Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Sałatki i przystawki
Sałatki warzywne
LISNER Sałatka z chrupkim selerem i fasolą
Sałatka z chrupkim selerem i fasolą LISNER 140g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 49 opinii

LISNER Sałatka z chrupkim selerem i fasolą

140 g
LISNER
Polska

Cena4,59 zł
32,79 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
LISNER Sałatka z chrupkim selerem i szynką
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
49 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
78%
4
22%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetna przekąska, smaczna
31.03.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubię wszystkie tej serii
19.10.2025
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry, nieco przesolony jak i większość sałatek tej firmy.
18.09.2025
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Udała im się ta sałatka...Pyszna i chrupiąca
25.04.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
29.06.2026
0
0
Eleonora
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
MARIA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.04.2026
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
01.04.2026
0
0
Iza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Dominik
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
01.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
12.02.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0
Konrad
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
32,79 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
140 g
Dostawca:
LISNER
Marka:
LISNER
EAN:
5900344035919
Cena za kg:
32,79 zł/kg
Waga:
140 g
Marka:
LISNER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LISNER
EAN:
5900344035919

Produkty z kategorii Sałatki warzywne

4.9
z 211 opinii
LISNER Salateria Sałatka polska - tradycyjna warzywna 140 g

LISNER Salateria

Sałatka polska - tradycyjna warzywna

140 g
28,21 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,95 zł
Do koszyka
4.8
z 64 opinii
SEKO Sałatka warzywna z jajkiem 150 g

SEKO

Sałatka warzywna z jajkiem

150 g
25,93 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
4.9
z 60 opinii
SEKO Sałatka warzywna z groszkiem po polsku 150 g

SEKO

Sałatka warzywna z groszkiem po polsku

150 g
25,00 zł/kg
Cena3,75 zł
Do koszyka
4.8
z 73 opinii
LISNER Sałatka Warzywna z Kurkami 140 g

LISNER

Sałatka Warzywna z Kurkami

140 g
32,07 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.9
z 56 opinii
LISNER Sałatka jajeczna ze szczypiorkiem + widelczyk 140 g

LISNER

Sałatka jajeczna ze szczypiorkiem + widelczyk

140 g
32,07 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
4.8
z 49 opinii
LISNER Sałatka z chrupkim selerem i fasolą 140 g

LISNER

Sałatka z chrupkim selerem i fasolą

140 g
32,79 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.7
z 100 opinii
KROKUS Surówka obiadowa z kapusty kiszonej 500 g

KROKUS

Surówka obiadowa z kapusty kiszonej

500 g
31,58 zł/kg
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 54 opinii
KUCHNIA POLKI Sałatka jarzynowa 400 g

KUCHNIA POLKI

Sałatka jarzynowa

400 g
32,97 zł/kg
Cena13,19 zł
Kaucja: + 1,50 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 11 opinii
SO FOOD Active Sałatka HIGH PROTEIN - kurczak z kaszą pęczak fasolą czerwoną i kukurydzą 300 g

SO FOOD Active

Sałatka HIGH PROTEIN - kurczak z kaszą pęczak fasolą czerwoną i kukurydzą

300 g
43,30 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
4.9
z 7 opinii
SO FOOD Active Sałatka HIGH PROTEIN - kurczak z kaszą gryczaną szpinakiem i suszonymi pomidorami 300 g

SO FOOD Active

Sałatka HIGH PROTEIN - kurczak z kaszą gryczaną szpinakiem i suszonymi pomidorami

300 g
43,30 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2026

Produkty marki LISNER

4.9
z 90 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa z łososia ze szczypiorkiem 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa z łososia ze szczypiorkiem

80 g
56,13 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.9
z 78 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa z suszonymi pomidorami 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa z suszonymi pomidorami

80 g
56,13 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.9
z 105 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa jajeczna z kurkami 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa jajeczna z kurkami

80 g
46,13 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
4.9
z 118 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa z tuńczyka 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa z tuńczyka

80 g
56,13 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.9
z 54 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa z awokado i limonką 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa z awokado i limonką

80 g
49,88 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
Nowość
LISNER Pastella Pasta kanapkowa rybna z krewetką 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa rybna z krewetką

80 g
48,63 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
4.9
z 140 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa jajeczna ze szczypiorkiem 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa jajeczna ze szczypiorkiem

80 g
40,63 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,25 zł
Do koszyka
4.9
z 211 opinii
LISNER Salateria Sałatka polska - tradycyjna warzywna 140 g

LISNER Salateria

Sałatka polska - tradycyjna warzywna

140 g
28,21 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,95 zł
Do koszyka
4.9
z 595 opinii
LISNER Filety śledziowe a'la Matjas w oleju 220 g

LISNER

Filety śledziowe a'la Matjas w oleju

220 g
44,50 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
4.9
z 133 opinii
LISNER Sałatka śledziowa z jajkiem 140 g

LISNER

Sałatka śledziowa z jajkiem

140 g
34,93 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
4.9
z 403 opinii
LISNER Śledzik na raz w oleju z cebulką 100 g

LISNER

Śledzik na raz w oleju z cebulką

100 g
41,50 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 289 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie śmietanowym 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie śmietanowym

100 g
41,50 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 58 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie grzybowym z kurkami 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie grzybowym z kurkami

100 g
43,50 zł/kg
Cena4,35 zł
Do koszyka
4.9
z 203 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie koperkowym 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie koperkowym

100 g
41,50 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
5.0
z 170 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie musztardowym 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie musztardowym

100 g
41,50 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.8
z 73 opinii
LISNER Sałatka Warzywna z Kurkami 140 g

LISNER

Sałatka Warzywna z Kurkami

140 g
32,07 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store