Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Jasne
Lager
Butelka
TYSKIE Gronie Piwo jasne pełne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)
Piwo jasne pełne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) Gronie TYSKIE 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 11 opinii

TYSKIE Gronie Piwo jasne pełne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

TYSKIE
500 ml
zawartość alkoholu: 5,2%
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena3,25 zł
6,50 zł/l

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Składniki odżywcze na: www.abcalkoholu.pl Przejdź na ty z królami i wygraj gotówkę! Szukaj gotówki pod kapslem 1. Zajrzyj pod kapsel/zawleczkę 2. Wpisz kod na tyskie.pl 3. Odbierz gotówkę w bankomacie Euronet loteria trwa od 4.05.2022 do 31.08.2022 r. Regulamin na tyskie.pl Butelka zwrotna Cztery wieki warzenia w Tychach Szukaj gotówki pod kapslem Opłaca się być na Ty Wygraj gotówkę 1. Zajrzyj pod kapsel 2. Wpisz kod na tyskie.pl 3. Odbierz gotówkę w bankomacie Euronet Sprawdź regulamin na tyskie.pl Loteria trwa od 4.05.2023 do 31.08.2023 r. Składniki odżywcze na: www.abcalkoholu.pl


Cechy

Opakowanie - Nadające się do recyklingu


TYSKIE Gronie Piwo jasne pełne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)


Produkt dostępny
Data przydatności: 24.10.2026
Tagi
promocja
Frisco okazja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
171.00 kJ
2.0%
Wartość energetyczna (kcal)
41.00 kcal
2.1%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
11 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
najlepsze od lat
10.07.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyjątkowy smak!
22.06.2025
0
0
MAŁGORZATA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2026
0
0
Lena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2026
0
0
Lena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.12.2025
0
0
Siegmar
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.11.2025
0
0
Henryk
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.08.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
6,50 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
TYSKIE
EAN:
5901359000367
Cena za kg:
6,50 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
TYSKIE
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5901359000367

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 5.2


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu. www.abcalkoholu.pl


Informacje producenta

Marka

Tyskie


Marka standaryzowana

MarkaTyskie

Podmarka

Sub Brand FALSE


Opis produktu

Składniki odżywcze na: www.abcalkoholu.pl Przejdź na ty z królami i wygraj gotówkę! Szukaj gotówki pod kapslem 1. Zajrzyj pod kapsel/zawleczkę 2. Wpisz kod na tyskie.pl 3. Odbierz gotówkę w bankomacie Euronet loteria trwa od 4.05.2022 do 31.08.2022 r. Regulamin na tyskie.pl Butelka zwrotna Cztery wieki warzenia w Tychach Szukaj gotówki pod kapslem Opłaca się być na Ty Wygraj gotówkę 1. Zajrzyj pod kapsel 2. Wpisz kod na tyskie.pl 3. Odbierz gotówkę w bankomacie Euronet Sprawdź regulamin na tyskie.pl Loteria trwa od 4.05.2023 do 31.08.2023 r. Składniki odżywcze na: www.abcalkoholu.pl


O producencie

Cztery wieki warzenia w Tychach. Receptura Tyskich Browarów Książęcych


Dodatkowe informacje

Wszyscy jesteśmy kibicami Jesteśmy na Ty Składniki odżywcze na www.abcalkoholu.pl. Butelka zwrotna


Rodzaj alkoholu

TypPiwo

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Piwo jasne

Produkty z kategorii Lager

4.9
z 28 opinii
PERONI Nastro Azzurro Piwo (butelka bezzwrotna) 330 ml

PERONI Nastro Azzurro

Piwo (butelka bezzwrotna)

330 ml
13,61 zł/l
Cena4,49 zł
Do koszyka
5.0
z 11 opinii
TYSKIE Gronie Piwo jasne pełne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

TYSKIE Gronie

Piwo jasne pełne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
6,50 zł/l
Cena3,25 zł
Do koszyka
4.8
z 20 opinii
PAULANER Munchner Hell Lager Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

PAULANER

Munchner Hell Lager Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
11,98 zł/l
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
KOZEL Ležák Piwo jasne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KOZEL Ležák

Piwo jasne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
KOZEL Bily Lehky Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KOZEL

Bily Lehky Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.6
z 7 opinii
OKOCIM Mocne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM Mocne

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,78 zł/l
Frisco poleca
Cena4,89 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
OKOCIM Jasne Pełne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM

Jasne Pełne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
7,98 zł/l
Frisco poleca
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 50 opinii
ŁOMŻA Jasne Pełne Piwo (butelka bezzwrotna) 330 ml

ŁOMŻA Jasne Pełne

Piwo (butelka bezzwrotna)

330 ml
11,48 zł/l
Cena3,79 zł
Do koszyka
5.0
z 59 opinii
CORONA Extra Piwo (butelka bezzwrotna) 330 ml

