Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Piwo bezalkoholowe
Jasne
Lager
TYSKIE Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)
Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) TYSKIE 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 14 opinii

TYSKIE Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
TYSKIE
1 szt.20 szt.
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena4,39 zł
8,78 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 23.10.2026

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
95.00 kJ
1.1%
Wartość energetyczna (kcal)
23.00 kcal
1.2%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
5.50 g
2.1%
w tym cukry (g)
3.10 g
3.4%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.04.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2026
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.03.2026
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.03.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.03.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2026
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.08.2025
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.08.2025
0
0
Henryk
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.08.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2025
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2025
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.05.2025
0
0
Kazimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
8,78 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
TYSKIE
EAN:
5901359104034
Cena za kg:
8,78 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
TYSKIE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5901359104034

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Tyskie


Marka standaryzowana

MarkaTyskie

Podmarka

Sub Brand FALSE


Dodatkowe informacje

Butelka zwrotna www.abcalkoholu.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Piwo bezalkoholowe

Produkty z kategorii Jasne

5.0
z 91 opinii
CORONA Cero Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 330 ml

CORONA

Cero Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 30 opinii
PERONI Nastro Azzurro Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 330 ml

PERONI Nastro Azzurro

Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

330 ml
13,61 zł/l
Cena4,49 zł
Do koszyka
5.0
z 25 opinii
OKOCIM Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
5,98 zł/l
Frisco poleca
Cena2,99 zł
Do koszyka
5.0
z 43 opinii
KARMI CLASSIC Piwo ciemne bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KARMI CLASSIC

Piwo ciemne bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,98 zł/l
Frisco poleca
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 25 opinii
ŻYWIEC Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

ŻYWIEC

Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
8,00 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
TYSKIE Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

TYSKIE

Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
8,00 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.8
z 19 opinii
LECH Free Cherry Plum Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

LECH Free

Cherry Plum Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
6,98 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
5.0
z 30 opinii
HEINEKEN Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

HEINEKEN

Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
9,99 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.9
z 53 opinii
HEINEKEN Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

HEINEKEN

Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
11,18 zł/l
friscontowa cena
Cena5,59 zł
Do koszyka
4.9
z 24 opinii
DESPERADOS LEMON Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 400 ml

DESPERADOS

LEMON Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

400 ml
16,97 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
ŻYWIEC Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻYWIEC

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,18 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
LECH Free Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

LECH Free

Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
11,99 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
LECH Free Cherry Plum Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

LECH Free

Cherry Plum Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
11,49 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
BAVARIA Original Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 330 ml

BAVARIA

Original Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

330 ml
13,91 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
5.0
z 15 opinii
LECH Free Lager Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 330 ml

LECH Free

Lager Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

330 ml
14,52 zł/l
Cena4,79 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
PERŁA Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

PERŁA

Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
8,38 zł/l
Cena4,19 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
LECH Free Lager Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

LECH Free

Lager Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,58 zł/l
Cena4,79 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
TYSKIE Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

TYSKIE

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
8,78 zł/l
Cena4,39 zł
Do koszyka
4.8
z 5 opinii
CIESZYN Lager Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

CIESZYN

Lager Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
13,98 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
KARMI ŻURAWINA Piwo bezalkoholowe 4x400 ml (butelka bezzwrotna) 1.6 l

KARMI ŻURAWINA

Piwo bezalkoholowe 4x400 ml (butelka bezzwrotna)

1.6 l
12,49 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka

Produkty marki TYSKIE

5.0
z 28 opinii
TYSKIE Gronie Piwo jasne pełne 4x500ml (puszka) 2 l

TYSKIE Gronie

Piwo jasne pełne 4x500ml (puszka)

2 l
8,00 zł/l
Cena15,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
TYSKIE Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

TYSKIE

Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
8,00 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
5.0
z 11 opinii
TYSKIE Gronie Piwo jasne pełne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

TYSKIE Gronie

Piwo jasne pełne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
6,50 zł/l
Cena3,25 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store