Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Żelki, galaretki, pianki
Żelki kwaśne
BRAIN BLASTERZ Super kwaśne żelki w kształcie robaków
Super kwaśne żelki w kształcie robaków BRAIN BLASTERZ 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 4 opinii

BRAIN BLASTERZ Super kwaśne żelki w kształcie robaków

100 g
BRAIN BLASTERZ
Chiny

Cena8,39 zł
83,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 09.10.2026
Tagi
wegański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
75%
4
25%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
24.03.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.12.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
83,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
FRAJDOO SPÓŁKA Z OGR
Marka:
BRAIN BLASTERZ
EAN:
5056086501219
Cena za kg:
83,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
BRAIN BLASTERZ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FRAJDOO SPÓŁKA Z OGR
EAN:
5056086501219

Produkty z kategorii Żelki kwaśne

5.0
z 81 opinii
NIMM2 Śmiejżelki Żelki kwaśne XXL 180 g

NIMM2 Śmiejżelki

Żelki kwaśne XXL

180 g
40,50 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 46 opinii
NIMM2 Śmiejżelki Sokki Żelki owocowe wzbogacone witaminami Kwaśne Gwiazdki 90 g

NIMM2 Śmiejżelki Sokki

Żelki owocowe wzbogacone witaminami Kwaśne Gwiazdki

90 g
48,78 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 26 opinii
NIMM2 Śmiejżelki Kwaśne żelki owocowe 100 g

NIMM2 Śmiejżelki

Kwaśne żelki owocowe

100 g
43,90 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 3 opinii
CHUPA CHUPS Sour Bombs Kwaśne żelki 90 g

CHUPA CHUPS

Sour Bombs Kwaśne żelki

90 g
55,44 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 8 opinii
JOJO Żelki Sour Worms o smaku kwaśnym owocowym 80 g

JOJO

Żelki Sour Worms o smaku kwaśnym owocowym

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.8
z 8 opinii
CHUPA CHUPS Żelki kwaśne kąski 90 g

CHUPA CHUPS

Żelki kwaśne kąski

90 g
55,44 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 8 opinii
CHUPA CHUPS Mini Tubes Kwaśne żelki rurki 90 g

CHUPA CHUPS

Mini Tubes Kwaśne żelki rurki

90 g
52,78 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 4 opinii
BRAIN BLASTERZ Super kwaśne żelki w kształcie robaków 100 g

BRAIN BLASTERZ

Super kwaśne żelki w kształcie robaków

100 g
83,90 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
3.5
z 2 opinii
BRAIN BLASTERZ SOUR BOLTZ Super kwaśne żelki w kształcie błyskawicy 100 g

BRAIN BLASTERZ

SOUR BOLTZ Super kwaśne żelki w kształcie błyskawicy

100 g
83,90 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka

Produkty marki BRAIN BLASTERZ

4.8
z 8 opinii
BRAIN BLASTERZ Kwaśny baton do żucia 20 g

BRAIN BLASTERZ

Kwaśny baton do żucia

20 g
94,50 zł/kg
Cena1,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2027
4.8
z 4 opinii
BRAIN BLASTERZ Kwaśne cukierki 45 g

BRAIN BLASTERZ

Kwaśne cukierki

45 g
102,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
3.5
z 2 opinii
BRAIN BLASTERZ SOUR BOLTZ Super kwaśne żelki w kształcie błyskawicy 100 g

BRAIN BLASTERZ

SOUR BOLTZ Super kwaśne żelki w kształcie błyskawicy

100 g
83,90 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store