Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Piwo bezalkoholowe
Jasne
Lager
DESPERADOS LEMON Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)
LEMON Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) DESPERADOS 400ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 24 opinii

DESPERADOS LEMON Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

400 ml
DESPERADOS
Polska
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena6,79 zł
16,97 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Piwo bezalkoholowe Desperados Lemon 0.0% dedykowany jest wszystkim, którzy wiedzą, jak bawić się spontanicznie i w każdej okazji potrafią dostrzec zabawowy pierwiastek. W napojach szukają orzeźwienia i cytrusowego smaku, który otwiera na dobrą zabawę, ale w wersji bez alkoholu. Desperados to nie jest "zwykłe" piwo, to piwo z kopnięciem! Sięgnij po unikalny miks orzeźwiającego piwa 0% z latynoskimi alkoholami. Zapewnij sobie bezkompromisowe i wyjątkowe doznania smakowe. Z Desperadosem sprawisz, że każdy moment z ekipą stanie się doskonałą okazją do imprezy: toast na domówce, czy wypad na największy muzyczny festiwal. Będąc doskonałym imprezowym wyborem, Desperados rozkręci każdą domówkę i doda klimatu każdej innej zabawowej okazji! Go Desperados!


Cechy

Piwo Desperados to najbardziej imprezowa Marka na rynku

Marka premium dla osób lubiących się wyróżniać, poszukujących niezapomnianych wrażeń i łamiących stereotypy

Owocowa słodycz połączona z goryczką piwa i najwyższej jakości cytrusowego orzeźwienia

Zawartość alkoholu: 0,0%


DESPERADOS LEMON Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
123.00 kJ
1.5%
Wartość energetyczna (kcal)
29.00 kcal
1.5%
Tłuszcz (g)
< 0.10 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
7.00 g
2.7%
w tym cukry (g)
4.80 g
5.3%
Białko (g)
0.20 g
0.4%
Sól (g)
0.01 g
0.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
24 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetnie zrównoważony smak piwa i limonki
09.06.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.09.2026
0
0
Pawel
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.07.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.07.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.07.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.07.2026
0
0
Aneta Skibinska
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.06.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
06.05.2026
0
0
ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
Witold
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.03.2026
0
0
Marlena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.12.2025
0
0
Witold
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.10.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.10.2025
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.09.2025
0
0
Szymon
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.08.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
16,97 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
400 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
DESPERADOS
EAN:
5900699104971
Cena za kg:
16,97 zł/l
Pojemność:
400 ml
Marka:
DESPERADOS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900699104971

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Mętność i osad są naturalnymi cechami produktu.


Informacje producenta

Marka

Desperados


Marka standaryzowana

MarkaDesperados

Opis produktu

Piwo bezalkoholowe Desperados Lemon 0.0% dedykowany jest wszystkim, którzy wiedzą, jak bawić się spontanicznie i w każdej okazji potrafią dostrzec zabawowy pierwiastek. W napojach szukają orzeźwienia i cytrusowego smaku, który otwiera na dobrą zabawę, ale w wersji bez alkoholu. Desperados to nie jest "zwykłe" piwo, to piwo z kopnięciem! Sięgnij po unikalny miks orzeźwiającego piwa 0% z latynoskimi alkoholami. Zapewnij sobie bezkompromisowe i wyjątkowe doznania smakowe. Z Desperadosem sprawisz, że każdy moment z ekipą stanie się doskonałą okazją do imprezy: toast na domówce, czy wypad na największy muzyczny festiwal. Będąc doskonałym imprezowym wyborem, Desperados rozkręci każdą domówkę i doda klimatu każdej innej zabawowej okazji! Go Desperados!


O marce

Desperados to nie jest "zwykłe" piwo, to piwo z kopnięciem! Sięgnij po unikalny miks orzeźwiającego piwa 0% z latynoskimi alkoholami. Zapewnij sobie bezkompromisowe i wyjątkowe doznania smakowe. Z Desperadosem sprawisz, że każdy moment z ekipą stanie się doskonałą okazją do imprezy: toast na domówce, czy wypad na największy muzyczny festiwal. Będąc doskonałym imprezowym wyborem, Desperados rozkręci każdą domówkę i doda klimatu każdej innej zabawowej okazji! Go Desperados!


