Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma mokra dla kota
Uniwersalna - Saszetki
Drób
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych kotów kawałki w sosie z kurczakiem i przepiórką saszetka
Mokry pokarm dla dorosłych kotów kawałki w sosie z kurczakiem i przepiórką saszetka PAN MIĘSKO 85g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 17 opinii

PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych kotów kawałki w sosie z kurczakiem i przepiórką saszetka

85 g
PAN MIĘSKO
Polska

Frisco poleca
Cena3,49 zł
41,06 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2028
Dostępne warianty
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych kotów kawałki w sosie z indykiem i tuńczykiem saszetka
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
17 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Kot zadowolony. Sporo sosu, ale widoczne kawałki mięsa.
21.05.2025
0
0
jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.05.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.03.2026
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.03.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.02.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.01.2026
0
0
Żaneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.11.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.11.2025
0
0
Waldemar
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2025
0
0
Żaneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
41,06 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
85 g
Dostawca:
MPPK GROUP SPÓŁKA Z
Marka:
PAN MIĘSKO
EAN:
5905342296249
Cena za kg:
41,06 zł/kg
Waga:
85 g
Marka:
PAN MIĘSKO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MPPK GROUP SPÓŁKA Z
EAN:
5905342296249

Produkty z kategorii Drób

5.0
z 63 opinii
GOURMET mon Petit Pokarm dla kotów - MIX Drobiowy 300 g

GOURMET mon Petit

Pokarm dla kotów - MIX Drobiowy

300 g
33,30 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 17 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych kotów kawałki w sosie z kurczakiem i przepiórką saszetka 85 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych kotów kawałki w sosie z kurczakiem i przepiórką saszetka

85 g
41,06 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 24 opinii
RAFI Pokarm dla kotów w saszetce - indyk 100 g

RAFI

Pokarm dla kotów w saszetce - indyk

100 g
24,90 zł/kg
3,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2028
4.9
z 7 opinii
RAFI Pokarm dla kotów w saszetce - kaczka 100 g

RAFI

Pokarm dla kotów w saszetce - kaczka

100 g
24,90 zł/kg
3,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2028
5.0
z 28 opinii
GOURMET Revelations Mus z kurczakiem (2x57g) 114 g

GOURMET Revelations

Mus z kurczakiem (2x57g)

114 g
74,47 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.8
z 22 opinii
WHISKAS Mokra karma dla kotów - Drobiowa uczta (4 x 85g) 340 g

WHISKAS

Mokra karma dla kotów - Drobiowa uczta (4 x 85g)

340 g
29,38 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2027
5.0
z 6 opinii
Nowość
GOURMET Revelations Mokry pokarm z kurczakiem w galaretce (2x57g) 114 g

GOURMET Revelations

Mokry pokarm z kurczakiem w galaretce (2x57g)

114 g
74,47 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 2 opinii
BRIT Premium By Nature Mokra karma dla kotów z kurczakiem i indykiem saszetka 100 g

BRIT

Premium By Nature Mokra karma dla kotów z kurczakiem i indykiem saszetka

100 g
29,90 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027
4.7
z 3 opinii
BRIT Premium By Nature Mokra karma dla kotów z indykiem w sosie saszetka 85 g

BRIT

Premium By Nature Mokra karma dla kotów z indykiem w sosie saszetka

85 g
35,18 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2027
4.7
z 3 opinii
BRIT Premium By Nature Mokra karma dla kotów z kurczakiem w sosie saszetka 85 g

BRIT

Premium By Nature Mokra karma dla kotów z kurczakiem w sosie saszetka

85 g
35,18 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2027
5.0
z 2 opinii
CIAO Dashi Blends Mokra karma uzupełniająca dla kotów z kurczakiem 40 g

CIAO

Dashi Blends Mokra karma uzupełniająca dla kotów z kurczakiem

40 g
174,75 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
5.0
z 3 opinii
WIEJSKA ZAGRODA Karma mokra dla dorosłych kotów z kurczakiem 85 g

WIEJSKA ZAGRODA

Karma mokra dla dorosłych kotów z kurczakiem

85 g
76,35 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2028
4.7
z 9 opinii
BRIT Care Mokra karma dla dorosłych kotów bezzbożowa z kurczakiem w sosie, saszetka 85 g

BRIT Care

Mokra karma dla dorosłych kotów bezzbożowa z kurczakiem w sosie, saszetka

85 g
54,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-03-2027
4.8
z 6 opinii
BRIT Care Mokra karma dla dorosłych kotów bezzbożowa z kaczką w sosie, saszetka 85 g

BRIT Care

Mokra karma dla dorosłych kotów bezzbożowa z kaczką w sosie, saszetka

85 g
54,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027
5.0
z 2 opinii
BRIT Care Mokra karma dla dorosłych kotów bezzbożowa z kurczakiem i serem w galaretce, saszetka 85 g

BRIT Care

Mokra karma dla dorosłych kotów bezzbożowa z kurczakiem i serem w galaretce, saszetka

