Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kakao
Naturalne
O pełnej zawartości tłuszczu
ALCE NERO Kakao w proszku BIO
Kakao w proszku BIO ALCE NERO 75g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 17 opinii

ALCE NERO Kakao w proszku BIO

75 g
ALCE NERO
Włochy

Cena promocyjna16,99 zł
226,53 zł/kg
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (11% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 21.11.2028
Tagi
promocja
bio
Superfoods
Fair Trade
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
17 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Pycha! Polecam 👍️
06.04.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
KAKAO JEST WYŚMIENITE .💯
03.03.2026
0
0
Mikołaj
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupuję od dłuższego czasu, jest inny smak niż kakao kupowane od polskich producentów - włoskie jest smaczniejsze.👍️
02.08.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.07.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0
Violetta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.03.2026
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
DANUTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0
Kama
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.10.2025
0
0
Sybila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.08.2025
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.06.2025
0
0
Elektro
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
226,53 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
75 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
ALCE NERO
EAN:
8009004901179
Cena za kg:
226,53 zł/kg
Waga:
75 g
Marka:
ALCE NERO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
8009004901179

Produkty z kategorii O pełnej zawartości tłuszczu

4.9
z 17 opinii
ALCE NERO Kakao w proszku BIO 75 g

ALCE NERO

Kakao w proszku BIO

75 g
226,53 zł/kg
Cena promocyjna16,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2028
4.9
z 237 opinii
DECOMORRENO Kakao (extra ciemne) 150 g

DECOMORRENO

Kakao (extra ciemne)

150 g
86,60 zł/kg
friscontowa cena
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 60 opinii
DECOMORRENO Kakao (extra ciemne) 80 g

DECOMORRENO

Kakao (extra ciemne)

80 g
124,88 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 10 opinii
CELIKO Kakao ekstra ciemne bezglutenowe 80 g

CELIKO

Kakao ekstra ciemne bezglutenowe

80 g
118,63 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

Produkty marki ALCE NERO

5.0
z 86 opinii

15% taniej

ALCE NERO Sok z cytryn BIO 250 ml

ALCE NERO

Sok z cytryn BIO

250 ml
39,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
11,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 10 opinii

18% taniej

ALCE NERO Kawa mielona 100% Arabica Fair Trade BIO 250 g

ALCE NERO

Kawa mielona 100% Arabica Fair Trade BIO

250 g
159,96 zł/kg
Cena promocyjna39,99 zł
48,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
4.9
z 72 opinii
ALCE NERO Bulion warzywny (10 kostek) BIO 100 g

ALCE NERO

Bulion warzywny (10 kostek) BIO

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
5.0
z 36 opinii
ALCE NERO Ciecierzyca w zalewie BIO 300 g

ALCE NERO

Ciecierzyca w zalewie BIO

300 g
39,30 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2028
5.0
z 47 opinii
ALCE NERO Passata (sos pomidorowy) BIO 500 ml

ALCE NERO

Passata (sos pomidorowy) BIO

500 ml
22,98 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
4.9
z 18 opinii
ALCE NERO Passata pomidorowa 3-pack (3x200g) BIO 600 g

ALCE NERO

Passata pomidorowa 3-pack (3x200g) BIO

600 g
26,32 zł/kg
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.8
z 17 opinii
ALCE NERO Ocet balsamiczny z Modeny I.G.P. BIO 250 ml

ALCE NERO

Ocet balsamiczny z Modeny I.G.P. BIO

250 ml
79,16 zł/l
Cena19,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 23 opinii
ALCE NERO Makaron tagliatelle (gniazda) pełnoziarniste z pszenicy durum BIO 250 g

ALCE NERO

Makaron tagliatelle (gniazda) pełnoziarniste z pszenicy durum BIO

250 g
28,76 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2028
4.9
z 16 opinii
ALCE NERO Pulpa pomidorowa BIO 500 g

ALCE NERO

Pulpa pomidorowa BIO

500 g
26,98 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 7 opinii
ALCE NERO Pesto alla genovese (z bazylii) BIO 130 g

ALCE NERO

Pesto alla genovese (z bazylii) BIO

130 g
152,23 zł/kg
Cena19,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-03-2028
4.8
z 5 opinii
ALCE NERO Sos pomidorowy Arrabbiata BIO 350 g

ALCE NERO

Sos pomidorowy Arrabbiata BIO

350 g
50,83 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2027
4.9
z 11 opinii
ALCE NERO Sos pomidorowy z warzywami BIO 350 g

ALCE NERO

Sos pomidorowy z warzywami BIO

350 g
52,83 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2027
4.7
z 6 opinii
ALCE NERO Pesto z cukinii BIO 130 g

ALCE NERO

Pesto z cukinii BIO

130 g
99,92 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-03-2028
5.0
z 3 opinii
ALCE NERO Pesto Rosso BIO 130 g

ALCE NERO

Pesto Rosso BIO

130 g
119,15 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2028
4.6
z 5 opinii
ALCE NERO Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym BIO 400 g

ALCE NERO

Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym BIO

400 g
22,88 zł/kg
Cena9,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store