Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma mokra dla kota
Uniwersalna - Saszetki
Zestawy
FELIX® Soup Uzupełniająca karma dla kota (6 x 48g)
Uzupełniająca karma dla kota (6 x 48g) Soup FELIX® 288g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 11 opinii

FELIX® Soup Uzupełniająca karma dla kota (6 x 48g)

288 g
FELIX®
Węgry

Cena12,49 zł
43,37 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

FELIX® Soup Original to zestaw ekscytująco pysznych zup dla Twojego kota, którym nie sposób się oprzeć. O każdej porze dnia Twój mały psotnik pokocha pałaszowanie pysznego rosołu, w którym natknie się na soczyste kawałki. ✅ Pyszna zupa z delikatnymi kawałkami z dorszem, z tuńczykiem, z płastugą - idealna do spałaszowania przez Twojego kota ✅ Smaczna karma uzupełniająca dla dorosłych kotów ✅ Wysoka zawartość wody: przyczynia się do przyjmowania odpowiedniej ilości płynów ✅ Idealna jako przystawka przed posiłkiem lub jako przekąska między posiłkami ✅ Różnorodne receptury z wysokiej jakości składników ✅ Bez barwników, bez dodatku sztucznych aromatów i konserwantów ✅ Dostępne różne rodzaje produktów ✅ Dostępne w praktycznych saszetkach ułatwiających kontrolę porcji FELIX® - nieodparta przyjemność dla Twojego kota!


FELIX® Soup Uzupełniająca karma dla kota (6 x 48g)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.08.2027

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
11 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakość.
19.05.2025
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.07.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.01.2026
0
0
jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.10.2025
0
0
JADWIGA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.10.2025
0
0
dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.09.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.07.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2025
0
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
43,37 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
288 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
FELIX®
EAN:
8445290290373
Cena za kg:
43,37 zł/kg
Waga:
288 g
Marka:
FELIX®
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
8445290290373

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Zalecenia karmienia: Przeciętnemu dorosłemu kotu, ważącemu ok. 4 kg przelej zawartość saszetki do miski i podawaj jedną saszetkę dziennie, jako uzupełnienie do Twojej ulubionej pełnoporcjowej suchej karmy Purina dla dorosłych kotów. Dla zdrowia Twojego kota przestrzegaj wskazówek dotyczących karmienia. 1 saszetka = 1 porcja Podawać w temperaturze pokojowej. Świeża, czysta woda do picia powinna być zawsze dostępna. Ten produkt jest posiłkiem uzupełniającym i smacznym sposobem na dostarczenie dodatkowej ilości wody do diety kota.


Przechowywanie

Najlepiej wykorzystać przed, numer rejestracyjny zakładu i numer partii: patrz z boku opakowania. Produkt powinien być przechowywany w chłodnym i suchym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Te saszetki nie są zabawkami. Aby uniknąć ryzyka uduszenia, trzymaj je z dala od dzieci i zwierząt.


Informacje producenta

Marka

Felix


Marka producenta

MarkaPurina

Marka standaryzowana

MarkaFelix

Podmarka

Podmarka Original Soup Time


Opis produktu

FELIX® Soup Original to zestaw ekscytująco pysznych zup dla Twojego kota, którym nie sposób się oprzeć. O każdej porze dnia Twój mały psotnik pokocha pałaszowanie pysznego rosołu, w którym natknie się na soczyste kawałki. ✅ Pyszna zupa z delikatnymi kawałkami z dorszem, z tuńczykiem, z płastugą - idealna do spałaszowania przez Twojego kota ✅ Smaczna karma uzupełniająca dla dorosłych kotów ✅ Wysoka zawartość wody: przyczynia się do przyjmowania odpowiedniej ilości płynów ✅ Idealna jako przystawka przed posiłkiem lub jako przekąska między posiłkami ✅ Różnorodne receptury z wysokiej jakości składników ✅ Bez barwników, bez dodatku sztucznych aromatów i konserwantów ✅ Dostępne różne rodzaje produktów ✅ Dostępne w praktycznych saszetkach ułatwiających kontrolę porcji FELIX® - nieodparta przyjemność dla Twojego kota!


O marce

To nie wszystko! Produkty Felix Time dostępne są w różnych pysznych smakach i teksturach! Felix - nieodparta przyjemność dla Twojego kota!


