Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Mięsa i ryby gotowe
Kurczak panierowany
MORLINY Nuggetsy z kurczaka w tempurze
Nuggetsy z kurczaka w tempurze MORLINY 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 35 opinii

MORLINY Nuggetsy z kurczaka w tempurze

300 g
MORLINY
Polska

Cena14,99 zł
49,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

delikatna i chrupiące


MORLINY Nuggetsy z kurczaka w tempurze


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
838.00 kJ
10.0%
Wartość energetyczna (kcal)
200.00 kcal
10.0%
Tłuszcz (g)
11.00 g
15.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.70 g
8.5%
Węglowodany (g)
13.00 g
5.0%
w tym cukry (g)
0.70 g
0.8%
Białko (g)
12.00 g
24.0%
Sól (g)
1.00 g
16.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
35 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️💯❤️
22.02.2026
0
0
Marcelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Trochę niedoprawione ale mi smakują
17.11.2025
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.05.2026
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
GRAŻYNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Daniil
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
Aurora
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.01.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.01.2026
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Błażej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.12.2025
0
0
Ryszard
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.11.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.11.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.11.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.11.2025
0
0
Włodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.10.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
49,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
ANIMEX FOODS SPÓŁKA
Marka:
MORLINY
EAN:
5902461016123
Cena za kg:
49,97 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
MORLINY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ANIMEX FOODS SPÓŁKA
EAN:
5902461016123

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze: od 0 °C do +8 °C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 8


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Morliny


Marka standaryzowana

MarkaMorliny

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


O marce

Morliny od 1992 r. Okolice Ostródy Dobre mięso i wędliny


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Nuggetsy z kurczaka

Produkty z kategorii Kurczak panierowany

5.0
z 47 opinii
MORLINY Nuggetsy z kurczaka 350 g

MORLINY

Nuggetsy z kurczaka

350 g
38,54 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 36 opinii
DROSED Nuggetsy z piersi kurczaka 400 g

DROSED

Nuggetsy z piersi kurczaka

400 g
40,98 zł/kg
Cena16,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 41 opinii
DROSED Polędwiczki z piersi kurczaka panierowane łagodne 400 g

DROSED

Polędwiczki z piersi kurczaka panierowane łagodne

400 g
47,47 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 34 opinii
DROSED Polędwiczki z piersi kurczaka panierowane pikantne 400 g

DROSED

Polędwiczki z piersi kurczaka panierowane pikantne

400 g
45,63 zł/kg
Cena18,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.8
z 64 opinii
MORLINY Stripsy z piersi kurczaka panierowane 350 g

MORLINY

Stripsy z piersi kurczaka panierowane

350 g
43,40 zł/kg
Cena15,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 72 opinii
DROSED Filety z piersi kurczaka panierowane 400 g

DROSED

Filety z piersi kurczaka panierowane

400 g
41,47 zł/kg
Cena16,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 118 opinii
Nowość
MORLINY Polędwiczki z kurczaka panierowane 350 g

MORLINY

Polędwiczki z kurczaka panierowane

350 g
39,69 zł/kg
Cena13,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.8
z 33 opinii
DROSED Skrzydełka z kurczaka panierowane pikantne 400 g

DROSED

Skrzydełka z kurczaka panierowane pikantne

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 11 opinii
MORLINY Chicken Bites 400 g

MORLINY

Chicken Bites

400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.9
z 35 opinii
MORLINY Nuggetsy z kurczaka w tempurze 300 g

MORLINY

Nuggetsy z kurczaka w tempurze

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka

Produkty marki MORLINY

4.9
z 766 opinii
MORLINY Boczek w słupkach 130 g

MORLINY

Boczek w słupkach

130 g
42,23 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 430 opinii
MORLINY Szynka morlińska z kurczaka 100 g

MORLINY

Szynka morlińska z kurczaka

100 g
53,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,39 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 467 opinii
MORLINY Boczek wędzony - plastry 150 g

MORLINY

Boczek wędzony - plastry

150 g
47,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 418 opinii
MORLINY Boczek wędzony parzony - plastry 150 g

MORLINY

Boczek wędzony parzony - plastry

150 g
49,93 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.8
z 234 opinii
MORLINY Kiełbasa podwawelska 520 g

MORLINY

Kiełbasa podwawelska

520 g
36,13 zł/kg
Cena18,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.8
z 228 opinii
MORLINY Szynka morlińska wędzona 100 g

MORLINY

Szynka morlińska wędzona

100 g
61,50 zł/kg
Cena6,15 zł
Do koszyka
4.9
z 570 opinii
MORLINY Kiełbasa Morlińska z piersi kurczaka 400 g

MORLINY

Kiełbasa Morlińska z piersi kurczaka

400 g
32,37 zł/kg
Cena12,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 472 opinii
MORLINY Frankfurterki 240 g

MORLINY

Frankfurterki

240 g
56,21 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 272 opinii
MORLINY Kiełbasa śląska 550 g

MORLINY

Kiełbasa śląska

550 g
31,91 zł/kg
Cena17,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.9
z 227 opinii
MORLINY Berlinki Parówki wieprzowe 225 g

MORLINY

Berlinki Parówki wieprzowe

225 g
26,62 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.8
z 96 opinii
MORLINY Berlinki z szynki 225 g

MORLINY

Berlinki z szynki

225 g
38,18 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
5.0
z 47 opinii
MORLINY Nuggetsy z kurczaka 350 g

MORLINY

Nuggetsy z kurczaka

350 g
38,54 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 161 opinii
MORLINY Berlinki Parówki z serem 250 g

MORLINY Berlinki

Parówki z serem

250 g
30,36 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 106 opinii
MORLINY Berlinki Parówki z kurcząt 225 g

MORLINY Berlinki

Parówki z kurcząt

225 g
33,73 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 37 opinii
MORLINY Kebab z kurczaka gyros 400 g

MORLINY

Kebab z kurczaka gyros

400 g
48,97 zł/kg
Cena19,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 64 opinii
MORLINY Stripsy z piersi kurczaka panierowane 350 g

MORLINY

Stripsy z piersi kurczaka panierowane

350 g
43,40 zł/kg
Cena15,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store