Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Batony
Owocowe
BRAIN BLASTERZ Kwaśny baton do żucia
Kwaśny baton do żucia BRAIN BLASTERZ 20g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 8 opinii

BRAIN BLASTERZ Kwaśny baton do żucia

20 g
BRAIN BLASTERZ
Pakistan

Cena1,89 zł
94,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 10.12.2027
Tagi
wegański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
8 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
75%
4
25%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.09.2026
0
0
Bożenna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.12.2025
0
0
Anita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.11.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.10.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
29.09.2025
0
0
Paula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.09.2025
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
94,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
20 g
Dostawca:
FRAJDOO SPÓŁKA Z OGR
Marka:
BRAIN BLASTERZ
EAN:
5056086500045
Cena za kg:
94,50 zł/kg
Waga:
20 g
Marka:
BRAIN BLASTERZ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FRAJDOO SPÓŁKA Z OGR
EAN:
5056086500045

Produkty z kategorii Owocowe

4.8
z 31 opinii
DOBRA KALORIA Baton daktylowy chrupiący orzech 35 g

DOBRA KALORIA

Baton daktylowy chrupiący orzech

35 g
85,43 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-12-2026
4.9
z 25 opinii
DOBRA KALORIA Baton daktylowy jabłko & cynamon 35 g

DOBRA KALORIA

Baton daktylowy jabłko & cynamon

35 g
85,43 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027
4.8
z 37 opinii
DOBRA KALORIA Baton daktylowy nerkowce & kokos 35 g

DOBRA KALORIA

Baton daktylowy nerkowce & kokos

35 g
85,43 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2027
4.9
z 7 opinii
BE RAW! Crispy Fruit Cherry&Cocoa 40 g

BE RAW!

Crispy Fruit Cherry&Cocoa

40 g
92,25 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
4.7
z 10 opinii
BE RAW! Crispy Fruit Strawberry&Browni 40 g

BE RAW!

Crispy Fruit Strawberry&Browni

40 g
87,25 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 19 opinii
BE RAW! Crispy Fruit Mango&Marakuja 40 g

BE RAW!

Crispy Fruit Mango&Marakuja

40 g
92,25 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
4.9
z 25 opinii
PURELLA SUPERFOODS Baton proteinowy beza truskawkowa 45 g

PURELLA SUPERFOODS

Baton proteinowy beza truskawkowa

45 g
88,67 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
4.9
z 33 opinii
PURELLA SUPERFOODS Baton proteinowy mango crispy rice 45 g

PURELLA SUPERFOODS

Baton proteinowy mango crispy rice

45 g
88,67 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
4.9
z 11 opinii
BOMBUS RAW ENERGY Baton marakuja-kokos (bezglutenowy) 50 g

BOMBUS RAW ENERGY

Baton marakuja-kokos (bezglutenowy)

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
4.0
z 4 opinii
CASALI Pianka bananowa w czekoladzie (25%) XL 22 g

CASALI

Pianka bananowa w czekoladzie (25%) XL

22 g
90,45 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
4.8
z 8 opinii
BRAIN BLASTERZ Kwaśny baton do żucia 20 g

BRAIN BLASTERZ

Kwaśny baton do żucia

20 g
94,50 zł/kg
Cena1,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2027

Produkty marki BRAIN BLASTERZ

4.8
z 4 opinii
BRAIN BLASTERZ Kwaśne cukierki 45 g

BRAIN BLASTERZ

Kwaśne cukierki

45 g
102,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
4.8
z 4 opinii
BRAIN BLASTERZ Super kwaśne żelki w kształcie robaków 100 g

BRAIN BLASTERZ

Super kwaśne żelki w kształcie robaków

100 g
83,90 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
3.5
z 2 opinii
BRAIN BLASTERZ SOUR BOLTZ Super kwaśne żelki w kształcie błyskawicy 100 g

BRAIN BLASTERZ

SOUR BOLTZ Super kwaśne żelki w kształcie błyskawicy

100 g
83,90 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store