CORONA Extra

Piwo (butelka bezzwrotna)

330 ml
19,97 zł/l
Cena6,59 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
PERŁA Export Piwo w butelce 500 ml

PERŁA Export

Piwo w butelce

500 ml
8,38 zł/l
Cena4,19 zł
Do koszyka
4.8
z 32 opinii
HEINEKEN Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

HEINEKEN

Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
11,18 zł/l
Cena5,59 zł
Do koszyka
4.9
z 40 opinii
ZATECKY Svetly Lezak Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ZATECKY Svetly Lezak

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
STELLA ARTOIS Piwo (butelka bezzwrotna) 330 ml

STELLA ARTOIS

Piwo (butelka bezzwrotna)

330 ml
17,55 zł/l
Cena5,79 zł
Do koszyka
5.0
z 15 opinii
ŻYWIEC Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻYWIEC

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,18 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
5.0
z 50 opinii
ŁOMŻA Jasne Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

ŁOMŻA Jasne

Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
8,78 zł/l
Cena4,39 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
MIŁOSŁAW Niefiltrowane Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

MIŁOSŁAW

Niefiltrowane Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
BUD Piwo (butelka bezzwrotna) 330 ml

BUD

Piwo (butelka bezzwrotna)

330 ml
17,55 zł/l
Cena5,79 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
INNE BECZKI Miami Lager Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Miami Lager Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,98 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
TRZECH KUMPLI Lager Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

Lager Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,98 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
INNE BECZKI Win Win Lager Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Win Win Lager Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
15,98 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
KASZTELAN Niepasteryzowane Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KASZTELAN Niepasteryzowane

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
7,38 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka
4.0
z 1 opinii
POLSKI FOLKLOR Cuda Wianki Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

POLSKI FOLKLOR

Cuda Wianki Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
15,98 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
WARKA Classic Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

WARKA Classic

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
7,78 zł/l
Cena3,89 zł
Do koszyka
4.8
z 5 opinii
KAMPINOSKIE Piwo Podwójnie Chmielone (butelka bezzwrotna) 500 ml

KAMPINOSKIE

Piwo Podwójnie Chmielone (butelka bezzwrotna)

500 ml
15,98 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
3.3
z 3 opinii
POLSKI FOLKLOR Kur Zapiał Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

POLSKI FOLKLOR

Kur Zapiał Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
15,98 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
MIŁOSŁAW Jasne Pełne Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

MIŁOSŁAW

Jasne Pełne Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
KRÓLEWSKIE Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KRÓLEWSKIE

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
KASZTELAN Jasne Pełne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KASZTELAN Jasne Pełne

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
7,38 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
HEINEKEN Silver Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

HEINEKEN

Silver Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
11,18 zł/l
Cena5,59 zł
Do koszyka
4.0
z 3 opinii
POLSKI FOLKLOR Zasiali Górale Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

POLSKI FOLKLOR

Zasiali Górale Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
15,98 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
TATRA Pils Piwo w butelce (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

TATRA Pils

Piwo w butelce (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
6,38 zł/l
Cena3,19 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
OKOCIM O.K. Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM

O.K. Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
8,58 zł/l
Cena4,29 zł
Do koszyka
5.0
z 28 opinii
WARKA Strong Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

WARKA

Strong Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
ASAHI Super Dry (butelka bezzwrotna) 330 ml

ASAHI

Super Dry (butelka bezzwrotna)

330 ml
26,64 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
LECH Premium Piwo jasne pełne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

LECH Premium

Piwo jasne pełne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
ŻUBR Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻUBR

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
6,98 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
5.0
z 13 opinii
KSIĄŻĘCE Czerwony Lager Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Czerwony Lager

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,78 zł/l
Cena5,89 zł
Do koszyka
5.0
z 13 opinii
KSIĄŻĘCE Czerwony Lager Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Czerwony Lager

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
8,24 zł/l
Krótka data 13.10
Cena promocyjna4,12 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
AMBER Johannes (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

Johannes (butelka bezzwrotna)

500 ml
12,58 zł/l
Cena6,29 zł
Do koszyka
4.7
z 6 opinii
CIESZYN Lager Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

CIESZYN

Lager Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
15,98 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.7
z 7 opinii
AMBER Naturalny (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

Naturalny (butelka bezzwrotna)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
ŻYWIEC LEKKIE Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻYWIEC

LEKKIE Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,18 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka

Produkty marki TYSKIE

5.0
z 28 opinii
TYSKIE Gronie Piwo jasne pełne 4x500ml (puszka) 2 l

TYSKIE Gronie

Piwo jasne pełne 4x500ml (puszka)

2 l
8,00 zł/l
Cena15,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
TYSKIE Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

TYSKIE

Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
8,00 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
TYSKIE Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

TYSKIE

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
8,78 zł/l
Cena4,39 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store