Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Czekoladki, bombonierki
Czekoladki
WAWEL Czekoladki nadziewane Tiki Taki kokosowo orzechowe
Czekoladki nadziewane Tiki Taki kokosowo orzechowe WAWEL 155g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.0
z 4 opinii

WAWEL Czekoladki nadziewane Tiki Taki kokosowo orzechowe

155 g
WAWEL
Polska

Cena19,49 zł
125,74 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Poczuj się wyjątkowo i delektuj się smakiem kultowych czekoladek Tiki Taki. Zasmakuj w ich doskonałym kokosowo-orzechowym wnętrzu otulonym wykwintną ciemną czekoladą Wawel.


Cechy

edycja limitowana


WAWEL Czekoladki nadziewane Tiki Taki kokosowo orzechowe


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2334.00 kJ
27.8%
Wartość energetyczna (kcal)
561.00 kcal
28.1%
Tłuszcz (g)
37.00 g
52.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
23.00 g
115.0%
Węglowodany (g)
46.00 g
17.7%
w tym cukry (g)
44.00 g
48.9%
Białko (g)
8.40 g
16.8%
Sól (g)
0.10 g
1.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
75%
4
0%
3
0%
2
0%
1
25%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
JOANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Za malo czekoladek. Duze rozczarowanie
23.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.12.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.10.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
125,74 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
155 g
Dostawca:
WAWEL
Marka:
WAWEL
EAN:
5900102029389
Cena za kg:
125,74 zł/kg
Waga:
155 g
Marka:
WAWEL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WAWEL
EAN:
5900102029389

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

WAWEL


Marka standaryzowana

MarkaWawel

Opis produktu

Poczuj się wyjątkowo i delektuj się smakiem kultowych czekoladek Tiki Taki. Zasmakuj w ich doskonałym kokosowo-orzechowym wnętrzu otulonym wykwintną ciemną czekoladą Wawel.


O marce

Wiesz, czym są Dobre Składniki w słodyczach Wawel? To surowce pozyskane ze sprawdzonych źródeł, dbałość o krótki skład oraz najwyższa staranność w tworzeniu produktów. Dzięki temu nasze słodycze to jakość i przyjemność na królewskim poziomie. Bez barwników Bez aromatów Bez emulgatora E476 Więcej o programie na dobreskładniki.pl


Dodatkowe informacje

Więcej produktów kupisz na: slodkiwawel.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Czekolada z nadzieniem

Wariant Tiki Taki kokosowo-orzechowe

Produkty z kategorii Czekoladki

4.8
z 28 opinii

17% taniej

WAWEL Czekoladki Pastylka miętowa 210 g

WAWEL

Czekoladki Pastylka miętowa

210 g
71,38 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 22 opinii

21% taniej

WAWEL Czekoladki nadziewane Kasztanki kakaowe z wafelkami 330 g

WAWEL

Czekoladki nadziewane Kasztanki kakaowe z wafelkami

330 g
60,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
25,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 18 opinii

21% taniej

WAWEL Czekoladki nadziewane Malaga śmietankowa z rodzynkami 330 g

WAWEL

Czekoladki nadziewane Malaga śmietankowa z rodzynkami

330 g
60,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
25,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 11 opinii

22% taniej

WAWEL Czekoladki nadziewane Tiki Taki kokosowo orzechowe 330 g

WAWEL

Czekoladki nadziewane Tiki Taki kokosowo orzechowe

330 g
60,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
25,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
MILKA Czekoladki Singles mix 138 g

MILKA

Czekoladki Singles mix

138 g
210,07 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
WAWEL Malaga Tiki Taki Kasztanki 158 g

WAWEL

Malaga Tiki Taki Kasztanki

158 g
132,85 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
4.8
z 9 opinii
ZAINI Psi Patrol Czekoladowe jajko niespodzianka 20 g

ZAINI

Psi Patrol Czekoladowe jajko niespodzianka

20 g
262,50 zł/kg
Cena5,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 6 opinii
RITTER SPORT Czekoladki Schokowurfel Yogurt love 176 g

RITTER SPORT

Czekoladki Schokowurfel Yogurt love

176 g
130,63 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
5.0
z 2 opinii
RITTER SPORT Czekoladki Schokowurfel For you 176 g

RITTER SPORT

Czekoladki Schokowurfel For you

176 g
130,63 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.2
z 5 opinii
ZAINI Czekoladowe jajko niespodzianka Sonic 20 g

