Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Ryby i owoce morza
Chłodzone przetwory rybne
Pasty rybne
RIO MARE Paté Pasta z łososia
Pasta z łososia RIO MARE 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 8 opinii

RIO MARE Paté Pasta z łososia

100 g
RIO MARE

Cena14,99 zł
149,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Spróbuj zniewalającego smaku Rio Mare Paté: tylko najwyższej jakości ryby i wyselekcjonowane składniki, stworzone na bazie wieloletniego doświadczenia Rio Mare. Pasty Rio Mare Paté idealnie sprawdzą się jako pożywne, smaczne przekąski lub pyszne przystawki pełne kreatywności!


Cechy

źródło białka

bez konserwantów


RIO MARE Paté Pasta z łososia


Produkt dostępny
Data przydatności: 01.08.2028
Dostępne warianty
RIO MARE Paté Pasta z tuńczyka
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
884.00 kJ
10.5%
Wartość energetyczna (kcal)
213.00 kcal
10.7%
Tłuszcz (g)
17.00 g
24.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.20 g
11.0%
Węglowodany (g)
4.50 g
1.7%
w tym cukry (g)
0.10 g
0.1%
Białko (g)
10.00 g
20.0%
Sól (g)
2.10 g
35.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
8 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
13%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.09.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2026
0
0
halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2026
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
06.05.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2026
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
149,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
BOLTON
Marka:
RIO MARE
EAN:
8004030070004
Cena za kg:
149,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
RIO MARE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BOLTON
EAN:
8004030070004

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: podano na opakowaniu. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, z dala od promieni słonecznych oraz niskich temperatur. Po otwarciu przechowywać lodówce i spożyć w ciągu dwóch dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

2


Informacje producenta

Marka

Rio Mare


Marka standaryzowana

MarkaRio Mare

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Opis produktu

Spróbuj zniewalającego smaku Rio Mare Paté: tylko najwyższej jakości ryby i wyselekcjonowane składniki, stworzone na bazie wieloletniego doświadczenia Rio Mare. Pasty Rio Mare Paté idealnie sprawdzą się jako pożywne, smaczne przekąski lub pyszne przystawki pełne kreatywności!


O marce

Jako Rio Mare oferujemy Ci odpowiedzialną jakość we wszystkich naszych produktach. Jesteśmy zaangażowani w zrównoważone rybołówstwo, poszanowanie środowiska i ludzi oraz promujemy prawidłowe odżywianie. Dowiedz się więcej na www.qualitaresponsabile.it/en


Dodatkowe informacje

www.riomare.com


Oświadczenia żywieniowe

źródło białka


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Pasta rybna

Wariant różowy łosoś

Produkty z kategorii Pasty rybne

4.9
z 118 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa z tuńczyka 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa z tuńczyka

80 g
56,13 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.9
z 90 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa z łososia ze szczypiorkiem 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa z łososia ze szczypiorkiem

80 g
56,13 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
Nowość
LISNER Pastella Pasta kanapkowa rybna z krewetką 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa rybna z krewetką

80 g
48,63 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
4.9
z 42 opinii
AAKERMAN Pasta Tuńczykowa delikatna 100 g

AAKERMAN

Pasta Tuńczykowa delikatna

100 g
105,90 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
4.9
z 34 opinii
SEKO Makrela w galarecie z warzywami 200 g

SEKO

Makrela w galarecie z warzywami

200 g
39,45 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
RIO MARE Paté Pasta z łososia 100 g

RIO MARE Paté

Pasta z łososia

100 g
149,90 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2028
4.7
z 46 opinii
AQUAFROST Pasta kawiorowa z łososiem 160 g

AQUAFROST

Pasta kawiorowa z łososiem

160 g
91,81 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
4.9
z 55 opinii
AQUAFROST Pasta kawiorowa z krewetkami 160 g

AQUAFROST

Pasta kawiorowa z krewetkami

160 g
91,81 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
5.0
z 24 opinii
ABBA Pasta kawiorowa lekko wędzona 150 g

ABBA

Pasta kawiorowa lekko wędzona

150 g
133,27 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
SEKO Pasta makrelowa 120 g

