Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma mokra dla kota
Uniwersalna - Saszetki
Drób
BRIT Premium By Nature Mokra karma dla kotów z indykiem w sosie saszetka
Premium By Nature Mokra karma dla kotów z indykiem w sosie saszetka BRIT 85g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 3 opinii

BRIT Premium By Nature Mokra karma dla kotów z indykiem w sosie saszetka

85 g
BRIT
Czechy

Cena2,99 zł
35,18 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 16.07.2027
Dostępne warianty
BRIT Premium By Nature Mokra karma dla kotów z kurczakiem w sosie saszetka
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
67%
4
33%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
14.06.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
35,18 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
85 g
Dostawca:
AZAN 1 SPÓŁKA Z OGRA
Marka:
BRIT
EAN:
8595602570560
Cena za kg:
35,18 zł/kg
Waga:
85 g
Marka:
BRIT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
AZAN 1 SPÓŁKA Z OGRA
EAN:
8595602570560

Produkty z kategorii Drób

5.0
z 63 opinii
GOURMET mon Petit Pokarm dla kotów - MIX Drobiowy 300 g

GOURMET mon Petit

Pokarm dla kotów - MIX Drobiowy

300 g
33,30 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 17 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych kotów kawałki w sosie z kurczakiem i przepiórką saszetka 85 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych kotów kawałki w sosie z kurczakiem i przepiórką saszetka

85 g
41,06 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 7 opinii
RAFI Pokarm dla kotów w saszetce - kaczka 100 g

RAFI

Pokarm dla kotów w saszetce - kaczka

100 g
24,90 zł/kg
3,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2028
4.9
z 24 opinii
RAFI Pokarm dla kotów w saszetce - indyk 100 g

RAFI

Pokarm dla kotów w saszetce - indyk

100 g
24,90 zł/kg
3,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2028
5.0
z 28 opinii
GOURMET Revelations Mus z kurczakiem (2x57g) 114 g

GOURMET Revelations

Mus z kurczakiem (2x57g)

114 g
74,47 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.8
z 22 opinii
WHISKAS Mokra karma dla kotów - Drobiowa uczta (4 x 85g) 340 g

WHISKAS

Mokra karma dla kotów - Drobiowa uczta (4 x 85g)

340 g
29,38 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2027
5.0
z 6 opinii
Nowość
GOURMET Revelations Mokry pokarm z kurczakiem w galaretce (2x57g) 114 g

GOURMET Revelations

Mokry pokarm z kurczakiem w galaretce (2x57g)

114 g
74,47 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 2 opinii
BRIT Premium By Nature Mokra karma dla kotów z kurczakiem i indykiem saszetka 100 g

BRIT

Premium By Nature Mokra karma dla kotów z kurczakiem i indykiem saszetka

100 g
29,90 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027
4.7
z 3 opinii
BRIT Premium By Nature Mokra karma dla kotów z kurczakiem w sosie saszetka 85 g

BRIT

Premium By Nature Mokra karma dla kotów z kurczakiem w sosie saszetka

85 g
35,18 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2027
4.7
z 3 opinii
BRIT Premium By Nature Mokra karma dla kotów z indykiem w sosie saszetka 85 g

BRIT

Premium By Nature Mokra karma dla kotów z indykiem w sosie saszetka

85 g
35,18 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2027
5.0
z 2 opinii
CIAO Dashi Blends Mokra karma uzupełniająca dla kotów z kurczakiem 40 g

CIAO

Dashi Blends Mokra karma uzupełniająca dla kotów z kurczakiem

40 g
174,75 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
4.7
z 9 opinii
BRIT Care Mokra karma dla dorosłych kotów bezzbożowa z kurczakiem w sosie, saszetka 85 g

BRIT Care

Mokra karma dla dorosłych kotów bezzbożowa z kurczakiem w sosie, saszetka

85 g
54,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-03-2027
5.0
z 3 opinii
WIEJSKA ZAGRODA Karma mokra dla dorosłych kotów z kurczakiem 85 g

WIEJSKA ZAGRODA

Karma mokra dla dorosłych kotów z kurczakiem

85 g
76,35 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2028
5.0
z 3 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Menue Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem i serem 100 g

ANIMONDA Vom Feinsten Menue

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem i serem

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2027
5.0
z 5 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Menue Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem 100 g

ANIMONDA Vom Feinsten Menue

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-04-2027
4.2
z 4 opinii
CIAO Bisque Mokra karma dla kota gęsta kremowa zupa z kurczakiem 40 g

CIAO

Bisque Mokra karma dla kota gęsta kremowa zupa z kurczakiem

40 g
162,25 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
4.8
z 5 opinii
TULA Karma dla kotów z kurczakiem pomidorami i ziołami w sosie 85 g

TULA

Karma dla kotów z kurczakiem pomidorami i ziołami w sosie

85 g
31,65 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
4.3
z 3 opinii
TULA Karma dla kotów z indykiem i rokitnikiem w sosie 85 g

