Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dodatki kulinarne
Fixy
Do drobiu
WINIARY AIR FRYER Chrupiący kurczak jalapenio
Chrupiący kurczak jalapenio Pomysł na... WINIARY 66g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

WINIARY AIR FRYER Chrupiący kurczak jalapenio

66 g
WINIARY
Polska

Cena5,99 zł
90,76 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

...smak, który się chrrrupie!


Cechy

air fryer

gotuj z mniejszym dodatkiem tłuszczu*

*Gotuj z mniejszym dodatkiem tłuszczu. Smażenie w air fryerze pozwala ograniczyć dodatek tłuszczu w porównaniu do smażenia na głębokim oleju


WINIARY AIR FRYER Chrupiący kurczak jalapenio


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
666.00 kJ
7.9%
Wartość energetyczna (kcal)
159.00 kcal
8.0%
Tłuszcz (g)
4.30 g
6.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.50 g
2.5%
Węglowodany (g)
8.10 g
3.1%
w tym cukry (g)
2.20 g
2.4%
Błonnik (g)
0.90 g
Białko (g)
21.60 g
43.2%
Sól (g)
0.62 g
10.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2026
0
0
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.06.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
90,76 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
66 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
WINIARY
EAN:
8445291717176
Cena za kg:
90,76 zł/kg
Waga:
66 g
Marka:
WINIARY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
8445291717176

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.


Przepisy

Potrzebujesz: 400 g piersi kurczaka 3 porcje 10 min Przygotuj pysznego chrupiącego kurczaka w zaledwie 3 krokach Sposób przyrządzenia 1. Rozgrzej urządzenie air fryer przez 3 minuty do 180 °C i pokrój pierś z kurczaka na 8-10 filetów. 2. Wymieszaj kurczaka z 1 łyżką oleju do smażenia. Wysyp panierkę Winiary Pomysł na... na osobny talerz i obtocz kurczaka po kolei, delikatnie dociskając, aby równomiernie go pokryć. 3. Ułóż kurczaka w jednej warstwie w urządzeniu air fryer i piecz w temperaturze 180 °C przez 10 minut**. (albo upiecz go w piekarniku w temperaturze 180 °C przez 15 min). Delektuj się pysznym, chrupiącym kurczakiem! **Czas gotowania może się różnić w zależności od rozmiaru i modelu air fryera. Upewnij się, że kurczak jest odpowiednio ugotowany. Powyższy czas i temperatura są oparte na urządzeniu air fryer o mocy +1700 W i pojemności 6,2 L.


Informacje producenta

Marka

Winiary


Marka standaryzowana

MarkaWiniary

Podmarka

Podmarka Pomysł na...


Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

...smak, który się chrrrupie!


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Chrupiący kurczak

Wariant jalapeño

Produkty z kategorii Do drobiu

4.9
z 32 opinii
WINIARY Pomysł na... Kurczaka w sosie śmietanowo-ziołowym 30 g

WINIARY Pomysł na...

Kurczaka w sosie śmietanowo-ziołowym

30 g
159,67 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 25 opinii
WINIARY Pomysł na... Soczystego kurczaka z czosnkiem i ziołami + WORECZEK DO PIECZENIA 30 g

WINIARY Pomysł na...

Soczystego kurczaka z czosnkiem i ziołami + WORECZEK DO PIECZENIA

30 g
183,00 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 3 opinii
KAMIS Przepis na... Kurczaka po toskańsku z suszonymi pomidorami 30 g

KAMIS Przepis na...

Kurczaka po toskańsku z suszonymi pomidorami

30 g
166,33 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-09-2027
4.8
z 4 opinii
KAMIS Przepis na... Kurczaka w delikatnym sosie miodowo-musztardowym 30 g

KAMIS Przepis na...

Kurczaka w delikatnym sosie miodowo-musztardowym

30 g
149,67 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-06-2027
5.0
z 2 opinii
WINIARY Pomysł na... Kurczaka w sosie z pieczarkami 32 g

WINIARY Pomysł na...

Kurczaka w sosie z pieczarkami

32 g
149,69 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 7 opinii
WINIARY AIR FRYER Chrupiący kurczak serowy 70 g

WINIARY AIR FRYER

Chrupiący kurczak serowy

70 g
85,57 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 4 opinii
WINIARY AIR FRYER Chrupiący kurczak jalapenio 66 g

WINIARY AIR FRYER

Chrupiący kurczak jalapenio

66 g
90,76 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 9 opinii
WINIARY Pomysł na... Kurczaka w sosie włoskim z mozzarellą 35 g

WINIARY Pomysł na...

Kurczaka w sosie włoskim z mozzarellą

35 g
136,86 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.7
z 7 opinii
WINIARY Pomysł na... Soczystego kurczaka po hiszpańsku + WORECZEK DO PIECZENIA 38 g

WINIARY Pomysł na...

Soczystego kurczaka po hiszpańsku + WORECZEK DO PIECZENIA

38 g
144,47 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.7
z 11 opinii
KNORR FIX Chrupiący kurczak z czosnkiem (panierka) 70 g

KNORR FIX

Chrupiący kurczak z czosnkiem (panierka)

70 g
85,57 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 7 opinii
KNORR FIX Chrupiący kurczak z papryką (panierka) 70 g

KNORR FIX

Chrupiący kurczak z papryką (panierka)

70 g
85,57 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 6 opinii
WINIARY Pomysł na... Kebab doner 28 g

WINIARY Pomysł na...

Kebab doner

28 g
171,07 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
KNORR FIX Kurczak w sosie kurkowym 43 g

KNORR FIX

Kurczak w sosie kurkowym

43 g
139,30 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 4 opinii
KAMIS Przepis na... Makaron z kurczakiem w sosie curry 30 g

KAMIS Przepis na...

Makaron z kurczakiem w sosie curry

30 g
166,33 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2027
KNORR FIX Alfredo Chicken Pasta (Kiss Me) 42 g

KNORR FIX

Alfredo Chicken Pasta (Kiss Me)

42 g
137,86 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
KNORR FIX Chicken Pasta (Marry Me) 48 g

KNORR FIX

Chicken Pasta (Marry Me)

48 g
120,63 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

Produkty marki WINIARY

4.9
z 93 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 62 opinii
WINIARY Rosół drobiowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół drobiowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 35 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy 38 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy

38 g
35,53 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 121 opinii
WINIARY Barszcz biały (na 4 porcje) 66 g

WINIARY

Barszcz biały (na 4 porcje)

66 g
42,27 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 208 opinii
WINIARY Bulion warzywny 160 g

WINIARY

Bulion warzywny

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 191 opinii
WINIARY Bulion drobiowy 160 g

WINIARY

Bulion drobiowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 32 opinii
WINIARY Bulion warzywny (6 kostek) 60 g

WINIARY

Bulion warzywny (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
WINIARY Rosół wołowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół wołowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 62 opinii
WINIARY Bulion wołowy 160 g

WINIARY

Bulion wołowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 225 opinii
WINIARY Majonez lekki 300 ml

WINIARY

Majonez lekki

300 ml
24,63 zł/l
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 46 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 20 opinii
WINIARY Budyń o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 17 opinii
WINIARY Budyń Pistacja-Malina (bez cukru) 35 g

WINIARY

Budyń Pistacja-Malina (bez cukru)

35 g
50,00 zł/kg
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 44 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (z cukrem) bezglutenowy 63 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (z cukrem) bezglutenowy

63 g
27,78 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store