Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma mokra dla kota
Uniwersalna - Saszetki
Drób
FELIX® Tasty Shreds Karma dla dorosłych kotów wiejskie smaki z kaczką i indykiem w sosie (4 x 80 g)
Karma dla dorosłych kotów wiejskie smaki z kaczką i indykiem w sosie (4 x 80 g) Tasty Shreds FELIX® 320g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 30 opinii

FELIX® Tasty Shreds Karma dla dorosłych kotów wiejskie smaki z kaczką i indykiem w sosie (4 x 80 g)

320 g
FELIX®
Polska

Cena13,99 zł
43,72 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

FELIX® Tasty Shreds, mokra karma dla kotów, to delikatne i smakowite szarpane kąski w apetycznym sosie. Wyglądają pachną i smakują wyśmienicie, tak jak posiłek, który mógłbyś przygotować sam! Każde danie zostało przygotowane w odpowiedniej temperaturze, a następnie poszatkowane na delikatne kąski i podane w pysznym sosie. Pełne dobroci - są źródłem niezbędnych kwasów tłuszczowych omega-6 i zawierają odpowiednie połączenia witamin, aby Twój kot był pełen energii i gotowy do psot! ✅ Wiejskie smaki z Kaczką i z Indykiem ✅ Pyszne, delikatne szarpane kąski podawane w smacznym sosie ✅ W 100% pełnoporcjowa i zbilansowana ✅ Zawiera witaminy A i E ✅ Źródło kwasów tłuszczowych Omega-6 ✅ Bez barwników A to nie wszystko! FELIX® Tasty Shreds to produkty dostępne w szerokiej gamie smakowitych posiłków, aby codziennie  zaspokajać zamiłowanie Twojego kota do różnorodności.


Cechy

szarpane kąski


FELIX® Tasty Shreds Karma dla dorosłych kotów wiejskie smaki z kaczką i indykiem w sosie (4 x 80 g)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2027
Dostępne warianty
FELIX® Tasty Shreds Karma dla dorosłych kotów wiejskie smaki wołowina i kurczak w sosie (4 x 80 g)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
30 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Mojemu adopciakowi - seniorkowi bardzo smakują.
23.09.2025
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2026
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.03.2026
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.03.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.02.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.01.2026
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.12.2025
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.10.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.09.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.09.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.08.2025
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
43,72 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
320 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
FELIX®
EAN:
8445290018663
Cena za kg:
43,72 zł/kg
Waga:
320 g
Marka:
FELIX®
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
8445290018663

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Zalecenia karmienia: Przeciętnemu dorosłemu kotu, ważącemu ok. 4 kg, oraz dorosłemu wysterylizowanemu kotu ważącemu ok. 4,5 kg, zaleca się podawanie 3 saszetek w ciągu dnia, w co najmniej 2 oddzielnych posiłkach. Podane normy ilości karmy dla kotów dorosłych odnoszą się do zwierząt umiarkowanie aktywnych w normalnej temperaturze otoczenia. Indywidualne potrzeby różnią się, a ilość podawanej karmy powinna być odpowiednio dostosowana, aby utrzymać szczupłą sylwetkę i prawidłową masę ciała Twojego kota. Podawać w temperaturze pokojowej. Zwierzę powinno mieć stały dostęp do czystej, świeżej wody do picia.


Przechowywanie

Produkt powinien być przechowywany w chłodnym i suchym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Masa netto: 4 x 80 g e = 320 g


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Ta torba i saszetki nie są zabawkami. Aby uniknąć ryzyka uduszenia, trzymaj je z dala od dzieci i zwierząt.


