Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Cukierki, lizaki i gumy
Cukierki twarde
BRAIN BLASTERZ Kwaśne cukierki
Kwaśne cukierki BRAIN BLASTERZ 45g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 4 opinii

BRAIN BLASTERZ Kwaśne cukierki

45 g
BRAIN BLASTERZ
Pakistan

Cena4,59 zł
102,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 15.12.2026

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
75%
4
25%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.01.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.10.2025
0
0
Karol
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
29.10.2025
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
102,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
45 g
Dostawca:
FRAJDOO SPÓŁKA Z OGR
Marka:
BRAIN BLASTERZ
EAN:
5056086500021
Cena za kg:
102,00 zł/kg
Waga:
45 g
Marka:
BRAIN BLASTERZ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FRAJDOO SPÓŁKA Z OGR
EAN:
5056086500021

Produkty z kategorii Cukierki twarde

4.8
z 65 opinii
WEDEL Landryny Cukierki o smakach owocowych 90 g

WEDEL Landryny

Cukierki o smakach owocowych

90 g
38,78 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2027
4.9
z 91 opinii
WERTHER'S ORIGINAL Tradycyjne cukierki śmietankowe 90 g

WERTHER'S ORIGINAL

Tradycyjne cukierki śmietankowe

90 g
55,44 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 120 opinii
WAWEL Cukierki nadziewane karmelki Kukułka 105 g

WAWEL

Cukierki nadziewane karmelki Kukułka

105 g
49,05 zł/kg
Cena5,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 66 opinii
WAWEL Cukierki nadziewane karmelki Raczki 105 g

WAWEL

Cukierki nadziewane karmelki Raczki

105 g
49,05 zł/kg
Cena5,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 2 opinii
PURE&GOOD Cukierki z dziką różą imbirem propolisem bez cukru 50 g

PURE&GOOD

Cukierki z dziką różą imbirem propolisem bez cukru

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 1 opinii
PURE&GOOD Cukierki z melisą lawendą owocami leśnymi bez cukru 50 g

PURE&GOOD

Cukierki z melisą lawendą owocami leśnymi bez cukru

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 14 opinii
CHUPA CHUPS Korale z cukierków pudrowych 18 g

CHUPA CHUPS

Korale z cukierków pudrowych

18 g
77,22 zł/kg
Cena1,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 21 opinii
HALLS Mieszanka cukierków o smaku owocowym 34 g

HALLS

Mieszanka cukierków o smaku owocowym

34 g
79,12 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-07-2027
5.0
z 61 opinii
WERTHER'S ORIGINAL Cukierki śmietankowe z nadzieniem karmelowym 80 g

WERTHER'S ORIGINAL

Cukierki śmietankowe z nadzieniem karmelowym

80 g
62,38 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 4 opinii
BRAIN BLASTERZ Kwaśne cukierki 45 g

BRAIN BLASTERZ

Kwaśne cukierki

45 g
102,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026

Produkty marki BRAIN BLASTERZ

4.8
z 8 opinii
BRAIN BLASTERZ Kwaśny baton do żucia 20 g

BRAIN BLASTERZ

Kwaśny baton do żucia

20 g
94,50 zł/kg
Cena1,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2027
4.8
z 4 opinii
BRAIN BLASTERZ Super kwaśne żelki w kształcie robaków 100 g

BRAIN BLASTERZ

Super kwaśne żelki w kształcie robaków

100 g
83,90 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
3.5
z 2 opinii
BRAIN BLASTERZ SOUR BOLTZ Super kwaśne żelki w kształcie błyskawicy 100 g

BRAIN BLASTERZ

SOUR BOLTZ Super kwaśne żelki w kształcie błyskawicy

100 g
83,90 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store