Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Cukierki, lizaki i gumy
Cukierki twarde
WAWEL Cukierki nadziewane karmelki Raczki
Cukierki nadziewane karmelki Raczki WAWEL 105g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 66 opinii

WAWEL Cukierki nadziewane karmelki Raczki

105 g
WAWEL
Polska

Cena5,15 zł
49,05 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

produkowane ręcznie!

według sprawdzonej receptury


WAWEL Cukierki nadziewane karmelki Raczki


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2026
Dostępne warianty
WAWEL Cukierki nadziewane karmelki Kukułka
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1770.00 kJ
21.1%
Wartość energetyczna (kcal)
419.00 kcal
21.0%
Tłuszcz (g)
9.80 g
14.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
3.70 g
18.5%
Węglowodany (g)
79.00 g
30.4%
w tym cukry (g)
62.00 g
68.9%
Białko (g)
3.20 g
6.4%
Sól (g)
0.11 g
1.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
66 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
9%
3
2%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Może to sentyment, a może po prostu nadal są konkurencyjnie smaczne. Czasem jeden Raczek wystarcza do poprawy humoru na cały dzień.
11.09.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Zbyt slotkie
10.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
49,05 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
105 g
Dostawca:
WAWEL
Marka:
WAWEL
EAN:
5900102025756
Cena za kg:
49,05 zł/kg
Waga:
105 g
Marka:
WAWEL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WAWEL
EAN:
5900102025756

Informacje producenta

Marka

Wawel


Marka standaryzowana

MarkaWawel

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Karmelki nadziewane

Wariant Raczki

Produkty z kategorii Cukierki twarde

4.8
z 65 opinii
WEDEL Landryny Cukierki o smakach owocowych 90 g

WEDEL Landryny

Cukierki o smakach owocowych

90 g
38,78 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2027
4.9
z 91 opinii
WERTHER'S ORIGINAL Tradycyjne cukierki śmietankowe 90 g

WERTHER'S ORIGINAL

Tradycyjne cukierki śmietankowe

90 g
55,44 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 120 opinii
WAWEL Cukierki nadziewane karmelki Kukułka 105 g

WAWEL

Cukierki nadziewane karmelki Kukułka

105 g
49,05 zł/kg
Cena5,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 66 opinii
WAWEL Cukierki nadziewane karmelki Raczki 105 g

WAWEL

Cukierki nadziewane karmelki Raczki

105 g
49,05 zł/kg
Cena5,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 2 opinii
PURE&GOOD Cukierki z dziką różą imbirem propolisem bez cukru 50 g

PURE&GOOD

Cukierki z dziką różą imbirem propolisem bez cukru

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 1 opinii
PURE&GOOD Cukierki z melisą lawendą owocami leśnymi bez cukru 50 g

PURE&GOOD

Cukierki z melisą lawendą owocami leśnymi bez cukru

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 14 opinii
CHUPA CHUPS Korale z cukierków pudrowych 18 g

CHUPA CHUPS

Korale z cukierków pudrowych

18 g
77,22 zł/kg
Cena1,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 21 opinii
HALLS Mieszanka cukierków o smaku owocowym 34 g

HALLS

Mieszanka cukierków o smaku owocowym

34 g
79,12 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-07-2027
5.0
z 61 opinii
WERTHER'S ORIGINAL Cukierki śmietankowe z nadzieniem karmelowym 80 g

WERTHER'S ORIGINAL

Cukierki śmietankowe z nadzieniem karmelowym

80 g
62,38 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 4 opinii
BRAIN BLASTERZ Kwaśne cukierki 45 g

BRAIN BLASTERZ

Kwaśne cukierki

45 g
102,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026

Produkty marki WAWEL

4.9
z 18 opinii
WAWEL Czekolada PREMIUM Gorzka 64% ze skórką pomarańczową 90 g

WAWEL

Czekolada PREMIUM Gorzka 64% ze skórką pomarańczową

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 225 opinii
WAWEL Mieszanka Krakowska Galaretki w czekoladzie 245 g

WAWEL Mieszanka Krakowska

Galaretki w czekoladzie

245 g
43,22 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 124 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Klasyczne 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Klasyczne

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 64 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Białe 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Białe

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 216 opinii
WAWEL Cukierki krówka mleczna 250 g

WAWEL

Cukierki krówka mleczna

250 g
35,96 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 31 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Afryki 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki owocowe smaki Afryki

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 77 opinii
WAWEL Czekolada gorzka extra 90% kakao 90 g

WAWEL

Czekolada gorzka extra 90% kakao

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 87 opinii
WAWEL Mieszanka Krakowska Galaretki o smaku mango w czekoladzie 245 g

WAWEL Mieszanka Krakowska

Galaretki o smaku mango w czekoladzie

245 g
44,86 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 29 opinii
WAWEL Czekolada Premium: EXTRA Gorzka 100% kakao 80 g

WAWEL

Czekolada Premium: EXTRA Gorzka 100% kakao

80 g
162,38 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 12 opinii
WAWEL Czekolada PREMIUM Gorzka 64% 90 g

WAWEL

Czekolada PREMIUM Gorzka 64%

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 33 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Kokosowe 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Kokosowe

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 29 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Azjii 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki owocowe smaki Azjii

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 2 opinii
WAWEL Czekolada Premium Delikatnie Gorzka z solą morską i karmelem 90 g

WAWEL

Czekolada Premium Delikatnie Gorzka z solą morską i karmelem

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 20 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki nadziewane smaki Ameryki 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki nadziewane smaki Ameryki

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
4.9
z 26 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Protein 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Protein

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 48 opinii
WAWEL Cukierki Krówka o smaku słonego karmelu 250 g

WAWEL

Cukierki Krówka o smaku słonego karmelu

250 g
35,96 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store