Informacje producenta

Marka

Felix


Marka producenta

MarkaPurina

Marka standaryzowana

MarkaFelix

Podmarka

Podmarka Tasty Shreds


Opis produktu

FELIX® Tasty Shreds, mokra karma dla kotów, to delikatne i smakowite szarpane kąski w apetycznym sosie. Wyglądają pachną i smakują wyśmienicie, tak jak posiłek, który mógłbyś przygotować sam! Każde danie zostało przygotowane w odpowiedniej temperaturze, a następnie poszatkowane na delikatne kąski i podane w pysznym sosie. Pełne dobroci - są źródłem niezbędnych kwasów tłuszczowych omega-6 i zawierają odpowiednie połączenia witamin, aby Twój kot był pełen energii i gotowy do psot! ✅ Wiejskie smaki z Kaczką i z Indykiem ✅ Pyszne, delikatne szarpane kąski podawane w smacznym sosie ✅ W 100% pełnoporcjowa i zbilansowana ✅ Zawiera witaminy A i E ✅ Źródło kwasów tłuszczowych Omega-6 ✅ Bez barwników A to nie wszystko! FELIX® Tasty Shreds to produkty dostępne w szerokiej gamie smakowitych posiłków, aby codziennie  zaspokajać zamiłowanie Twojego kota do różnorodności.


Dodatkowe informacje

Pojedyncze opakowania nie mogą być sprzedawane oddzielnie.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Karma dla dorosłych kotów

Wariant wiejskie smaki w sosie

Produkty z kategorii Drób

5.0
z 63 opinii
GOURMET mon Petit Pokarm dla kotów - MIX Drobiowy 300 g

GOURMET mon Petit

Pokarm dla kotów - MIX Drobiowy

300 g
33,30 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 17 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych kotów kawałki w sosie z kurczakiem i przepiórką saszetka 85 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych kotów kawałki w sosie z kurczakiem i przepiórką saszetka

85 g
41,06 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.8
z 22 opinii
WHISKAS Mokra karma dla kotów - Drobiowa uczta (4 x 85g) 340 g

WHISKAS

Mokra karma dla kotów - Drobiowa uczta (4 x 85g)

340 g
29,38 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2027
4.9
z 7 opinii
RAFI Pokarm dla kotów w saszetce - kaczka 100 g

RAFI

Pokarm dla kotów w saszetce - kaczka

100 g
24,90 zł/kg
3,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2028
4.9
z 24 opinii
RAFI Pokarm dla kotów w saszetce - indyk 100 g

RAFI

Pokarm dla kotów w saszetce - indyk

100 g
24,90 zł/kg
3,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2028
5.0
z 28 opinii
GOURMET Revelations Mus z kurczakiem (2x57g) 114 g

GOURMET Revelations

Mus z kurczakiem (2x57g)

114 g
74,47 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 6 opinii
Nowość
GOURMET Revelations Mokry pokarm z kurczakiem w galaretce (2x57g) 114 g

GOURMET Revelations

Mokry pokarm z kurczakiem w galaretce (2x57g)

114 g
74,47 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 2 opinii
CIAO Dashi Blends Mokra karma uzupełniająca dla kotów z kurczakiem 40 g

CIAO

Dashi Blends Mokra karma uzupełniająca dla kotów z kurczakiem

40 g
174,75 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
5.0
z 2 opinii
BRIT Premium By Nature Mokra karma dla kotów z kurczakiem i indykiem saszetka 100 g

BRIT

Premium By Nature Mokra karma dla kotów z kurczakiem i indykiem saszetka

100 g
29,90 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027
4.2
z 4 opinii
CIAO Bisque Mokra karma dla kota gęsta kremowa zupa z kurczakiem 40 g

CIAO

Bisque Mokra karma dla kota gęsta kremowa zupa z kurczakiem

40 g
162,25 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
WIEJSKA ZAGRODA Karma mokra dla dorosłych kotów z kurczakiem 85 g

WIEJSKA ZAGRODA

Karma mokra dla dorosłych kotów z kurczakiem

85 g
76,35 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2028
4.7
z 3 opinii
BRIT Premium By Nature Mokra karma dla kotów z kurczakiem w sosie saszetka 85 g

