Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Ryby i owoce morza
Chłodzone przetwory rybne
Pasty rybne
LISNER Pastella Pasta kanapkowa z tuńczyka
Pasta kanapkowa z tuńczyka Pastella LISNER 80g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 118 opinii

LISNER Pastella Pasta kanapkowa z tuńczyka

80 g
LISNER

Cena4,49 zł
56,13 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Pasta kanapkowa Lisner to świetna alternatywa dla tradycyjnej ryby, dedykowana miłośnikom wygodnych i smacznych rozwiązań.

Pastella z tuńczyka idealnie nadaje się do rozsmarowania na kanapkę. Nie są potrzebne żadne dodatki, ponieważ produkt cechuje się bardzo smaczną kompozycją smakową, która może przypaść do gustu nawet tym, którzy za charakterystycznym smakiem ryb nie przepadają. Jej gładka konsystencja pozwala na wygodne rozsmarowywanie produktów na bułeczkach, chlebach czy tostach. Będzie się dobrze komponować z takimi dodatkami, jak pomidor lub ogórek.

Pasta z tuńczyka Lisner jest produktem wartym uwagi, ponieważ:

  • Jest gotowa do spożycia zaraz po otwarciu opakowania
  • Można ją wykorzystać do innych dań
  • Najlepiej smakuje schłodzona

Cechy

tylko z najlepszych składników


LISNER Pastella Pasta kanapkowa z tuńczyka


Produkt dostępny
Dostępne warianty
LISNER Pastella Pasta kanapkowa z łososia ze szczypiorkiem
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1196.00 kJ
14.2%
Wartość energetyczna (kcal)
289.00 kcal
14.5%
Tłuszcz (g)
25.80 g
36.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.60 g
13.0%
Węglowodany (g)
4.50 g
1.7%
w tym cukry (g)
4.10 g
4.6%
Białko (g)
9.10 g
18.2%
Sól (g)
1.60 g
26.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
118 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
9%
3
0%
2
0%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne
18.08.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Brak w zamówieniu
14.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
56,13 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
80 g
Dostawca:
LISNER
Marka:
LISNER
EAN:
5900344035018
Cena za kg:
56,13 zł/kg
Waga:
80 g
Marka:
LISNER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LISNER
EAN:
5900344035018

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Po otwarciu - produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia.


Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +2°C do +7°C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 7


Rodzaj przechowywania

Typ:Schładzać


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Zawiera cukier i substancję słodzącą.


Informacje producenta

Marka

Lisner


Marka standaryzowana

MarkaLisner

Podmarka

Podmarka Pastella


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Pasta

Wariant z tuńczyka


Informacje o dodatkach: pozostały tekst

Zawiera cukier i substancję słodzącą.

Produkty z kategorii Pasty rybne

4.9
z 118 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa z tuńczyka 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa z tuńczyka

80 g
56,13 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.9
z 90 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa z łososia ze szczypiorkiem 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa z łososia ze szczypiorkiem

80 g
56,13 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
Nowość
LISNER Pastella Pasta kanapkowa rybna z krewetką 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa rybna z krewetką

80 g
48,63 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
4.9
z 42 opinii
AAKERMAN Pasta Tuńczykowa delikatna 100 g

AAKERMAN

Pasta Tuńczykowa delikatna

100 g
105,90 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
4.9
z 55 opinii
AQUAFROST Pasta kawiorowa z krewetkami 160 g

AQUAFROST

Pasta kawiorowa z krewetkami

160 g
91,81 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
4.7
z 46 opinii
AQUAFROST Pasta kawiorowa z łososiem 160 g

AQUAFROST

Pasta kawiorowa z łososiem

160 g
91,81 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
4.9
z 34 opinii
SEKO Makrela w galarecie z warzywami 200 g

SEKO

Makrela w galarecie z warzywami

200 g
39,45 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
SEKO Pasta makrelowa 120 g

SEKO

Pasta makrelowa

120 g
40,42 zł/kg
Cena4,85 zł
Do koszyka
5.0
z 24 opinii
ABBA Pasta kawiorowa lekko wędzona 150 g

ABBA

Pasta kawiorowa lekko wędzona

150 g
133,27 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
RIO MARE Paté Pasta z łososia 100 g

RIO MARE Paté

Pasta z łososia

100 g
149,90 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2028
4.8
z 30 opinii
SUEMPOL Wędzony łosoś w kremie 80 g

SUEMPOL

Wędzony łosoś w kremie

80 g
60,62 zł/kg
Cena4,85 zł
Do koszyka
4.8
z 16 opinii
SUEMPOL Wędzony łosoś w kremie z zielonymi warzywami 80 g

SUEMPOL

Wędzony łosoś w kremie z zielonymi warzywami

80 g
49,88 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.8
z 141 opinii
SUEMPOL Paprykarz z łososia bez konserwantów 100 g

SUEMPOL

Paprykarz z łososia bez konserwantów

100 g
42,90 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka

Produkty marki LISNER

4.9
z 90 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa z łososia ze szczypiorkiem 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa z łososia ze szczypiorkiem

80 g
56,13 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.9
z 78 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa z suszonymi pomidorami 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa z suszonymi pomidorami

80 g
56,13 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.9
z 105 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa jajeczna z kurkami 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa jajeczna z kurkami

80 g
46,13 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
4.9
z 54 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa z awokado i limonką 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa z awokado i limonką

80 g
49,88 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 140 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa jajeczna ze szczypiorkiem 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa jajeczna ze szczypiorkiem

80 g
40,63 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,25 zł
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
Nowość
LISNER Pastella Pasta kanapkowa rybna z krewetką 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa rybna z krewetką

80 g
48,63 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
4.9
z 211 opinii
LISNER Salateria Sałatka polska - tradycyjna warzywna 140 g

LISNER Salateria

Sałatka polska - tradycyjna warzywna

140 g
28,21 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,95 zł
Do koszyka
4.9
z 594 opinii
LISNER Filety śledziowe a'la Matjas w oleju 220 g

LISNER

Filety śledziowe a'la Matjas w oleju

220 g
44,50 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
4.9
z 132 opinii
LISNER Sałatka śledziowa z jajkiem 140 g

LISNER

Sałatka śledziowa z jajkiem

140 g
34,93 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
4.9
z 289 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie śmietanowym 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie śmietanowym

100 g
41,50 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
5.0
z 170 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie musztardowym 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie musztardowym

100 g
41,50 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 58 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie grzybowym z kurkami 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie grzybowym z kurkami

100 g
43,50 zł/kg
Cena4,35 zł
Do koszyka
4.9
z 203 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie koperkowym 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie koperkowym

100 g
41,50 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 403 opinii
LISNER Śledzik na raz w oleju z cebulką 100 g

LISNER

Śledzik na raz w oleju z cebulką

100 g
41,50 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.8
z 136 opinii
LISNER Śledzik na raz z suszonymi pomidorami i ziołami włoskimi 100 g

LISNER

Śledzik na raz z suszonymi pomidorami i ziołami włoskimi

100 g
39,90 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 103 opinii
LISNER Śledzik na raz pikantny z chilli 100 g

LISNER

Śledzik na raz pikantny z chilli

100 g
41,50 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store