Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Strefa bezalkoholowa
Piwo bezalkoholowe
Pszeniczne
INNE BECZKI Grodziska 15 Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)
Grodziska 15 Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) INNE BECZKI 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.4
z 7 opinii

INNE BECZKI Grodziska 15 Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

INNE BECZKI
500 ml
zawartość alkoholu: 0,5%
Polska
Produkt dostępny od 18. roku życia

friscontowa cena
Cena7,99 zł
15,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
Frisco okazja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.4
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
0%
3
0%
2
0%
1
14%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Goryczkowe, bardzo smaczne!
13.05.2026
0
0
Piotr Stopyra
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyjątkowe piwo, ale żeby je docenić trzeba nie być profanem🔥👍️💪. Czuć lekką wędzonkę, ale nie przytłaczającą. Rześkie piwo, akurat na gorący dzień.🚀
20.02.2026
2
0
Julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo niedobre
13.11.2025
1
3
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.04.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.03.2026
1
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
15,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
BROWAR BŁONIE
Marka:
INNE BECZKI
EAN:
5903661283230
Cena za kg:
15,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
INNE BECZKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BROWAR BŁONIE
EAN:
5903661283230

Produkty z kategorii Pszeniczne

4.9
z 55 opinii
PAULANER Weissbier Pszeniczne Piwo bezalkoholowe(butelka bezzwrotna) 500 ml

PAULANER

Weissbier Pszeniczne Piwo bezalkoholowe(butelka bezzwrotna)

500 ml
9,98 zł/l
Frisco poleca
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
MIŁOSŁAW Pszeniczne Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

MIŁOSŁAW

Pszeniczne Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
10,78 zł/l
Frisco poleca
Cena5,39 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
BAVARIA WIT Pszeniczne Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 330 ml

BAVARIA

WIT Pszeniczne Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

330 ml
13,91 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.9
z 52 opinii
ŻYWIEC BIAŁE Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻYWIEC BIAŁE

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,18 zł/l
friscontowa cena
Cena5,59 zł
Do koszyka
5.0
z 32 opinii
KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,78 zł/l
Cena5,89 zł
Kaucja: + 1,00 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
SCHNEIDER Weisse Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

SCHNEIDER

Weisse Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,58 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
4.4
z 7 opinii
INNE BECZKI Grodziska 15 Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Grodziska 15 Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
15,98 zł/l
friscontowa cena
Cena7,99 zł
Do koszyka

Produkty marki INNE BECZKI

4.9
z 23 opinii
INNE BECZKI Free IPA Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Free IPA Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
12,58 zł/l
Cena6,29 zł
Do koszyka
5.0
z 35 opinii
INNE BECZKI Zero To Hero Piwo bezalkoholowe - izotonik (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Zero To Hero Piwo bezalkoholowe - izotonik (butelka bezzwrotna)

500 ml
12,58 zł/l
Cena6,29 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
INNE BECZKI NOLO BASH (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

NOLO BASH (butelka bezzwrotna)

500 ml
14,98 zł/l
Frisco poleca
Cena7,49 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
INNE BECZKI NOLO HULA piwo bezalkoholowe 500 ml

INNE BECZKI

NOLO HULA piwo bezalkoholowe

500 ml
14,98 zł/l
Frisco poleca
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.0
z 4 opinii
INNE BECZKI NOLO JINX Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

NOLO JINX Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
14,98 zł/l
Frisco poleca
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
INNE BECZKI NOLO HOMIE Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

NOLO HOMIE Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,98 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
INNE BECZKI NOLO ALPHA Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

NOLO ALPHA Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,98 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.7
z 14 opinii
INNE BECZKI Jungle IPA Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Jungle IPA Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
INNE BECZKI Miami Lager Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Miami Lager Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,98 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
INNE BECZKI Zissou APA Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Zissou APA Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
INNE BECZKI Mango Jerry Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Mango Jerry Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
INNE BECZKI The Crown IPA Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

The Crown IPA Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
INNE BECZKI Win Win Lager Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Win Win Lager Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
15,98 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.5
z 4 opinii
INNE BECZKI Pilzner Długo leżakowany Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Pilzner Długo leżakowany Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,98 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
INNE BECZKI Great Wheat Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Great Wheat Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
15,98 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
INNE BECZKI Esteban Maracuya APA Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Esteban Maracuya APA Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store