BRIT

Premium By Nature Mokra karma dla kotów z kurczakiem w sosie saszetka

85 g
35,18 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2027
4.7
z 3 opinii
BRIT Premium By Nature Mokra karma dla kotów z indykiem w sosie saszetka 85 g

BRIT

Premium By Nature Mokra karma dla kotów z indykiem w sosie saszetka

85 g
35,18 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2027
4.7
z 9 opinii
BRIT Care Mokra karma dla dorosłych kotów bezzbożowa z kurczakiem w sosie, saszetka 85 g

BRIT Care

Mokra karma dla dorosłych kotów bezzbożowa z kurczakiem w sosie, saszetka

85 g
54,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-03-2027
5.0
z 30 opinii
FELIX® Tasty Shreds Karma dla dorosłych kotów wiejskie smaki z kaczką i indykiem w sosie (4 x 80 g) 320 g

FELIX® Tasty Shreds

Karma dla dorosłych kotów wiejskie smaki z kaczką i indykiem w sosie (4 x 80 g)

320 g
43,72 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 3 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Menue Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem i serem 100 g

ANIMONDA Vom Feinsten Menue

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem i serem

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2027
5.0
z 5 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Menue Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem 100 g

ANIMONDA Vom Feinsten Menue

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-04-2027
4.8
z 5 opinii
TULA Karma dla kotów z kurczakiem pomidorami i ziołami w sosie 85 g

TULA

Karma dla kotów z kurczakiem pomidorami i ziołami w sosie

85 g
31,65 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
4.3
z 3 opinii
TULA Karma dla kotów z indykiem i rokitnikiem w sosie 85 g

TULA

Karma dla kotów z indykiem i rokitnikiem w sosie

85 g
31,65 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2027
4.8
z 14 opinii
FELIX® Fantastic Karma dla kotów kurczak w galaretce 85 g

FELIX® Fantastic

Karma dla kotów kurczak w galaretce

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.8
z 6 opinii
BRIT Care Mokra karma dla dorosłych kotów bezzbożowa z kaczką w sosie, saszetka 85 g

BRIT Care

Mokra karma dla dorosłych kotów bezzbożowa z kaczką w sosie, saszetka

85 g
54,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027
5.0
z 2 opinii
BRIT Care Mokra karma dla dorosłych kotów bezzbożowa z kurczakiem i serem w galaretce, saszetka 85 g

BRIT Care

Mokra karma dla dorosłych kotów bezzbożowa z kurczakiem i serem w galaretce, saszetka

85 g
54,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2027
4.8
z 12 opinii
JOSERA Filet Mokry pokarm dla kotów z kurczakiem i kaczką saszetka 70 g

JOSERA Filet

Mokry pokarm dla kotów z kurczakiem i kaczką saszetka

70 g
99,86 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-07-2027
4.9
z 11 opinii
JOSERA Filet Mokry pokarm dla kotów z kurczakiem saszetka 70 g

JOSERA Filet

Mokry pokarm dla kotów z kurczakiem saszetka

70 g
99,86 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2027
4.6
z 9 opinii
Nowość
PIPER ANIMALS Mokra karma dla kotów z kurczakiem 100 g

PIPER ANIMALS

Mokra karma dla kotów z kurczakiem

100 g
39,90 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2028
3.8
z 5 opinii
MR CAT Karma dla kotów - kawałki w sosie z kurczakiem 100 g

MR CAT

Karma dla kotów - kawałki w sosie z kurczakiem

100 g
22,90 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2027
5.0
z 11 opinii
PURINA ONE Adult Pokarm dla kota Kurczak i Zielona Fasolka 85 g

PURINA ONE Adult

Pokarm dla kota Kurczak i Zielona Fasolka

85 g
70,47 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

Produkty marki FELIX®

4.9
z 65 opinii
FELIX® Fantastic Karma dla kotów - Wiejskie smaki w galaretce 4x85g 340 g

