Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Mięsa i ryby gotowe
Kurczak panierowany
DROSED Skrzydełka z kurczaka panierowane pikantne
Skrzydełka z kurczaka panierowane pikantne DROSED 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 33 opinii

DROSED Skrzydełka z kurczaka panierowane pikantne

400 g
DROSED
Polska

Cena13,99 zł
34,98 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 17 dni

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
33 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
85%
4
15%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
skrzydelka pikantne az chce sie jesc
27.07.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
jsk zwykle smaczne i szybkie w podaniu polecam
28.04.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
łatwy w przygotowaniu i smaczny posiłek
11.03.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.08.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2026
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.06.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.04.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
19.04.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.03.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
Jozef
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
17.01.2026
0
0
Jozef
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
09.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
34,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
ROLDROB
Marka:
DROSED
EAN:
5904170025410
Cena za kg:
34,98 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
DROSED
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ROLDROB
EAN:
5904170025410

Produkty z kategorii Kurczak panierowany

5.0
z 47 opinii
MORLINY Nuggetsy z kurczaka 350 g

MORLINY

Nuggetsy z kurczaka

350 g
38,54 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 36 opinii
DROSED Nuggetsy z piersi kurczaka 400 g

DROSED

Nuggetsy z piersi kurczaka

400 g
40,98 zł/kg
Cena16,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 41 opinii
DROSED Polędwiczki z piersi kurczaka panierowane łagodne 400 g

DROSED

Polędwiczki z piersi kurczaka panierowane łagodne

400 g
47,47 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 34 opinii
DROSED Polędwiczki z piersi kurczaka panierowane pikantne 400 g

DROSED

Polędwiczki z piersi kurczaka panierowane pikantne

400 g
45,63 zł/kg
Cena18,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.8
z 64 opinii
MORLINY Stripsy z piersi kurczaka panierowane 350 g

MORLINY

Stripsy z piersi kurczaka panierowane

350 g
43,40 zł/kg
Cena15,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 118 opinii
Nowość
MORLINY Polędwiczki z kurczaka panierowane 350 g

MORLINY

Polędwiczki z kurczaka panierowane

350 g
39,69 zł/kg
Cena13,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 72 opinii
DROSED Filety z piersi kurczaka panierowane 400 g

DROSED

Filety z piersi kurczaka panierowane

400 g
41,47 zł/kg
Cena16,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 33 opinii
DROSED Skrzydełka z kurczaka panierowane pikantne 400 g

DROSED

Skrzydełka z kurczaka panierowane pikantne

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 11 opinii
MORLINY Chicken Bites 400 g

MORLINY

Chicken Bites

400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.9
z 35 opinii
MORLINY Nuggetsy z kurczaka w tempurze 300 g

MORLINY

Nuggetsy z kurczaka w tempurze

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka

Produkty marki DROSED

4.9
z 206 opinii
DROSED Pasztet podlaski z kurcząt 155 g

DROSED

Pasztet podlaski z kurcząt

155 g
19,03 zł/kg
Cena2,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2027
4.9
z 29 opinii
DROSED Pasztet podlaski pomidorowy 155 g

DROSED

Pasztet podlaski pomidorowy

155 g
22,52 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2027
4.9
z 324 opinii
DROSED Zestaw rosołowy z kaczki Pekin KLASA A świeży (520g-780g) 650 g

DROSED

Zestaw rosołowy z kaczki Pekin KLASA A świeży (520g-780g)

~650 g
18,23 zł/kg
Cena11,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 165 opinii
DROSED Filet z piersi kurczaka pieczony 200 g

DROSED

Filet z piersi kurczaka pieczony

200 g
69,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.9
z 172 opinii
DROSED Filet z piersi kaczki Pekin ze skórą KLASA A świeży (400g-600g) 500 g

DROSED

Filet z piersi kaczki Pekin ze skórą KLASA A świeży (400g-600g)

~500 g
67,10 zł/kg
Cena33,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 86 opinii
DROSED Filet z kurczaka kukurydzianego klasa A (400g - 600g) 500 g

DROSED

Filet z kurczaka kukurydzianego klasa A (400g - 600g)

~500 g
49,98 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 233 opinii
DROSED Kurczak w galarecie bez "E" 150 g

DROSED

Kurczak w galarecie bez 'E'

150 g
27,93 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,19 zł
Do koszyka
5.0
z 146 opinii
DROSED Noga z kaczki Pekin KLASA A świeża (400g-600g) 500 g

DROSED

Noga z kaczki Pekin KLASA A świeża (400g-600g)

~500 g
53,98 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 36 opinii
DROSED Nuggetsy z piersi kurczaka 400 g

DROSED

Nuggetsy z piersi kurczaka

400 g
40,98 zł/kg
Cena16,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 139 opinii
DROSED Indyk w galarecie bez "E" 150 g

DROSED

Indyk w galarecie bez 'E'

150 g
39,93 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.8
z 41 opinii
DROSED Polędwiczki z piersi kurczaka panierowane łagodne 400 g

DROSED

Polędwiczki z piersi kurczaka panierowane łagodne

400 g
47,47 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 34 opinii
DROSED Polędwiczki z piersi kurczaka panierowane pikantne 400 g

DROSED

Polędwiczki z piersi kurczaka panierowane pikantne

400 g
45,63 zł/kg
Cena18,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 33 opinii
DROSED Perliczka patroszona bez podrobów Klasa A świeża (960g-1440g) 1.2 kg

DROSED

Perliczka patroszona bez podrobów Klasa A świeża (960g-1440g)

~1.2 kg
37,49 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 112 opinii
DROSED Wieprzowina w galarecie bez "E" 150 g

DROSED

Wieprzowina w galarecie bez 'E'

150 g
27,93 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
4.9
z 72 opinii
DROSED Filety z piersi kurczaka panierowane 400 g

DROSED

Filety z piersi kurczaka panierowane

400 g
41,47 zł/kg
Cena16,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 78 opinii
DROSED Noga z kurczaka pieczona 200 g

DROSED

Noga z kurczaka pieczona

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store