukru 50 g

SANTE

Go on Ciastko proteinowe o smaku brownie bez dodanego cukru

50 g
79,80 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026
4.9
z 60 opinii
SANTE FIT Ciasteczka zbożowe z morelą bez cukru 10 szt. 300 g

SANTE FIT

Ciasteczka zbożowe z morelą bez cukru 10 szt.

300 g
29,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027
4.9
z 39 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy żurawinowo-malinowy z polewą jogurtową 40 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy żurawinowo-malinowy z polewą jogurtową

40 g
38,75 zł/kg
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,85 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027
5.0
z 107 opinii
SANTE Otręby owsiane wysokobłonnikowe 200 g

SANTE

Otręby owsiane wysokobłonnikowe

200 g
17,95 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
5.0
z 46 opinii
SANTE Musli tropikalne z daktylami, ananasem i papają 350 g

SANTE

Musli tropikalne z daktylami, ananasem i papają

350 g
19,57 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,85 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
4.9
z 37 opinii
SANTE Granola z belgijską czekoladą i pomarańczami 300 g

SANTE

Granola z belgijską czekoladą i pomarańczami

300 g
29,30 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,79 zł
9,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store