Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Pasty kanapkowe
Pasty warzywne
LISNER Pastella Pasta kanapkowa z suszonymi pomidorami
Pasta kanapkowa z suszonymi pomidorami Pastella LISNER 80g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 78 opinii

LISNER Pastella Pasta kanapkowa z suszonymi pomidorami

80 g
LISNER

Cena4,49 zł
56,13 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Pastella Pasta kanapkowa z suszonymi pomidorami Lisner o wyraźnym, nasyconym smaku pomidorów i przypraw, takich jak: czosnek, pieprz, z dodatkiem marynowanej cebuli. Pastella śródziemnomorska, to także źródło witamin zawartych w pomidorach.

Pastella Pasta kanapkowa Lisner to propozycja na śniadanie i na kolację, na każdą porę roku. LISNER Pasta z suszonymi pomidorami pachnie latem i słoneczna Italią, rozgrzewa i doskonale zaspokaja głód.

Pastella z suszonymi pomidorami – niezwykła pasta kanapkowa Lisner

  • Kompozycja najwyższej jakości składników
  • Poręczne opakowanie – porcja na jeden posiłek
  • Idealna konsystencja
  • Wyrazisty smak i aromat pomidorów i przypraw

Cechy

tylko za najlepszych składnikow


LISNER Pastella Pasta kanapkowa z suszonymi pomidorami


Produkt dostępny
Dostępne warianty
LISNER Pastella Pasta kanapkowa z awokado i limonką
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1857.00 kJ
22.1%
Wartość energetyczna (kcal)
451.00 kcal
22.6%
Tłuszcz (g)
45.20 g
64.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
3.40 g
17.0%
Węglowodany (g)
7.50 g
2.9%
w tym cukry (g)
7.50 g
8.3%
Białko (g)
1.70 g
3.4%
Sól (g)
1.70 g
28.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
78 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Damian
zweryfikowano
Zgłaszam
Pasta ok, ale ostatnio cena wzrosła, 4,49 to troche za duzo
17.02.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
wyrazista pasta dla vegan
23.01.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra porcja na kanapki
19.10.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Skład nie należy do najlepszych (dlatego 4/5) ale czasami człowiek ma ochotę na coś słonego i niezdrowego na śniadanie ;)
04.08.2025
1
0
Damian
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra pasta na kanapke, syn też lubi. Pewnie niezbyt zdrowa.
26.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
56,13 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
80 g
Dostawca:
LISNER
Marka:
LISNER
EAN:
5900344800609
Cena za kg:
56,13 zł/kg
Waga:
80 g
Marka:
LISNER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LISNER
EAN:
5900344800609

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Po otwarciu - produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia.


Przechowywanie

Należy spożyć do: data podana na boku opakowania. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +7 °C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 7


Rodzaj przechowywania

Typ:Schładzać


Informacje producenta

Marka

Lisner


Marka standaryzowana

MarkaLisner

Podmarka

Podmarka Pastella


Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Pasta

Wariant z suszonymi pomidorami

Produkty z kategorii Pasty warzywne

4.9
z 78 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa z suszonymi pomidorami 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa z suszonymi pomidorami

80 g
56,13 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.9
z 54 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa z awokado i limonką 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa z awokado i limonką

80 g
49,88 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
ALLOS Pasta kremowa z pomidorami cherry i bazylią bezglutenowa BIO 140 g

ALLOS

Pasta kremowa z pomidorami cherry i bazylią bezglutenowa BIO

140 g
85,64 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
5.0
z 34 opinii
ALLOS Pasta kremowa z awokado bezglutenowa BIO 140 g

ALLOS

Pasta kremowa z awokado bezglutenowa BIO

140 g
84,21 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
4.9
z 15 opinii
ALLOS Pasta warzywna ze szpinakiem i orzechami piniowymi bezglutenowa BIO 135 g

ALLOS

Pasta warzywna ze szpinakiem i orzechami piniowymi bezglutenowa BIO

135 g
92,52 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
5.0
z 60 opinii
ALLOS Pasta warzywna z trzema rodzajami papryki bezglutenowa BIO 135 g

ALLOS

Pasta warzywna z trzema rodzajami papryki bezglutenowa BIO

135 g
92,52 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2027

Produkty marki LISNER

4.9
z 90 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa z łososia ze szczypiorkiem 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa z łososia ze szczypiorkiem

80 g
56,13 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.9
z 105 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa jajeczna z kurkami 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa jajeczna z kurkami

80 g
46,13 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
4.9
z 118 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa z tuńczyka 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa z tuńczyka

80 g
56,13 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.9
z 54 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa z awokado i limonką 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa z awokado i limonką

80 g
49,88 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 140 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa jajeczna ze szczypiorkiem 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa jajeczna ze szczypiorkiem

80 g
40,63 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,25 zł
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
Nowość
LISNER Pastella Pasta kanapkowa rybna z krewetką 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa rybna z krewetką

80 g
48,63 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
4.9
z 211 opinii
LISNER Salateria Sałatka polska - tradycyjna warzywna 140 g

LISNER Salateria

Sałatka polska - tradycyjna warzywna

140 g
28,21 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,95 zł
Do koszyka
4.9
z 595 opinii
LISNER Filety śledziowe a'la Matjas w oleju 220 g

LISNER

Filety śledziowe a'la Matjas w oleju

220 g
44,50 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
4.9
z 133 opinii
LISNER Sałatka śledziowa z jajkiem 140 g

LISNER

Sałatka śledziowa z jajkiem

140 g
34,93 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
4.9
z 289 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie śmietanowym 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie śmietanowym

100 g
41,50 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
5.0
z 170 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie musztardowym 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie musztardowym

100 g
41,50 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 58 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie grzybowym z kurkami 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie grzybowym z kurkami

100 g
43,50 zł/kg
Cena4,35 zł
Do koszyka
4.9
z 203 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie koperkowym 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie koperkowym

100 g
41,50 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 403 opinii
LISNER Śledzik na raz w oleju z cebulką 100 g

LISNER

Śledzik na raz w oleju z cebulką

100 g
41,50 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.8
z 136 opinii
LISNER Śledzik na raz z suszonymi pomidorami i ziołami włoskimi 100 g

LISNER

Śledzik na raz z suszonymi pomidorami i ziołami włoskimi

100 g
39,90 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 103 opinii
LISNER Śledzik na raz pikantny z chilli 100 g

LISNER

Śledzik na raz pikantny z chilli

100 g
41,50 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store