85 g
54,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2027
4.8
z 5 opinii
TULA Karma dla kotów z kurczakiem pomidorami i ziołami w sosie 85 g

TULA

Karma dla kotów z kurczakiem pomidorami i ziołami w sosie

85 g
31,65 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
4.3
z 3 opinii
TULA Karma dla kotów z indykiem i rokitnikiem w sosie 85 g

TULA

Karma dla kotów z indykiem i rokitnikiem w sosie

85 g
31,65 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2027
5.0
z 3 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Menue Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem i serem 100 g

ANIMONDA Vom Feinsten Menue

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem i serem

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2027
5.0
z 5 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Menue Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem 100 g

ANIMONDA Vom Feinsten Menue

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-04-2027
4.9
z 11 opinii
JOSERA Filet Mokry pokarm dla kotów z kurczakiem saszetka 70 g

JOSERA Filet

Mokry pokarm dla kotów z kurczakiem saszetka

70 g
99,86 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2027
4.8
z 12 opinii
JOSERA Filet Mokry pokarm dla kotów z kurczakiem i kaczką saszetka 70 g

JOSERA Filet

Mokry pokarm dla kotów z kurczakiem i kaczką saszetka

70 g
99,86 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-07-2027
4.6
z 9 opinii
Nowość
PIPER ANIMALS Mokra karma dla kotów z kurczakiem 100 g

PIPER ANIMALS

Mokra karma dla kotów z kurczakiem

100 g
39,90 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2028
3.8
z 5 opinii
MR CAT Karma dla kotów - kawałki w sosie z kurczakiem 100 g

MR CAT

Karma dla kotów - kawałki w sosie z kurczakiem

100 g
22,90 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2027
4.2
z 4 opinii
CIAO Bisque Mokra karma dla kota gęsta kremowa zupa z kurczakiem 40 g

CIAO

Bisque Mokra karma dla kota gęsta kremowa zupa z kurczakiem

40 g
162,25 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
5.0
z 30 opinii
FELIX® Tasty Shreds Karma dla dorosłych kotów wiejskie smaki z kaczką i indykiem w sosie (4 x 80 g) 320 g

FELIX® Tasty Shreds

Karma dla dorosłych kotów wiejskie smaki z kaczką i indykiem w sosie (4 x 80 g)

320 g
43,72 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.8
z 14 opinii
FELIX® Fantastic Karma dla kotów kurczak w galaretce 85 g

FELIX® Fantastic

Karma dla kotów kurczak w galaretce

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 11 opinii
PURINA ONE Adult Pokarm dla kota Kurczak i Zielona Fasolka 85 g

PURINA ONE Adult

Pokarm dla kota Kurczak i Zielona Fasolka

85 g
70,47 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

Produkty marki PAN MIĘSKO

4.9
z 15 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych kotów kawałki w sosie z kurczakiem i krewetkami saszetka 85 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych kotów kawałki w sosie z kurczakiem i krewetkami saszetka

85 g
41,06 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.8
z 6 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych psów kawałki w sosie z wołowiną i koziną saszetka 150 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych psów kawałki w sosie z wołowiną i koziną saszetka

150 g
29,93 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 11 opinii
Nowość
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych kotów kawałki w sosie z indykiem i tuńczykiem saszetka 85 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych kotów kawałki w sosie z indykiem i tuńczykiem saszetka

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 5 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych psów kawałki w sosie z indykiem i kaczką saszetka 150 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych psów kawałki w sosie z indykiem i kaczką saszetka

150 g
35,27 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 10 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych psów kawałki w sosie z cielęciną i królikiem saszetka 150 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych psów kawałki w sosie z cielęciną i królikiem saszetka

150 g
35,27 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.8
z 5 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych psów kawałki w sosie z wieprzowiną i dzikiem saszetka 150 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych psów kawałki w sosie z wieprzowiną i dzikiem saszetka

150 g
35,27 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych kotów z wieprzowiną i jeleniem 400 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z wieprzowiną i jeleniem

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2028
5.0
z 2 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych psów z indykiem i wołowiną puszka 400 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych psów z indykiem i wołowiną puszka

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2028
5.0
z 3 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych psów z wieprzowiną i dzikiem puszka 400 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych psów z wieprzowiną i dzikiem puszka

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2028
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych kotów z kurczakiem i dorszem 400 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z kurczakiem i dorszem

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2029
5.0
z 2 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych psów z indykiem i jeleniem puszka 400 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych psów z indykiem i jeleniem puszka

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2029
5.0
z 2 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla kociąt z kurczakiem i cielęciną 400 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla kociąt z kurczakiem i cielęciną

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2029
5.0
z 4 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych psów z wieprzowiną i kaczką puszka 400 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych psów z wieprzowiną i kaczką puszka

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 3 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem i królikiem 400 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem i królikiem

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2029
5.0
z 1 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem i gęsią 400 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem i gęsią

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2029
5.0
z 2 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych psów z wieprzowiną i jagnięciną puszka 400 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych psów z wieprzowiną i jagnięciną puszka

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store