Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Ryby i owoce morza
Chłodzone przetwory rybne
W sosie
LISNER Filety śledziowe w sosie grzybowym z borowikami
Filety śledziowe w sosie grzybowym z borowikami LISNER 280g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 94 opinii

LISNER Filety śledziowe w sosie grzybowym z borowikami

280 g
LISNER
Polska

Cena9,45 zł
33,75 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
LISNER Filety śledziowe w sosie grzybowym z kurkami
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1241.00 kJ
14.8%
Wartość energetyczna (kcal)
300.00 kcal
15.0%
Tłuszcz (g)
28.00 g
40.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
4.60 g
23.0%
Węglowodany (g)
6.30 g
2.4%
w tym cukry (g)
5.40 g
6.0%
Białko (g)
5.60 g
11.2%
Sól (g)
1.60 g
26.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
94 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Po prostu lubię. Grzybów zbierać nie umiem.
24.10.2025
0
0
mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
super kompozycja smakowa
24.03.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
12.03.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubię śledzie i lubię leśne grzyby, a w szczególności borowiki. Choć w produkcie jest dodatek pieczarek, ale nie psuje to smaku.
20.05.2024
0
0
Irmina
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko ok
06.03.2024
0
0
Ryszard
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne, spore kawałki śledzia i dużo
04.03.2024
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Cóż pychota i tyle. Polecam
03.03.2024
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne tylko za mało borowików!Cena przystępna.
20.02.2024
0
0
Waldemar
zweryfikowano
Zgłaszam
Super smak.
05.02.2024
0
0
Irmina
zweryfikowano
Zgłaszam
Filety bardzo dobre
29.11.2023
0
0
zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyroby lisnera sa zawsze dobre
22.11.2023
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
21.11.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
33,75 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
280 g
Dostawca:
LISNER
Marka:
LISNER
EAN:
5900344022735
Cena za kg:
33,75 zł/kg
Waga:
280 g
Marka:
LISNER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LISNER
EAN:
5900344022735

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Należy spożyć do: data na boku opakowania. Przechowywać w temperaturze od +2 ℃ do +7 ℃. Po otwarciu - produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 7


Informacje producenta

Marka

Lisner


Marka standaryzowana

MarkaLisner

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Śledź atlantycki

Wariant w sosie grzybowym z borowikami

Produkty z kategorii W sosie

5.0
z 170 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie musztardowym 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie musztardowym

100 g
41,50 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 289 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie śmietanowym 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie śmietanowym

100 g
41,50 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 58 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie grzybowym z kurkami 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie grzybowym z kurkami

100 g
43,50 zł/kg
Cena4,35 zł
Do koszyka
4.9
z 203 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie koperkowym 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie koperkowym

100 g
41,50 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 396 opinii
LISNER Filety śledziowe w sosie śmietanowym 280 g

LISNER

Filety śledziowe w sosie śmietanowym

280 g
33,75 zł/kg
Cena9,45 zł
Do koszyka
4.9
z 156 opinii
LISNER Filety śledziowe w sosie musztardowym 280 g

LISNER

Filety śledziowe w sosie musztardowym

280 g
33,75 zł/kg
Cena9,45 zł
Do koszyka
4.9
z 197 opinii
LISNER Filety śledziowe w sosie grzybowym z kurkami 280 g

LISNER

Filety śledziowe w sosie grzybowym z kurkami

280 g
33,75 zł/kg
Cena9,45 zł
Do koszyka
4.8
z 133 opinii
LISNER Filety śledziowe w sosie koperkowym 280 g

LISNER

Filety śledziowe w sosie koperkowym

280 g
33,75 zł/kg
Cena9,45 zł
Do koszyka
4.9
z 94 opinii
LISNER Filety śledziowe w sosie grzybowym z borowikami 280 g

LISNER

Filety śledziowe w sosie grzybowym z borowikami

280 g
33,75 zł/kg
Cena9,45 zł
Do koszyka
4.9
z 386 opinii
LISNER Filety śledziowe wiejskie z cebulką 600 g

LISNER

Filety śledziowe wiejskie z cebulką

600 g
34,98 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
4.8
z 136 opinii
LISNER Śledzik na raz z suszonymi pomidorami i ziołami włoskimi 100 g

LISNER

Śledzik na raz z suszonymi pomidorami i ziołami włoskimi

100 g
39,90 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 103 opinii
LISNER Śledzik na raz pikantny z chilli 100 g

LISNER

Śledzik na raz pikantny z chilli

100 g
41,50 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
5.0
z 43 opinii
LISNER Śledź atlantycki w sosie grzybowym z kurkami 500 g

LISNER

Śledź atlantycki w sosie grzybowym z kurkami

500 g
26,98 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
SMOLIN FISH Pstrąg smażony w zalewie curry 300 g

SMOLIN FISH

Pstrąg smażony w zalewie curry

300 g
99,97 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka

Produkty marki LISNER

4.9
z 398 opinii
LISNER Tuńczyk w kawałkach w sosie własnym 170 g

LISNER

Tuńczyk w kawałkach w sosie własnym

170 g
48,18 zł/kg
friscontowa cena
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.9
z 163 opinii
LISNER Tuńczyk w kawałkach w oleju roślinnym 170 g

LISNER

Tuńczyk w kawałkach w oleju roślinnym

170 g
45,00 zł/kg
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 140 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa jajeczna ze szczypiorkiem 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa jajeczna ze szczypiorkiem

80 g
40,63 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,25 zł
Do koszyka
4.9
z 78 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa z suszonymi pomidorami 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa z suszonymi pomidorami

80 g
56,13 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.9
z 118 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa z tuńczyka 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa z tuńczyka

80 g
56,13 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.9
z 54 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa z awokado i limonką 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa z awokado i limonką

80 g
49,88 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 90 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa z łososia ze szczypiorkiem 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa z łososia ze szczypiorkiem

80 g
56,13 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.9
z 105 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa jajeczna z kurkami 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa jajeczna z kurkami

80 g
46,13 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
Nowość
LISNER Pastella Pasta kanapkowa rybna z krewetką 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa rybna z krewetką

80 g
48,63 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
4.9
z 403 opinii
LISNER Śledzik na raz w oleju z cebulką 100 g

LISNER

Śledzik na raz w oleju z cebulką

100 g
41,50 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 595 opinii
LISNER Filety śledziowe a'la Matjas w oleju 220 g

LISNER

Filety śledziowe a'la Matjas w oleju

220 g
44,50 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
4.9
z 211 opinii
LISNER Salateria Sałatka polska - tradycyjna warzywna 140 g

LISNER Salateria

Sałatka polska - tradycyjna warzywna

140 g
28,21 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,95 zł
Do koszyka
5.0
z 170 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie musztardowym 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie musztardowym

100 g
41,50 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 289 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie śmietanowym 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie śmietanowym

100 g
41,50 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 203 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie koperkowym 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie koperkowym

100 g
41,50 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 58 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie grzybowym z kurkami 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie grzybowym z kurkami

100 g
43,50 zł/kg
Cena4,35 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store