Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Pesto
Zielone
BIO PLANET Pesto zielone BIO
Pesto zielone BIO BIO PLANET 140g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 6 opinii

BIO PLANET Pesto zielone BIO

140 g
BIO PLANET
UE/Poza UE

Cena13,79 zł
98,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 27.07.2028
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.09.2025
0
0
DANUTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.07.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2025
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
98,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
140 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
BIO PLANET
EAN:
5907738157981
Cena za kg:
98,50 zł/kg
Waga:
140 g
Marka:
BIO PLANET
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5907738157981

Produkty z kategorii Zielone

4.9
z 47 opinii
RANA Pesto z bazylią (świeże) 140 g

RANA

Pesto z bazylią (świeże)

140 g
64,21 zł/kg
11,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 105 opinii
BARILLA Pesto alla Genovese (z bazylii) 190 g

BARILLA

Pesto alla Genovese (z bazylii)

190 g
73,63 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-12-2026
4.9
z 12 opinii

22% taniej

MONINI Pesto alla Genovese (z bazylii) 190 g

MONINI

Pesto alla Genovese (z bazylii)

190 g
73,63 zł/kg
Cena promocyjna13,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2028
5.0
z 21 opinii
BARILLA Pesto Basilico e Pistacchio (z bazylią i pistacjami) 190 g

BARILLA

Pesto Basilico e Pistacchio (z bazylią i pistacjami)

190 g
94,68 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-05-2027
4.8
z 86 opinii
ŁOWICZ Pesto zielone 180 g

ŁOWICZ

Pesto zielone

180 g
55,50 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 32 opinii
Nowość
HOTZ Pesto z bazylii 135 g

HOTZ

Pesto z bazylii

135 g
59,19 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2028
4.9
z 38 opinii
MELISSA Primo Gusto Pesto alla Genovese 190 g

MELISSA Primo Gusto

Pesto alla Genovese

190 g
67,32 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2028
4.9
z 61 opinii
BIO VERDE Pesto Genovese BIO 125 g

BIO VERDE

Pesto Genovese BIO

125 g
87,92 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
4.8
z 6 opinii

26% taniej

MONINI Pesto Rucola 190 g

MONINI

Pesto Rucola

190 g
73,63 zł/kg
Cena promocyjna13,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2028
4.9
z 15 opinii
SACLA Pesto alla Genovese 90 g

SACLA

Pesto alla Genovese

90 g
133,22 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2028
5.0
z 7 opinii
ALCE NERO Pesto alla genovese (z bazylii) BIO 130 g

ALCE NERO

Pesto alla genovese (z bazylii) BIO

130 g
152,23 zł/kg
Cena19,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-03-2028
5.0
z 6 opinii
BIO PLANET Pesto zielone BIO 140 g

BIO PLANET

Pesto zielone BIO

140 g
98,50 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2028
4.7
z 6 opinii
ALCE NERO Pesto z cukinii BIO 130 g

ALCE NERO

Pesto z cukinii BIO

130 g
99,92 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-03-2028
5.0
z 18 opinii
MONINI Pesto alla Genovese Vegan (z bazylii) 190 g

MONINI

Pesto alla Genovese Vegan (z bazylii)

190 g
94,68 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2028
4.5
z 2 opinii
SACLA Pesto bazyliowo-pistacjowe 190 g

SACLA

Pesto bazyliowo-pistacjowe

190 g
89,42 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2028

Produkty marki BIO PLANET

5.0
z 55 opinii
BIO PLANET Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy 500 g

BIO PLANET

Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy

500 g
17,78 zł/kg
12,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2027
4.9
z 49 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane górskie BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane górskie BIO

600 g
16,65 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
4.9
z 38 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane bezglutenowe BIO 1 kg

BIO PLANET

Płatki owsiane bezglutenowe BIO

1 kg
17,99 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
4.9
z 30 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane BIO

600 g
15,82 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027
5.0
z 113 opinii
BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO

1 szt
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 13 opinii
BIO PLANET Syrop klonowy bezglutenowy BIO 250 ml

BIO PLANET

Syrop klonowy bezglutenowy BIO

250 ml
75,96 zł/l
Cena promocyjna18,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2028
4.9
z 156 opinii

22% taniej

BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO

1 szt
Cena promocyjna8,99 zł
11,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 25 opinii
BIO PLANET Kasza manna BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza manna BIO

500 g
13,98 zł/kg
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 50 opinii

30% taniej

BIO PLANET Ryż basmati biały bezglutenowy BIO 1 kg

BIO PLANET

Ryż basmati biały bezglutenowy BIO

1 kg
15,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,49 zł
22,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
5.0
z 56 opinii

18% taniej

BIO PLANET Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO 350 g

BIO PLANET

Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO

350 g
18,83 zł/kg
Cena promocyjna6,59 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 18 opinii

25% taniej

BIO PLANET Quinoa trójkolorowa (Komosa ryżowa) BIO 250 g

BIO PLANET

Quinoa trójkolorowa (Komosa ryżowa) BIO

250 g
35,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
4.9
z 16 opinii
BIO PLANET Kasza jęczmienna pęczak BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza jęczmienna pęczak BIO

500 g
10,98 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
4.9
z 19 opinii
BIO PLANET Serek waniliowy BIO 150 g

BIO PLANET

Serek waniliowy BIO

150 g
25,27 zł/kg
Cena promocyjna3,79 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 5 opinii
BIO PLANET Kimchi klasyczne BIO 300 g

BIO PLANET

Kimchi klasyczne BIO

300 g
43,30 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
13,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027
5.0
z 24 opinii
BIO PLANET Ser Tylżycki (plastry) BIO 125 g

BIO PLANET

Ser Tylżycki (plastry) BIO

125 g
66,32 zł/kg
Cena promocyjna8,29 zł
9,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 19 opinii
BIO PLANET Kasza bulgur BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza bulgur BIO

500 g
13,98 zł/kg
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store