Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Świeże chleby
Pszenne i mieszane
Rustykalne (chrupiąca skórką na zakwasie)
GRZYBKI Chleb mazowiecki krojony
Chleb mazowiecki krojony GRZYBKI 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 95 opinii

GRZYBKI Chleb mazowiecki krojony

400 g
GRZYBKI
Polska

Cena4,89 zł
12,22 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
GRZYBKI Chleb wieloziarnisty krojony
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
95 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
85%
4
15%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
chleb jak chleb 👍️
29.05.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny👍️
31.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Zacznę dzisiaj ale zawsze był bardzo smaczny
12.03.2026
0
0
JADWIGA
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry chleb w smaku
03.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny
16.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo lubie ten chleb często go kupuje
10.09.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Pieczywo jak podobne pakowane to jest okrągłe
21.08.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Kiedyś brałam i bardzo mi smakował. Dajcie czas na ocenę teraz. Nie zdążyłam nawet otworzyć
16.07.2025
0
0
julita
zweryfikowano
Zgłaszam
.....dobry...👍️
10.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
12,22 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
GRZYBKI
Marka:
GRZYBKI
EAN:
5904304024319
Cena za kg:
12,22 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
GRZYBKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GRZYBKI
EAN:
5904304024319

Produkty z kategorii Rustykalne (chrupiąca skórką na zakwasie)

4.9
z 320 opinii
GRZYBKI Chleb rustykalny mazowiecki 400 g

GRZYBKI

Chleb rustykalny mazowiecki

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 157 opinii
GRZYBKI Chleb mazowiecki 400 g

GRZYBKI

Chleb mazowiecki

400 g
12,22 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 54 opinii
VINCENT Chleb zakwas 500 g

VINCENT

Chleb zakwas

500 g
33,98 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 286 opinii
PUTKA Chleb Wileński 400 g

PUTKA

Chleb Wileński

400 g
14,47 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 159 opinii
PUTKA Chleb Pasterski 400 g

PUTKA

Chleb Pasterski

400 g
16,47 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 149 opinii
INTER EUROPOL Chleb Słowiański 400 g

INTER EUROPOL

Chleb Słowiański

400 g
18,72 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 38 opinii
VINCENT Chleb z figą i orzechami 400 g

VINCENT

Chleb z figą i orzechami

400 g
51,47 zł/kg
Cena20,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.6
z 32 opinii
VINCENT Chleb żytni 560 g

VINCENT

Chleb żytni

560 g
30,34 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 95 opinii
GRZYBKI Chleb mazowiecki krojony 400 g

GRZYBKI

Chleb mazowiecki krojony

400 g
12,22 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka

Produkty marki GRZYBKI

4.8
z 264 opinii
GRZYBKI Kajzerka 55 g

GRZYBKI

Kajzerka

55 g
12,55 zł/kg
friscontowa cena
Cena0,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 452 opinii
GRZYBKI Bajgiel z sezamem i siemieniem lnianym 80 g

GRZYBKI

Bajgiel z sezamem i siemieniem lnianym

80 g
46,13 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 270 opinii
GRZYBKI Bułka ciabatta 95 g

GRZYBKI

Bułka ciabatta

95 g
27,26 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 320 opinii
GRZYBKI Chleb rustykalny mazowiecki 400 g

GRZYBKI

Chleb rustykalny mazowiecki

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 157 opinii
GRZYBKI Chleb mazowiecki 400 g

GRZYBKI

Chleb mazowiecki

400 g
12,22 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 308 opinii
GRZYBKI Bułka grahamka 65 g

GRZYBKI

Bułka grahamka

65 g
26,00 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
5.0
z 125 opinii
GRZYBKI Bułka szpinakowa 65 g

GRZYBKI

Bułka szpinakowa

65 g
39,85 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
4.9
z 452 opinii
GRZYBKI Ciabatta żytnia 90 g

GRZYBKI

Ciabatta żytnia

90 g
31,00 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
4.9
z 284 opinii
GRZYBKI Bułka razowa 80 g

GRZYBKI

Bułka razowa

80 g
36,13 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.7
z 34 opinii
GRZYBKI Bułka słodka z kawałkami czekolady 80 g

GRZYBKI

Bułka słodka z kawałkami czekolady

80 g
44,88 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
4.9
z 364 opinii
GRZYBKI Bułka owsiano orkiszowa 100 g

GRZYBKI

Bułka owsiano orkiszowa

100 g
28,90 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
5.0
z 199 opinii
GRZYBKI Bułka kurkumka 70 g

GRZYBKI

Bułka kurkumka

70 g
37,00 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.7
z 219 opinii
GRZYBKI Bagietka 360 g

GRZYBKI

Bagietka

360 g
23,58 zł/kg
friscontowa cena
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 328 opinii
GRZYBKI Bułka indyjska 50 g

GRZYBKI

Bułka indyjska

50 g
51,80 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 101 opinii
GRZYBKI Chałka 420 g

GRZYBKI

Chałka

420 g
30,93 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 280 opinii
GRZYBKI Rogal babuni 105 g

GRZYBKI

Rogal babuni

105 g
28,48 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store