Dodatkowe informacje

Pojedyncze opakowania nie mogą być sprzedawane oddzielnie.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Karma uzupełniająca dla dorosłych kotów

Produkty z kategorii Zestawy

4.9
z 23 opinii
GOURMET Perle Pokarm dla kotów- Fileciki w smakowitym sosie (4 saszetki ) 340 g

GOURMET Perle

Pokarm dla kotów- Fileciki w smakowitym sosie (4 saszetki )

340 g
35,26 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 27 opinii
GOURMET Perle Karma dla kotów duet (4 x 85 g) 340 g

GOURMET Perle

Karma dla kotów duet (4 x 85 g)

340 g
35,26 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 21 opinii
GOURMET Perle Karma dla kotów mini fileciki w sosie z warzywami (4 x 85 g) 340 g

GOURMET Perle

Karma dla kotów mini fileciki w sosie z warzywami (4 x 85 g)

340 g
35,26 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 47 opinii
GOURMET mon Petit Pokarm dla kotów - MIX Mięsny 300 g

GOURMET mon Petit

Pokarm dla kotów - MIX Mięsny

300 g
33,30 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 19 opinii
WHISKAS Mokra karma dla kotów - Zestawy klasyczne (4 x 85g) 340 g

WHISKAS

Mokra karma dla kotów - Zestawy klasyczne (4 x 85g)

340 g
29,38 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-09-2027
4.9
z 16 opinii
WHISKAS Mokra karma dla kotów - Kremowe wariacje (4 x 85g) 340 g

WHISKAS

Mokra karma dla kotów - Kremowe wariacje (4 x 85g)

340 g
29,38 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 08-09-2027
4.8
z 14 opinii
WHISKAS Mokra karma dla kotów - Klasyczne posiłki (4 x 85g) 340 g

WHISKAS

Mokra karma dla kotów - Klasyczne posiłki (4 x 85g)

340 g
29,38 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2027
4.9
z 38 opinii
SHEBA Selection in Sauce Pokarm dla kotów - Soczyste Smaki (4 saszetki) 340 g

SHEBA Selection in Sauce

Pokarm dla kotów - Soczyste Smaki (4 saszetki)

340 g
38,21 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2027
4.9
z 74 opinii
FELIX® Fantastic Karma dla kotów - Wiejskie smaki w galaretce 4x85g 340 g

FELIX® Fantastic

Karma dla kotów - Wiejskie smaki w galaretce 4x85g

340 g
30,85 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 65 opinii
FELIX® Fantastic Karma dla kotów - Wiejskie smaki w galaretce 4x85g 340 g

FELIX® Fantastic

Karma dla kotów - Wiejskie smaki w galaretce 4x85g

340 g
30,85 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.8
z 40 opinii
FELIX® Fantastic Karma dla kotów - Wiejskie smaki w galaretce 4x85g 340 g

FELIX® Fantastic

Karma dla kotów - Wiejskie smaki w galaretce 4x85g

340 g
30,85 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 32 opinii
FELIX® Fantastic Karma dla kotów - Wybór smaków w galaretce 4x85g 340 g

FELIX® Fantastic

Karma dla kotów - Wybór smaków w galaretce 4x85g

340 g
30,85 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 11 opinii
FELIX® Soup Uzupełniająca karma dla kota (6 x 48g) 288 g

FELIX® Soup

Uzupełniająca karma dla kota (6 x 48g)

288 g
43,37 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 30 opinii
FELIX® Soup Uzupełniająca karma dla kota - zestaw zup (6 x 48 g) 1 szt

FELIX® Soup

Uzupełniająca karma dla kota - zestaw zup (6 x 48 g)

1 szt
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 5 opinii
TULA Karma dla kotów - mix łosoś i indyk (4x85g) 340 g

TULA

Karma dla kotów - mix łosoś i indyk (4x85g)

340 g
29,38 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2027
5.0
z 3 opinii
BRIT Mokra karma dla dorosłych kotów sterylizowanych lub kastrowanych bezzbożowa mix smaków box 12x85g 1.02 kg

BRIT

Mokra karma dla dorosłych kotów sterylizowanych lub kastrowanych bezzbożowa mix smaków box 12x85g

1.02 kg
39,21 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-04-2027
5.0
z 1 opinii
BRIT Mokra karma dla dorosłych kotów bezzbożowa mix smaków box 12x85g 1.02 kg

BRIT

Mokra karma dla dorosłych kotów bezzbożowa mix smaków box 12x85g

1.02 kg
39,21 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-03-2027
4.0
z 3 opinii
BRIT Mokra karma dla dorosłych kotów bezzbożowa mix smaków box 12x85g 1.02 kg