ZAINI

Czekoladowe jajko niespodzianka Sonic

20 g
262,50 zł/kg
Cena5,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 25 opinii
WEDEL Czekoladki mleczne z dwuwarstwowym nadzieniem 117 g

WEDEL

Czekoladki mleczne z dwuwarstwowym nadzieniem

117 g
172,56 zł/kg
Cena20,19 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
WEDEL Czekoladki mleczne z czekoladowym nadzieniem 114 g

WEDEL

Czekoladki mleczne z czekoladowym nadzieniem

114 g
177,11 zł/kg
Cena20,19 zł
Do koszyka
Łysoń Maliny w białej czekoladzie z miodem i pyłkiem pszczelim 50 g

Łysoń

Maliny w białej czekoladzie z miodem i pyłkiem pszczelim

50 g
585,80 zł/kg
Cena29,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 23 opinii
KINDER Niespodzianka Słodkie jajko z niespodzianką pokryte czekoladą mleczną 20 g

KINDER Niespodzianka

Słodkie jajko z niespodzianką pokryte czekoladą mleczną

20 g
319,50 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2026
4.9
z 16 opinii
MERCI Kolekcja czekoladek edycja zimowa 250 g

MERCI

Kolekcja czekoladek edycja zimowa

250 g
99,96 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
5.0
z 12 opinii
WAWEL Czekoladki nadziewane Kasztanki kakaowe z wafelkami 160 g

WAWEL

Czekoladki nadziewane Kasztanki kakaowe z wafelkami

160 g
122,44 zł/kg
Cena19,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 9 opinii
WAWEL Czekoladki nadziewane Malaga śmietankowa z rodzynkami 160 g

WAWEL

Czekoladki nadziewane Malaga śmietankowa z rodzynkami

160 g
116,56 zł/kg
Cena18,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.0
z 4 opinii
WAWEL Czekoladki nadziewane Tiki Taki kokosowo orzechowe 155 g

WAWEL

Czekoladki nadziewane Tiki Taki kokosowo orzechowe

155 g
125,74 zł/kg
Cena19,49 zł
Do koszyka
4.5
z 10 opinii
WEDEL WW Cukierki czekoladowo-orzechowe archidowe 227 g

WEDEL WW

Cukierki czekoladowo-orzechowe archidowe

227 g
83,22 zł/kg
Cena18,89 zł
Do koszyka

Produkty marki WAWEL

5.0
z 225 opinii
WAWEL Mieszanka Krakowska Galaretki w czekoladzie 245 g

WAWEL Mieszanka Krakowska

Galaretki w czekoladzie

245 g
43,22 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 217 opinii
WAWEL Cukierki krówka mleczna 250 g

WAWEL

Cukierki krówka mleczna

250 g
35,96 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 124 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Klasyczne 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Klasyczne

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 77 opinii
WAWEL Czekolada gorzka extra 90% kakao 90 g

WAWEL

Czekolada gorzka extra 90% kakao

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 64 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Białe 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Białe

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 18 opinii
WAWEL Czekolada PREMIUM Gorzka 64% ze skórką pomarańczową 90 g

WAWEL

Czekolada PREMIUM Gorzka 64% ze skórką pomarańczową

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 87 opinii
WAWEL Mieszanka Krakowska Galaretki o smaku mango w czekoladzie 245 g

WAWEL Mieszanka Krakowska

Galaretki o smaku mango w czekoladzie

245 g
44,86 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 31 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Afryki 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki owocowe smaki Afryki

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 12 opinii
WAWEL Czekolada PREMIUM Gorzka 64% 90 g

WAWEL

Czekolada PREMIUM Gorzka 64%

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 29 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Azjii 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki owocowe smaki Azjii

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 26 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Protein 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Protein

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 33 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Kokosowe 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Kokosowe

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki nadziewane smaki Ameryki 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki nadziewane smaki Ameryki

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
4.9
z 30 opinii
WAWEL Czekolada Premium: EXTRA Gorzka 100% kakao 80 g

WAWEL

Czekolada Premium: EXTRA Gorzka 100% kakao

80 g
162,38 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 41 opinii

18% taniej

WAWEL Śliwki w czekoladzie 180 g

WAWEL

Śliwki w czekoladzie

180 g
111,06 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
24,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 28 opinii

17% taniej

WAWEL Czekoladki Pastylka miętowa 210 g

WAWEL

Czekoladki Pastylka miętowa

210 g
71,38 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store