Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Ipa, Apa, Ale
Ipa
CIESZYN Double IPA Piwo (butelka bezzwrotna)
Double IPA Piwo (butelka bezzwrotna) CIESZYN 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 13 opinii

CIESZYN Double IPA Piwo (butelka bezzwrotna)

CIESZYN
500 ml
zawartość alkoholu: 8%
Polska
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena11,49 zł
22,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Tradycyjnie warzone Intensywnie chmielone, jasne piwo górnej fermentacji, będące symbolem piwnej rewolucji schyłku XX wieku. Zawarte w nim nowofalowe odmiany chmielu wnoszą aromat owoców cytrusowych - ananasa, liczi, marakui. Jego bogata słodowość równoważy wysoką goryczkę, tworząc właściwy balans smaku i sprawia, że piwo - pomimo swojej mocy - staje się przyjemnie pijalne. Skosztuj i zostań z nim na dłużej. Dominik Szczodry Piwowar cieszyński Piwo górnej fermentacji


Cechy

fermentowany w otwartych kadziach


CIESZYN Double IPA Piwo (butelka bezzwrotna)


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
282.00 kJ
3.4%
Wartość energetyczna (kcal)
68.00 kcal
3.4%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
13 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
To dobre jest piwo
11.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2026
0
0
Karol
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2026
0
0
Adrianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.03.2026
0
0
Adrianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.03.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Adrianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.09.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.07.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.05.2025
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
22,98 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
NAŁĘCZÓW ZDRÓJ
Marka:
CIESZYN
EAN:
5905279156067
Cena za kg:
22,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
CIESZYN
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
NAŁĘCZÓW ZDRÓJ
EAN:
5905279156067

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Temperatura serwowania: 8-10 ℃


Przechowywanie

Mętność i osad są naturalnymi cechami produktu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed nasłonecznieniem.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 8.0

Ekstrakt 18.0

Propozycja podania Temperatura serwowania: 8-10 ℃

Wskazówki dotyczące degustacji Zawarte w nim nowofalowe odmiany chmielu wnoszą aromat owoców cytrusowych - ananasa, liczi, marakui. Jego bogata słodowość równoważy wysoką goryczkę, tworząc właściwy balans smaku i sprawia, że piwo - pomimo swojej mocy - staje się przyjemnie pijalne.


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu.


Informacje producenta

Marka

Cieszyn


Marka standaryzowana

MarkaCieszyn

Opis produktu

Tradycyjnie warzone Intensywnie chmielone, jasne piwo górnej fermentacji, będące symbolem piwnej rewolucji schyłku XX wieku. Zawarte w nim nowofalowe odmiany chmielu wnoszą aromat owoców cytrusowych - ananasa, liczi, marakui. Jego bogata słodowość równoważy wysoką goryczkę, tworząc właściwy balans smaku i sprawia, że piwo - pomimo swojej mocy - staje się przyjemnie pijalne. Skosztuj i zostań z nim na dłużej. Dominik Szczodry Piwowar cieszyński Piwo górnej fermentacji


O marce

Arcyksiążęcy Browar Zamkowy Cieszyn 1846


Dodatkowe informacje

Poznaj historię browaru Odwiedź Arcyksiążęcy Browar Zamkowy Cieszyn i odkryj jego tajemnice podczas zwiedzania. Dowiedz się więcej na: browarcieszyn.pl @browarcieszyn Butelka bezzwrotna


Rodzaj alkoholu

TypPiwo

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Piwo jasne

Wariant Double IPA

Produkty z kategorii Ipa

4.7
z 7 opinii
PINTA Piwo Modern Drinking (butelka bezzwrotna) 500 ml

PINTA

Piwo Modern Drinking (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
PINTA Piwo Atak Chmielu (butelka bezzwrotna) 500 ml

PINTA

Piwo Atak Chmielu (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 18 opinii
PINTA Piwo IIPPAA (butelka bezzwrotna) 500 ml

PINTA

Piwo IIPPAA (butelka bezzwrotna)

500 ml
22,58 zł/l
Frisco poleca
Cena11,29 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
PINTA Piwo Oto Mata IPA (butelka bezzwrotna) 500 ml

PINTA

Piwo Oto Mata IPA (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
ŻYWIEC IPA Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻYWIEC IPA

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
13,98 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
PINTA Piwo Hazy Discovery IPA (butelka bezzwrotna) 500 ml

PINTA

Piwo Hazy Discovery IPA (butelka bezzwrotna)

500 ml
22,78 zł/l
Frisco poleca
Cena11,39 zł
Do koszyka
4.8
z 6 opinii
Nowość
MIŁOSŁAW IPA Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

MIŁOSŁAW

IPA Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
KSIĄŻĘCE IPA Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE IPA

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
PINTA Piwo Pierwsza Pomoc (butelka bezzwrotna) 500 ml

PINTA

Piwo Pierwsza Pomoc (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,18 zł/l
Cena9,59 zł
Do koszyka
4.7
z 14 opinii
INNE BECZKI Jungle IPA Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Jungle IPA Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
TRZECH KUMPLI Pan IPAani Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

Pan IPAani Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
KSIĄŻĘCE IPA Piwo 4x500 (puszka) 2 l

KSIĄŻĘCE IPA

Piwo 4x500 (puszka)

2 l
14,99 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
INNE BECZKI The Crown IPA Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

The Crown IPA Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
MIŁOSŁAW Makłowicz Arcy IPA Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

MIŁOSŁAW

Makłowicz Arcy IPA Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
13,58 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
TRZECH KUMPLI Califia Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

Califia Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
25,98 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.7
z 6 opinii
BROWAR GRODZISK Grodziska White IPA Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

BROWAR GRODZISK

Grodziska White IPA Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
13,18 zł/l
Cena6,59 zł
Do koszyka
4.9
z 13 opinii
CIESZYN Double IPA Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

CIESZYN

Double IPA Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
22,98 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
INNE BECZKI Jumbo Jungle IPA Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Jumbo Jungle IPA Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka

Produkty marki CIESZYN

4.8
z 5 opinii
CIESZYN Lager Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

CIESZYN

Lager Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
13,98 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.7
z 6 opinii
CIESZYN Lager Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

CIESZYN

Lager Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
15,98 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
CIESZYN Pszeniczne Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

CIESZYN

Pszeniczne Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,98 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
CIESZYN Pilsner Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

CIESZYN

Pilsner Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
CIESZYN Porter Bałtycki Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

CIESZYN

Porter Bałtycki Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
22,98 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store