BRIT

Mokra karma dla dorosłych kotów bezzbożowa mix smaków box 12x85g

1.02 kg
39,21 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2027
5.0
z 8 opinii
FELIX® Deliciously Sliced Wiejskie Smaki Mokra karma dla kota (4 x 80 g) 320 g

FELIX® Deliciously Sliced

Wiejskie Smaki Mokra karma dla kota (4 x 80 g)

320 g
43,72 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

Produkty marki FELIX®

4.9
z 65 opinii
FELIX® Fantastic Karma dla kotów - Wiejskie smaki w galaretce 4x85g 340 g

FELIX® Fantastic

Karma dla kotów - Wiejskie smaki w galaretce 4x85g

340 g
30,85 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 74 opinii
FELIX® Fantastic Karma dla kotów - Wiejskie smaki w galaretce 4x85g 340 g

FELIX® Fantastic

Karma dla kotów - Wiejskie smaki w galaretce 4x85g

340 g
30,85 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 32 opinii
FELIX® Fantastic Karma dla kotów - Rybne smaki w galaretce 4x85g 340 g

FELIX® Fantastic

Karma dla kotów - Rybne smaki w galaretce 4x85g

340 g
30,85 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 32 opinii
FELIX® Fantastic Karma dla kotów - Wybór smaków w galaretce 4x85g 340 g

FELIX® Fantastic

Karma dla kotów - Wybór smaków w galaretce 4x85g

340 g
30,85 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.8
z 40 opinii
FELIX® Fantastic Karma dla kotów - Wiejskie smaki w galaretce 4x85g 340 g

FELIX® Fantastic

Karma dla kotów - Wiejskie smaki w galaretce 4x85g

340 g
30,85 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 47 opinii
FELIX® Party MIX Przekąska dla kotów o smaku kurczaka, wątróbki i indyka 60 g

FELIX® Party MIX

Przekąska dla kotów o smaku kurczaka, wątróbki i indyka

60 g
125,83 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 45 opinii
FELIX® Party MIX Przekąska dla kotów o smaku wołowiny, kurczaka i łososia 60 g

FELIX® Party MIX

Przekąska dla kotów o smaku wołowiny, kurczaka i łososia

60 g
125,83 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 39 opinii
FELIX® Party MIX Przekąska dla kotów o smaku łososia, łososia morskiego i pstrąga 60 g

FELIX® Party MIX

Przekąska dla kotów o smaku łososia, łososia morskiego i pstrąga

60 g
125,83 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 16 opinii
FELIX® Fantastic Junior Karma dla kociąt - Wybór smaków w galaretce 4x85g 340 g

FELIX® Fantastic Junior

Karma dla kociąt - Wybór smaków w galaretce 4x85g

340 g
30,85 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 30 opinii
FELIX® Soup Uzupełniająca karma dla kota - zestaw zup (6 x 48 g) 1 szt

FELIX® Soup

Uzupełniająca karma dla kota - zestaw zup (6 x 48 g)

1 szt
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 23 opinii
FELIX® Deli Moments Przysmak dla kotów z łososiem (4x10g) 40 g

FELIX® Deli Moments

Przysmak dla kotów z łososiem (4x10g)

40 g
224,75 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.7
z 22 opinii
FELIX® Deli Moments Przysmak dla kotów z kurczakiem (4x10g) 40 g

FELIX® Deli Moments

Przysmak dla kotów z kurczakiem (4x10g)

40 g
224,75 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 30 opinii
FELIX® Tasty Shreds Karma dla dorosłych kotów wiejskie smaki z kaczką i indykiem w sosie (4 x 80 g) 320 g

FELIX® Tasty Shreds

Karma dla dorosłych kotów wiejskie smaki z kaczką i indykiem w sosie (4 x 80 g)

320 g
43,72 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 16 opinii
FELIX® Tasty Shreds Karma dla dorosłych kotów rybne smaki w sosie (4 x 80g) 320 g

FELIX® Tasty Shreds

Karma dla dorosłych kotów rybne smaki w sosie (4 x 80g)

320 g
43,72 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 24 opinii
FELIX® Tasty Shreds Karma dla dorosłych kotów wiejskie smaki wołowina i kurczak w sosie (4 x 80 g) 320 g

FELIX® Tasty Shreds

Karma dla dorosłych kotów wiejskie smaki wołowina i kurczak w sosie (4 x 80 g)

320 g
43,72 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 16 opinii
FELIX® Sensations Karma dla kotów - Rybne smaki w sosie 4x85g 340 g

FELIX® Sensations

Karma dla kotów - Rybne smaki w sosie 4x85g

340 g
30,85 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store