Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma mokra dla psa
Dla wszystkich ras - mieszane białko
Puszka <=400g
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych psów z indykiem i jeleniem puszka
Mokry pokarm dla dorosłych psów z indykiem i jeleniem puszka PAN MIĘSKO 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 2 opinii

PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych psów z indykiem i jeleniem puszka

400 g
PAN MIĘSKO
Polska

Cena8,99 zł
22,47 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 12.02.2029
Dostępne warianty
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych psów z indykiem i wołowiną puszka
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.04.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
22,47 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
MPPK GROUP SPÓŁKA Z
Marka:
PAN MIĘSKO
EAN:
5905342296508
Cena za kg:
22,47 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
PAN MIĘSKO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MPPK GROUP SPÓŁKA Z
EAN:
5905342296508

Produkty z kategorii Puszka <=400g

5.0
z 20 opinii

25% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z dziczyzną puszka 400 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z dziczyzną puszka

400 g
18,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-09-2028
4.9
z 7 opinii

25% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z dorszem i brokułami puszka 400 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z dorszem i brokułami puszka

400 g
18,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-05-2028
4.9
z 18 opinii

25% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z pstrągiem puszka 400 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z pstrągiem puszka

400 g
18,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2027
5.0
z 1 opinii
WIEJSKA ZAGRODA Mokry pokarm dla dorosłych psów z indykiem i jagnięciną puszka 400 g

WIEJSKA ZAGRODA

Mokry pokarm dla dorosłych psów z indykiem i jagnięciną puszka

400 g
26,22 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2028
5.0
z 2 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych psów z indykiem i jeleniem puszka 400 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych psów z indykiem i jeleniem puszka

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2029
5.0
z 3 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych psów z wieprzowiną i dzikiem puszka 400 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych psów z wieprzowiną i dzikiem puszka

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2028
5.0
z 4 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych psów z wieprzowiną i kaczką puszka 400 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych psów z wieprzowiną i kaczką puszka

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 2 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych psów z indykiem i wołowiną puszka 400 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych psów z indykiem i wołowiną puszka

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2028
5.0
z 2 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych psów z wieprzowiną i jagnięciną puszka 400 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych psów z wieprzowiną i jagnięciną puszka

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.8
z 5 opinii
BRIT Premium By Nature Mokry pokarm dla dorosłych psów z wieprzowiną i tchawicą dla psów puszka 400 g

BRIT Premium By Nature

Mokry pokarm dla dorosłych psów z wieprzowiną i tchawicą dla psów puszka

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2027
5.0
z 6 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Adult Pokarm dla psa - Drób + cielęcina 150 g

ANIMONDA Vom Feinsten Adult

Pokarm dla psa - Drób + cielęcina

150 g
43,93 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-04-2027
4.7
z 7 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Classic Pokarm dla psa - Indyk + jagnięcina 150 g

ANIMONDA Vom Feinsten Classic

Pokarm dla psa - Indyk + jagnięcina

150 g
49,93 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-04-2027
5.0
z 2 opinii
ANIMONDA Pokarm mokry dla psów z sercami puszka 400 g

ANIMONDA

Pokarm mokry dla psów z sercami puszka

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2027

Produkty marki PAN MIĘSKO

5.0
z 17 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych kotów kawałki w sosie z kurczakiem i przepiórką saszetka 85 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych kotów kawałki w sosie z kurczakiem i przepiórką saszetka

85 g
41,06 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 15 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych kotów kawałki w sosie z kurczakiem i krewetkami saszetka 85 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych kotów kawałki w sosie z kurczakiem i krewetkami saszetka

85 g
41,06 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.8
z 6 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych psów kawałki w sosie z wołowiną i koziną saszetka 150 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych psów kawałki w sosie z wołowiną i koziną saszetka

150 g
29,93 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 11 opinii
Nowość
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych kotów kawałki w sosie z indykiem i tuńczykiem saszetka 85 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych kotów kawałki w sosie z indykiem i tuńczykiem saszetka

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 1 opinii
PAN MIĘSKO Suchy pokarm dla dorosłych psów z cielęciną i indykiem chrupki o rozmiarze M 9 kg

PAN MIĘSKO

Suchy pokarm dla dorosłych psów z cielęciną i indykiem chrupki o rozmiarze M

9 kg
14,00 zł/kg
Cena125,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2027
5.0
z 5 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych psów kawałki w sosie z indykiem i kaczką saszetka 150 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych psów kawałki w sosie z indykiem i kaczką saszetka

150 g
35,27 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 10 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych psów kawałki w sosie z cielęciną i królikiem saszetka 150 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych psów kawałki w sosie z cielęciną i królikiem saszetka

150 g
35,27 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.8
z 5 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych psów kawałki w sosie z wieprzowiną i dzikiem saszetka 150 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych psów kawałki w sosie z wieprzowiną i dzikiem saszetka

150 g
35,27 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 4 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem i gęsią 200 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem i gęsią

200 g
38,45 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2028
5.0
z 1 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla kociąt z indykiem i łososiem 200 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla kociąt z indykiem i łososiem

200 g
38,45 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2028
4.8
z 5 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem i królikiem 200 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem i królikiem

200 g
38,45 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.3
z 3 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych kotów z kurczakiem i dorszem 200 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z kurczakiem i dorszem

200 g
38,45 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 4 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych kotów z wieprzowiną i jeleniem 200 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z wieprzowiną i jeleniem

200 g
38,45 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2028
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych kotów z wieprzowiną i jeleniem 400 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z wieprzowiną i jeleniem

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2028
5.0
z 3 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych psów z wieprzowiną i dzikiem puszka 400 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych psów z wieprzowiną i dzikiem puszka

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2028
5.0
z 1 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla kociąt z indykiem i łososiem 400 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla kociąt z indykiem i łososiem

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store