Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Pesto
Zielone
ALCE NERO Pesto z cukinii BIO
Pesto z cukinii BIO ALCE NERO 130g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 6 opinii

ALCE NERO Pesto z cukinii BIO

130 g
ALCE NERO
Włochy

Cena12,99 zł
99,92 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Ekologiczne pesto z cukini to tradycyjny włoski dodatek do makaronu.

Należy je jedynie dodać do gorącego makaronu (najlepiej semolinowego), tworząc w ten sposób kompletny włoski posiłek. Produkty ekologiczne, objęte certyfikatem IT BIO CPB 4966.

ALCE NERO Pesto z cukinii BIO


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.03.2028
Dostępne warianty
ALCE NERO Pesto Rosso BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio
wegetariański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
67%
4
33%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
To pesto jest przepyszne! Żałuję, że bywa długo niedostępne. Zawsze jak się pojawia kupuję zapas :) ❤️
08.09.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
19.07.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.09.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
99,92 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
130 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
ALCE NERO
EAN:
8009004850224
Cena za kg:
99,92 zł/kg
Waga:
130 g
Marka:
ALCE NERO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
8009004850224

Produkty z kategorii Zielone

5.0
z 104 opinii
BARILLA Pesto alla Genovese (z bazylii) 190 g

BARILLA

Pesto alla Genovese (z bazylii)

190 g
73,63 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-12-2026
4.9
z 47 opinii
RANA Pesto z bazylią (świeże) 140 g

RANA

Pesto z bazylią (świeże)

140 g
64,21 zł/kg
11,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
BARILLA Pesto Basilico e Pistacchio (z bazylią i pistacjami) 190 g

BARILLA

Pesto Basilico e Pistacchio (z bazylią i pistacjami)

190 g
94,68 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-05-2027
4.9
z 12 opinii

22% taniej

MONINI Pesto alla Genovese (z bazylii) 190 g

MONINI

Pesto alla Genovese (z bazylii)

190 g
73,63 zł/kg
Cena promocyjna13,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2028
4.8
z 6 opinii

26% taniej

MONINI Pesto Rucola 190 g

MONINI

Pesto Rucola

190 g
73,63 zł/kg
Cena promocyjna13,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2028
4.8
z 86 opinii
ŁOWICZ Pesto zielone 180 g

ŁOWICZ

Pesto zielone

180 g
55,50 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 61 opinii
BIO VERDE Pesto Genovese BIO 125 g

BIO VERDE

Pesto Genovese BIO

125 g
87,92 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
4.9
z 32 opinii
Nowość
HOTZ Pesto z bazylii 135 g

HOTZ

Pesto z bazylii

135 g
59,19 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2028
4.9
z 38 opinii
MELISSA Primo Gusto Pesto alla Genovese 190 g

MELISSA Primo Gusto

Pesto alla Genovese

190 g
67,32 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2028
4.9
z 15 opinii
SACLA Pesto alla Genovese 90 g

SACLA

Pesto alla Genovese

90 g
133,22 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2028
5.0
z 7 opinii
ALCE NERO Pesto alla genovese (z bazylii) BIO 130 g

ALCE NERO

Pesto alla genovese (z bazylii) BIO

130 g
152,23 zł/kg
Cena19,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-03-2028
5.0
z 18 opinii
MONINI Pesto alla Genovese Vegan (z bazylii) 190 g

MONINI

Pesto alla Genovese Vegan (z bazylii)

190 g
94,68 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2028
4.7
z 6 opinii
ALCE NERO Pesto z cukinii BIO 130 g

ALCE NERO

Pesto z cukinii BIO

130 g
99,92 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-03-2028
4.5
z 2 opinii
SACLA Pesto bazyliowo-pistacjowe 190 g

SACLA

Pesto bazyliowo-pistacjowe

190 g
89,42 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2028
5.0
z 6 opinii
BIO PLANET Pesto zielone BIO 140 g

BIO PLANET

Pesto zielone BIO

140 g
98,50 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2028

Produkty marki ALCE NERO

5.0
z 86 opinii

15% taniej

ALCE NERO Sok z cytryn BIO 250 ml

ALCE NERO

Sok z cytryn BIO

250 ml
39,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
11,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
ALCE NERO Kakao w proszku BIO 75 g

ALCE NERO

Kakao w proszku BIO

75 g
226,53 zł/kg
Cena promocyjna16,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2028
5.0
z 10 opinii

18% taniej

ALCE NERO Kawa mielona 100% Arabica Fair Trade BIO 250 g

ALCE NERO

Kawa mielona 100% Arabica Fair Trade BIO

250 g
159,96 zł/kg
Cena promocyjna39,99 zł
48,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
5.0
z 47 opinii
ALCE NERO Passata (sos pomidorowy) BIO 500 ml

ALCE NERO

Passata (sos pomidorowy) BIO

500 ml
22,98 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 36 opinii
ALCE NERO Ciecierzyca w zalewie BIO 300 g

ALCE NERO

Ciecierzyca w zalewie BIO

300 g
39,30 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2028
4.9
z 72 opinii
ALCE NERO Bulion warzywny (10 kostek) BIO 100 g

ALCE NERO

Bulion warzywny (10 kostek) BIO

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
5.0
z 7 opinii
ALCE NERO Pesto alla genovese (z bazylii) BIO 130 g

ALCE NERO

Pesto alla genovese (z bazylii) BIO

130 g
152,23 zł/kg
Cena19,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-03-2028
4.8
z 17 opinii
ALCE NERO Ocet balsamiczny z Modeny I.G.P. BIO 250 ml

ALCE NERO

Ocet balsamiczny z Modeny I.G.P. BIO

250 ml
79,16 zł/l
Cena19,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 23 opinii
ALCE NERO Makaron tagliatelle (gniazda) pełnoziarniste z pszenicy durum BIO 250 g

ALCE NERO

Makaron tagliatelle (gniazda) pełnoziarniste z pszenicy durum BIO

250 g
28,76 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2028
4.9
z 18 opinii
ALCE NERO Passata pomidorowa 3-pack (3x200g) BIO 600 g

ALCE NERO

Passata pomidorowa 3-pack (3x200g) BIO

600 g
26,32 zł/kg
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 16 opinii
ALCE NERO Pulpa pomidorowa BIO 500 g

ALCE NERO

Pulpa pomidorowa BIO

500 g
26,98 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 3 opinii
ALCE NERO Pesto Rosso BIO 130 g

ALCE NERO

Pesto Rosso BIO

130 g
119,15 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2028
4.8
z 5 opinii
ALCE NERO Sos pomidorowy Arrabbiata BIO 350 g

ALCE NERO

Sos pomidorowy Arrabbiata BIO

350 g
50,83 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2027
4.9
z 11 opinii
ALCE NERO Sos pomidorowy z warzywami BIO 350 g

ALCE NERO

Sos pomidorowy z warzywami BIO

350 g
52,83 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2027
4.6
z 5 opinii
ALCE NERO Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym BIO 400 g

ALCE NERO

Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym BIO

400 g
22,88 zł/kg
Cena9,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store