Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Żelki, galaretki, pianki
Żelki kwaśne
JOJO Żelki Sour Worms o smaku kwaśnym owocowym
Żelki Sour Worms o smaku kwaśnym owocowym JOJO 80g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 8 opinii

JOJO Żelki Sour Worms o smaku kwaśnym owocowym

80 g
JOJO
UE

Cena7,49 zł
93,63 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Smakujemy jak Czarna porzeczka Cytryna Jabłko Malina


Cechy

kolory z natury

z sokiem owoców

kwaśne


JOJO Żelki Sour Worms o smaku kwaśnym owocowym


Produkt dostępny
Oznakowanie Nutri-Score
Nutri-Score to system znakowania pokazujący wartość produktu w diecie, którego celem jest ułatwienie dokonywania prawidłowych wyborów żywieniowych. Produkty oznaczone literami A i B to produkty ważne w diecie, które warto spożywać w większej ilości. Produkty oznaczone literą C to produkty, które powinny być spożywane w sposób umiarkowany. Z kolei oznaczenie D i E wskazuje produkty, których spożycie powinno być ograniczone.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1391.00 kJ
16.6%
Wartość energetyczna (kcal)
327.00 kcal
16.4%
Tłuszcz (g)
< 0.10 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
78.40 g
30.2%
w tym cukry (g)
57.60 g
64.0%
Błonnik (g)
< 0.10 g
Białko (g)
3.40 g
6.8%
Sól (g)
0.02 g
0.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
8 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
13%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.11.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.08.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
17.06.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
93,63 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
80 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
JOJO
EAN:
8445291642539
Cena za kg:
93,63 zł/kg
Waga:
80 g
Marka:
JOJO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
8445291642539

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz data na białym polu. Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Nutri-Score obliczono dla 100 g produktu. Więcej informacji na www.nestle.pl/nutriscore


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Ważne: Małe dzieci (poniżej 4. roku życia) mają ograniczoną zdolność do żucia i mogą się zadławić małymi cukierkami.


Informacje producenta

Marka

Jojo


Marka standaryzowana

MarkaJojo

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Smakujemy jak Czarna porzeczka Cytryna Jabłko Malina


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mieszanka kwaśnych żelków

Wariant o smaku owocowym

Produkty z kategorii Żelki kwaśne

5.0
z 81 opinii
NIMM2 Śmiejżelki Żelki kwaśne XXL 180 g

NIMM2 Śmiejżelki

Żelki kwaśne XXL

180 g
40,50 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 46 opinii
NIMM2 Śmiejżelki Sokki Żelki owocowe wzbogacone witaminami Kwaśne Gwiazdki 90 g

NIMM2 Śmiejżelki Sokki

Żelki owocowe wzbogacone witaminami Kwaśne Gwiazdki

90 g
48,78 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 26 opinii
NIMM2 Śmiejżelki Kwaśne żelki owocowe 100 g

NIMM2 Śmiejżelki

Kwaśne żelki owocowe

100 g
43,90 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 3 opinii
CHUPA CHUPS Sour Bombs Kwaśne żelki 90 g

CHUPA CHUPS

Sour Bombs Kwaśne żelki

90 g
55,44 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 8 opinii
JOJO Żelki Sour Worms o smaku kwaśnym owocowym 80 g

JOJO

Żelki Sour Worms o smaku kwaśnym owocowym

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.8
z 8 opinii
CHUPA CHUPS Żelki kwaśne kąski 90 g

CHUPA CHUPS

Żelki kwaśne kąski

90 g
55,44 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 8 opinii
CHUPA CHUPS Mini Tubes Kwaśne żelki rurki 90 g

CHUPA CHUPS

Mini Tubes Kwaśne żelki rurki

90 g
52,78 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 4 opinii
BRAIN BLASTERZ Super kwaśne żelki w kształcie robaków 100 g

BRAIN BLASTERZ

Super kwaśne żelki w kształcie robaków

100 g
83,90 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
3.5
z 2 opinii
BRAIN BLASTERZ SOUR BOLTZ Super kwaśne żelki w kształcie błyskawicy 100 g

BRAIN BLASTERZ

SOUR BOLTZ Super kwaśne żelki w kształcie błyskawicy

100 g
83,90 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka

Produkty marki JOJO

4.9
z 31 opinii
JOJO Marshmallow Pianki o smaku truskawkowo-waniliowym 86 g

JOJO

Marshmallow Pianki o smaku truskawkowo-waniliowym

86 g
58,02 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
JOJO Żelki Cactuses o smaku owocowym 80 g

JOJO

Żelki Cactuses o smaku owocowym

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 2 opinii
JOJO Żelki Unicorns o smaku owocowym 80 g

JOJO

Żelki Unicorns o smaku owocowym

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
JOJO Zakręcone Pianki o smaku owocowo-waniliowym 90 g

JOJO

Zakręcone Pianki o smaku owocowo-waniliowym

90 g
55,44 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store