Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Piwo bezalkoholowe
Jasne
Lager
CIESZYN Lager Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)
Lager Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) CIESZYN 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 5 opinii

CIESZYN Lager Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
CIESZYN
Polska
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena6,99 zł
13,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Tradycyjnie warzone Jasne piwo bezalkoholowe, warzone według receptury Arcyksiążęcego Browaru Zamkowego Cieszyn. Swój niepowtarzalny charakter zawdzięcza specjalnie prowadzonej fermentacji w otwartych kadziach. Pełny i orzeźwiający smak z wyczuwalną goryczką i wyraźnym, chmielowym aromatem, to znak rozpoznawczy naszego Lagera bezalkoholowego. Ugaś pragnienie niezależnie od pory dnia i aktywności. To piwo sprawdzi się w każdej sytuacji, dając Ci przyjemność bez kompromisów. Dominik Szczodry Piwowar cieszyński Piwo dolnej fermentacji


Cechy

100 % fermentacja w otwartych kadziach


CIESZYN Lager Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)


Produkt dostępny
Data przydatności: 04.01.2027
Dostępne warianty
CIESZYN Lager Piwo (butelka bezzwrotna)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
85.00 kJ
1.0%
Wartość energetyczna (kcal)
20.00 kcal
1.0%
Tłuszcz (g)
< 0.10 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
5.30 g
2.0%
w tym cukry (g)
2.70 g
3.0%
Białko (g)
< 0.40 g
Sól (g)
0.006 g
0.1%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
80%
4
20%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.12.2025
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
29.08.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.08.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2025
0
0
Żaneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
13,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
NAŁĘCZÓW ZDRÓJ
Marka:
CIESZYN
EAN:
5905279156814
Cena za kg:
13,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
CIESZYN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NAŁĘCZÓW ZDRÓJ
EAN:
5905279156814

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Mętność i osad to naturalne cechy produktu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed nasłonecznieniem.


Informacje producenta

Marka

Cieszyn


Marka standaryzowana

MarkaCieszyn

Opis produktu

Tradycyjnie warzone Jasne piwo bezalkoholowe, warzone według receptury Arcyksiążęcego Browaru Zamkowego Cieszyn. Swój niepowtarzalny charakter zawdzięcza specjalnie prowadzonej fermentacji w otwartych kadziach. Pełny i orzeźwiający smak z wyczuwalną goryczką i wyraźnym, chmielowym aromatem, to znak rozpoznawczy naszego Lagera bezalkoholowego. Ugaś pragnienie niezależnie od pory dnia i aktywności. To piwo sprawdzi się w każdej sytuacji, dając Ci przyjemność bez kompromisów. Dominik Szczodry Piwowar cieszyński Piwo dolnej fermentacji


O marce

Arcyksiążęcy Browar Zamkowy Cieszyn 1846


Dodatkowe informacje

Poznaj historię browaru Odwiedź Arcyksiążęcy Browar Zamkowy Cieszyn i odkryj jego tajemnice podczas zwiedzania. Dowiedz się więcej na: browarcieszyn.pl @browarcieszyn Butelka bezzwrotna


Informacje dot. stylu życia

Bezalkoholowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Piwo

Wariant Lager bezalkoholowy

Produkty z kategorii Jasne

5.0
z 91 opinii
CORONA Cero Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 330 ml

CORONA

Cero Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 30 opinii
PERONI Nastro Azzurro Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 330 ml

PERONI Nastro Azzurro

Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

330 ml
13,61 zł/l
Cena4,49 zł
Do koszyka
5.0
z 25 opinii
OKOCIM Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
5,98 zł/l
Frisco poleca
Cena2,99 zł
Do koszyka
5.0
z 43 opinii
KARMI CLASSIC Piwo ciemne bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KARMI CLASSIC

Piwo ciemne bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,98 zł/l
Frisco poleca
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 25 opinii
ŻYWIEC Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

ŻYWIEC

Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
8,00 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
TYSKIE Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

TYSKIE

Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
8,00 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.8
z 19 opinii
LECH Free Cherry Plum Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

LECH Free

Cherry Plum Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
6,98 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
5.0
z 30 opinii
HEINEKEN Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

HEINEKEN

Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
9,99 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.9
z 53 opinii
HEINEKEN Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

HEINEKEN

Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
11,18 zł/l
friscontowa cena
Cena5,59 zł
Do koszyka
4.9
z 24 opinii
DESPERADOS LEMON Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 400 ml

DESPERADOS

LEMON Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

400 ml
16,97 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
ŻYWIEC Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻYWIEC

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,18 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
BAVARIA Original Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 330 ml

BAVARIA

Original Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

330 ml
13,91 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
LECH Free Cherry Plum Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

LECH Free

Cherry Plum Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
11,49 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
LECH Free Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

LECH Free

Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
11,99 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
PERŁA Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

PERŁA

Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
8,38 zł/l
Cena4,19 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
LECH Free Lager Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

LECH Free

Lager Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,58 zł/l
Cena4,79 zł
Do koszyka
5.0
z 15 opinii
LECH Free Lager Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 330 ml

LECH Free

Lager Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

330 ml
14,52 zł/l
Cena4,79 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
TYSKIE Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

TYSKIE

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
8,78 zł/l
Cena4,39 zł
Do koszyka
4.8
z 5 opinii
CIESZYN Lager Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

CIESZYN

Lager Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
13,98 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
KARMI ŻURAWINA Piwo bezalkoholowe 4x400 ml (butelka bezzwrotna) 1.6 l

KARMI ŻURAWINA

Piwo bezalkoholowe 4x400 ml (butelka bezzwrotna)

1.6 l
12,49 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka

Produkty marki CIESZYN

4.7
z 6 opinii
CIESZYN Lager Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

CIESZYN

Lager Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
15,98 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
CIESZYN Pszeniczne Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

CIESZYN

Pszeniczne Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,98 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 13 opinii
CIESZYN Double IPA Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

CIESZYN

Double IPA Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
22,98 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
CIESZYN Pilsner Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

CIESZYN

Pilsner Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
CIESZYN Porter Bałtycki Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

CIESZYN

Porter Bałtycki Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
22,98 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store