Dodatkowe informacje

Więcej informacji na www.desperados.com. Butelka bezzwrotna


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Piwo bezalkoholowe

Wariant Citrus & Lemon

Produkty z kategorii Jasne

4.9
z 30 opinii
PERONI Nastro Azzurro Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 330 ml

PERONI Nastro Azzurro

Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

330 ml
13,61 zł/l
Cena4,49 zł
Do koszyka
5.0
z 25 opinii
OKOCIM Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
5,98 zł/l
Frisco poleca
Cena2,99 zł
Do koszyka
5.0
z 91 opinii
CORONA Cero Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 330 ml

CORONA

Cero Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 43 opinii
KARMI CLASSIC Piwo ciemne bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KARMI CLASSIC

Piwo ciemne bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,98 zł/l
Frisco poleca
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 25 opinii
ŻYWIEC Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

ŻYWIEC

Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
8,00 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.8
z 19 opinii
LECH Free Cherry Plum Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

LECH Free

Cherry Plum Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
6,98 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
TYSKIE Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

TYSKIE

Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
8,00 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
BAVARIA Original Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 330 ml

BAVARIA

Original Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

330 ml
13,91 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
5.0
z 30 opinii
HEINEKEN Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

HEINEKEN

Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
9,99 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.9
z 53 opinii
HEINEKEN Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

HEINEKEN

Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
11,18 zł/l
friscontowa cena
Cena5,59 zł
Do koszyka
4.9
z 24 opinii
DESPERADOS LEMON Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 400 ml

DESPERADOS

LEMON Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

400 ml
16,97 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
ŻYWIEC Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻYWIEC

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,18 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
PERŁA Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

PERŁA

Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
8,38 zł/l
Cena4,19 zł
Do koszyka
5.0
z 15 opinii
LECH Free Lager Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 330 ml

LECH Free

Lager Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

330 ml
14,52 zł/l
Cena4,79 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
LECH Free Cherry Plum Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

LECH Free

Cherry Plum Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
11,49 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
LECH Free Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

LECH Free

Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
11,99 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
LECH Free Lager Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

LECH Free

Lager Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,58 zł/l
Cena4,79 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
TYSKIE Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

TYSKIE

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
8,78 zł/l
Cena4,39 zł
Do koszyka
4.8
z 5 opinii
CIESZYN Lager Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

CIESZYN

Lager Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
13,98 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
KARMI ŻURAWINA Piwo bezalkoholowe 4x400 ml (butelka bezzwrotna) 1.6 l

KARMI ŻURAWINA

Piwo bezalkoholowe 4x400 ml (butelka bezzwrotna)

1.6 l
12,49 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka

Produkty marki DESPERADOS

5.0
z 10 opinii
DESPERADOS ORIGINAL Piwo (butelka bezzwrotna) 400 ml

DESPERADOS

ORIGINAL Piwo (butelka bezzwrotna)

400 ml
16,73 zł/l
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
DESPERADOS ORIGINAL Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

DESPERADOS ORIGINAL

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
13,99 zł/l
Cena27,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
DESPERADOS RED Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

DESPERADOS RED

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
13,99 zł/l
Cena27,99 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
DESPERADOS MOJITO Piwo (butelka bezzwrotna) 400 ml

DESPERADOS MOJITO

Piwo (butelka bezzwrotna)

400 ml
16,73 zł/l
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
DESPERADOS RED Piwo (butelka bezzwrotna) 400 ml

DESPERADOS RED

Piwo (butelka bezzwrotna)

400 ml
16,73 zł/l
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
DESPERADOS NOCTURNO Piwo (butelka bezzwrotna) 400 ml

DESPERADOS

NOCTURNO Piwo (butelka bezzwrotna)

400 ml
16,73 zł/l
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
DESPERADOS MELON COOLER Piwo (butelka bezzwrotna) 400 ml

DESPERADOS MELON COOLER

Piwo (butelka bezzwrotna)

400 ml
16,73 zł/l
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
DESPERADOS CUBA LIBRE Piwo (butelka bezzwrotna) 400 ml

DESPERADOS

CUBA LIBRE Piwo (butelka bezzwrotna)

400 ml
16,73 zł/l
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
DESPERADOS MOJITO Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

DESPERADOS MOJITO

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
13,99 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store