SEKO

Pasta makrelowa

120 g
40,42 zł/kg
Cena4,85 zł
Do koszyka
4.8
z 30 opinii
SUEMPOL Wędzony łosoś w kremie 80 g

SUEMPOL

Wędzony łosoś w kremie

80 g
60,62 zł/kg
Cena4,85 zł
Do koszyka
4.8
z 16 opinii
SUEMPOL Wędzony łosoś w kremie z zielonymi warzywami 80 g

SUEMPOL

Wędzony łosoś w kremie z zielonymi warzywami

80 g
49,88 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.8
z 141 opinii
SUEMPOL Paprykarz z łososia bez konserwantów 100 g

SUEMPOL

Paprykarz z łososia bez konserwantów

100 g
42,90 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka

Produkty marki RIO MARE

5.0
z 62 opinii
RIO MARE Tuńczyk w oliwie z oliwek 160 g

RIO MARE

Tuńczyk w oliwie z oliwek

160 g
87,44 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2030
5.0
z 78 opinii
RIO MARE Insalatissime Sałatka z tuńczykiem meksykańska 160 g

RIO MARE Insalatissime

Sałatka z tuńczykiem meksykańska

160 g
78,06 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2028
4.9
z 37 opinii
RIO MARE Insalatissime Sałatka z tuńczykiem z dodatkiem kuskusu 160 g

RIO MARE Insalatissime

Sałatka z tuńczykiem z dodatkiem kuskusu

160 g
78,06 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2028
4.9
z 37 opinii
RIO MARE Insalatissime Sałatka z tuńczykiem z dodatkiem kukurydzy 160 g

RIO MARE Insalatissime

Sałatka z tuńczykiem z dodatkiem kukurydzy

160 g
78,06 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2029
5.0
z 21 opinii
RIO MARE Insalatissime Sałatka z tuńczykiem z dodatkiem komosy ryżowej 160 g

RIO MARE Insalatissime

Sałatka z tuńczykiem z dodatkiem komosy ryżowej

160 g
78,06 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2028
4.8
z 21 opinii
RIO MARE Insalatissime Sałatka z tuńczykiem z dodatkiem ciecierzycy 160 g

RIO MARE Insalatissime

Sałatka z tuńczykiem z dodatkiem ciecierzycy

160 g
78,06 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2027
5.0
z 25 opinii
RIO MARE Insalatissime Sałatka z tuńczykiem teksańska 160 g

RIO MARE Insalatissime

Sałatka z tuńczykiem teksańska

160 g
78,06 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-06-2028
5.0
z 43 opinii
RIO MARE Tuńczyk w sosie własnym 160 g

RIO MARE

Tuńczyk w sosie własnym

160 g
78,06 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 71 opinii
RIO MARE Tuńczyk w oliwie z oliwek 3-pack (3x80g) 240 g

RIO MARE

Tuńczyk w oliwie z oliwek 3-pack (3x80g)

240 g
91,46 zł/kg
Cena21,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2029
5.0
z 23 opinii
RIO MARE Tuńczyk w sosie własnym 3-pack (3x80g) 240 g

RIO MARE

Tuńczyk w sosie własnym 3-pack (3x80g)

240 g
91,46 zł/kg
Cena21,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.8
z 29 opinii
RIO MARE Paté Pasztet z tuńczyka z papryką 115 g

RIO MARE Paté

Pasztet z tuńczyka z papryką

115 g
123,91 zł/kg
Cena14,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-06-2028
4.9
z 33 opinii
RIO MARE Paté Pasztet z tuńczyka z oliwkami 115 g

RIO MARE Paté

Pasztet z tuńczyka z oliwkami

115 g
123,91 zł/kg
Cena14,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2028
4.9
z 27 opinii
RIO MARE Paté Pasztet z tuńczyka z sokiem z cytryny 115 g

RIO MARE Paté

Pasztet z tuńczyka z sokiem z cytryny

115 g
123,91 zł/kg
Cena14,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2028
5.0
z 25 opinii
RIO MARE Paté Pasta z tuńczyka 100 g

RIO MARE Paté

Pasta z tuńczyka

100 g
149,90 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store