TULA

Karma dla kotów z indykiem i rokitnikiem w sosie

85 g
31,65 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2027
4.8
z 6 opinii
BRIT Care Mokra karma dla dorosłych kotów bezzbożowa z kaczką w sosie, saszetka 85 g

BRIT Care

Mokra karma dla dorosłych kotów bezzbożowa z kaczką w sosie, saszetka

85 g
54,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027
5.0
z 2 opinii
BRIT Care Mokra karma dla dorosłych kotów bezzbożowa z kurczakiem i serem w galaretce, saszetka 85 g

BRIT Care

Mokra karma dla dorosłych kotów bezzbożowa z kurczakiem i serem w galaretce, saszetka

85 g
54,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2027
4.8
z 12 opinii
JOSERA Filet Mokry pokarm dla kotów z kurczakiem i kaczką saszetka 70 g

JOSERA Filet

Mokry pokarm dla kotów z kurczakiem i kaczką saszetka

70 g
99,86 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-07-2027
4.9
z 11 opinii
JOSERA Filet Mokry pokarm dla kotów z kurczakiem saszetka 70 g

JOSERA Filet

Mokry pokarm dla kotów z kurczakiem saszetka

70 g
99,86 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2027
5.0
z 30 opinii
FELIX® Tasty Shreds Karma dla dorosłych kotów wiejskie smaki z kaczką i indykiem w sosie (4 x 80 g) 320 g

FELIX® Tasty Shreds

Karma dla dorosłych kotów wiejskie smaki z kaczką i indykiem w sosie (4 x 80 g)

320 g
43,72 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.6
z 9 opinii
Nowość
PIPER ANIMALS Mokra karma dla kotów z kurczakiem 100 g

PIPER ANIMALS

Mokra karma dla kotów z kurczakiem

100 g
39,90 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2028
4.8
z 14 opinii
FELIX® Fantastic Karma dla kotów kurczak w galaretce 85 g

FELIX® Fantastic

Karma dla kotów kurczak w galaretce

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
3.8
z 5 opinii
MR CAT Karma dla kotów - kawałki w sosie z kurczakiem 100 g

MR CAT

Karma dla kotów - kawałki w sosie z kurczakiem

100 g
22,90 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2027
5.0
z 11 opinii
PURINA ONE Adult Pokarm dla kota Kurczak i Zielona Fasolka 85 g

PURINA ONE Adult

Pokarm dla kota Kurczak i Zielona Fasolka

85 g
70,47 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

Produkty marki BRIT

5.0
z 3 opinii

24% taniej

BRIT Premium By Nature Przekąska dla psa z wołowiną i jabłkiem 180 g

BRIT

Premium By Nature Przekąska dla psa z wołowiną i jabłkiem

180 g
44,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
10,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
4.7
z 3 opinii

24% taniej

BRIT Premium By Nature Przekąska dla psa z baraniną i rokitnikiem morskim 180 g

BRIT

Premium By Nature Przekąska dla psa z baraniną i rokitnikiem morskim

180 g
44,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
10,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-03-2027
4.9
z 7 opinii
BRIT Premium By Nature Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - jagnięcina z zielonym groszkiem 85 g

BRIT Premium By Nature

Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - jagnięcina z zielonym groszkiem

85 g
26,94 zł/kg
3,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2027
4.9
z 7 opinii
BRIT Premium By Nature Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - indyk z marchewką 85 g

BRIT Premium By Nature

Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - indyk z marchewką

85 g
26,94 zł/kg
3,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2027
5.0
z 3 opinii
BRIT Premium By Nature Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - wołowina z marchewką 85 g

BRIT Premium By Nature

Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - wołowina z marchewką

85 g
26,94 zł/kg
3,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 2 opinii
BRIT Premium By Nature Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - kurczak z zielonym groszkiem 85 g

BRIT Premium By Nature

Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - kurczak z zielonym groszkiem

85 g
26,94 zł/kg
3,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027
5.0
z 33 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z królikiem, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z królikiem, puszka

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2028
5.0
z 25 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną, puszka

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2028
4.9
z 14 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem i słodkimi ziemniakami, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem i słodkimi ziemniakami, puszka

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-03-2028
4.8
z 27 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem, puszka

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2028
4.9
z 24 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną, puszka

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2028
5.0
z 10 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z tuńczykiem i słodkimi ziemniakami, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z tuńczykiem i słodkimi ziemniakami, puszka

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2028
5.0
z 12 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną i ryżem, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną i ryżem, puszka

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2028
5.0
z 9 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną i ryżem, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną i ryżem, puszka

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2028
4.8
z 13 opinii
BRIT Dental Stick Przekąska dla psów Mobility opakowanie 7 szt. 251 g

BRIT Dental Stick

Przekąska dla psów Mobility opakowanie 7 szt.

251 g
51,75 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-05-2027
4.9
z 10 opinii
BRIT Dental Stick Przekąska dla psów Teeth & Gums opakowanie 7 szt. 251 g

BRIT Dental Stick

Przekąska dla psów Teeth & Gums opakowanie 7 szt.

251 g
51,75 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store