FELIX® Fantastic

Karma dla kotów - Wiejskie smaki w galaretce 4x85g

340 g
30,85 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 74 opinii
FELIX® Fantastic Karma dla kotów - Wiejskie smaki w galaretce 4x85g 340 g

FELIX® Fantastic

Karma dla kotów - Wiejskie smaki w galaretce 4x85g

340 g
30,85 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 32 opinii
FELIX® Fantastic Karma dla kotów - Rybne smaki w galaretce 4x85g 340 g

FELIX® Fantastic

Karma dla kotów - Rybne smaki w galaretce 4x85g

340 g
30,85 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 32 opinii
FELIX® Fantastic Karma dla kotów - Wybór smaków w galaretce 4x85g 340 g

FELIX® Fantastic

Karma dla kotów - Wybór smaków w galaretce 4x85g

340 g
30,85 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.8
z 40 opinii
FELIX® Fantastic Karma dla kotów - Wiejskie smaki w galaretce 4x85g 340 g

FELIX® Fantastic

Karma dla kotów - Wiejskie smaki w galaretce 4x85g

340 g
30,85 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 47 opinii
FELIX® Party MIX Przekąska dla kotów o smaku kurczaka, wątróbki i indyka 60 g

FELIX® Party MIX

Przekąska dla kotów o smaku kurczaka, wątróbki i indyka

60 g
125,83 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 45 opinii
FELIX® Party MIX Przekąska dla kotów o smaku wołowiny, kurczaka i łososia 60 g

FELIX® Party MIX

Przekąska dla kotów o smaku wołowiny, kurczaka i łososia

60 g
125,83 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 39 opinii
FELIX® Party MIX Przekąska dla kotów o smaku łososia, łososia morskiego i pstrąga 60 g

FELIX® Party MIX

Przekąska dla kotów o smaku łososia, łososia morskiego i pstrąga

60 g
125,83 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 16 opinii
FELIX® Fantastic Junior Karma dla kociąt - Wybór smaków w galaretce 4x85g 340 g

FELIX® Fantastic Junior

Karma dla kociąt - Wybór smaków w galaretce 4x85g

340 g
30,85 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 11 opinii
FELIX® Soup Uzupełniająca karma dla kota (6 x 48g) 288 g

FELIX® Soup

Uzupełniająca karma dla kota (6 x 48g)

288 g
43,37 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 30 opinii
FELIX® Soup Uzupełniająca karma dla kota - zestaw zup (6 x 48 g) 1 szt

FELIX® Soup

Uzupełniająca karma dla kota - zestaw zup (6 x 48 g)

1 szt
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 23 opinii
FELIX® Deli Moments Przysmak dla kotów z łososiem (4x10g) 40 g

FELIX® Deli Moments

Przysmak dla kotów z łososiem (4x10g)

40 g
224,75 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.7
z 22 opinii
FELIX® Deli Moments Przysmak dla kotów z kurczakiem (4x10g) 40 g

FELIX® Deli Moments

Przysmak dla kotów z kurczakiem (4x10g)

40 g
224,75 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 16 opinii
FELIX® Tasty Shreds Karma dla dorosłych kotów rybne smaki w sosie (4 x 80g) 320 g

FELIX® Tasty Shreds

Karma dla dorosłych kotów rybne smaki w sosie (4 x 80g)

320 g
43,72 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 24 opinii
FELIX® Tasty Shreds Karma dla dorosłych kotów wiejskie smaki wołowina i kurczak w sosie (4 x 80 g) 320 g

FELIX® Tasty Shreds

Karma dla dorosłych kotów wiejskie smaki wołowina i kurczak w sosie (4 x 80 g)

320 g
43,72 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 16 opinii
FELIX® Sensations Karma dla kotów - Rybne smaki w sosie 4x85g 340 g

FELIX® Sensations

Karma dla kotów - Rybne smaki w sosie 4x85g

340 g
30,85 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store