Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Smakowe
Aromatyzowane
DESPERADOS MOJITO Piwo 4x500ml (puszka)
Piwo 4x500ml (puszka zwrotna) MOJITO DESPERADOS 2.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

DESPERADOS MOJITO Piwo 4x500ml (puszka)

DESPERADOS
2 l
zawartość alkoholu: 5,9%
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena27,99 zł
13,99 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt chwilowo niedostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
253.00 kJ
3.0%
Wartość energetyczna (kcal)
60.00 kcal
3.0%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
6.60 g
2.5%
w tym cukry (g)
3.30 g
3.7%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
< 0.10 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.07.2026
0
0
paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.05.2026
0
0
paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
13,99 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
2 l
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
DESPERADOS
EAN:
5900699111436
Cena za kg:
13,99 zł/l
Pojemność:
2 l
Marka:
DESPERADOS
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900699111436

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Mętność i osad są naturalnymi cechami produktu. Najlepiej spożyć przed: data na spodzie puszki.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

4 x 500 ml W tym opakowaniu znajdują się puszki objęte kaucją, nie zgniataj puszki. Zwróć i odzyskaj kaucję.


Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 5.9


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu. PIJ ODPOWIEDZIALNIE


Informacje producenta

Marka

Desperados


Marka standaryzowana

MarkaDesperados

Dodatkowe informacje

Więcej informacji na www.desperados.com


Rodzaj alkoholu

TypPiwo

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Piwo

Wariant Mojito

Produkty z kategorii Aromatyzowane

5.0
z 5 opinii
CAPTAIN JACK Blue Pineapple Piwo (butelka bezzwrotna) 400 ml

CAPTAIN JACK

Blue Pineapple Piwo (butelka bezzwrotna)

400 ml
12,47 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 18 opinii
CAPTAIN JACK ORIGINAL Piwo (butelka bezzwrotna) 400 ml

CAPTAIN JACK

ORIGINAL Piwo (butelka bezzwrotna)

400 ml
12,47 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
CAPTAIN JACK CITRUS TONIC FLAVOUR Piwo (butelka bezzwrotna) 400 ml

CAPTAIN JACK

CITRUS TONIC FLAVOUR Piwo (butelka bezzwrotna)

400 ml
12,47 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
CAPTAIN JACK Tropical Sunset (butelka bezzwrotna) 400 ml

CAPTAIN JACK

Tropical Sunset (butelka bezzwrotna)

400 ml
12,47 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
DESPERADOS ORIGINAL Piwo (butelka bezzwrotna) 400 ml

DESPERADOS

ORIGINAL Piwo (butelka bezzwrotna)

400 ml
16,73 zł/l
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
DESPERADOS ORIGINAL Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

DESPERADOS ORIGINAL

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
13,99 zł/l
Cena27,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
DESPERADOS RED Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

DESPERADOS RED

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
13,99 zł/l
Cena27,99 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
DESPERADOS MOJITO Piwo (butelka bezzwrotna) 400 ml

DESPERADOS MOJITO

Piwo (butelka bezzwrotna)

400 ml
16,73 zł/l
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
DESPERADOS RED Piwo (butelka bezzwrotna) 400 ml

DESPERADOS RED

Piwo (butelka bezzwrotna)

400 ml
16,73 zł/l
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
DESPERADOS NOCTURNO Piwo (butelka bezzwrotna) 400 ml

DESPERADOS

NOCTURNO Piwo (butelka bezzwrotna)

400 ml
16,73 zł/l
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
DESPERADOS MELON COOLER Piwo (butelka bezzwrotna) 400 ml

DESPERADOS MELON COOLER

Piwo (butelka bezzwrotna)

400 ml
16,73 zł/l
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
DESPERADOS CUBA LIBRE Piwo (butelka bezzwrotna) 400 ml

DESPERADOS

CUBA LIBRE Piwo (butelka bezzwrotna)

400 ml
16,73 zł/l
Cena6,69 zł
Do koszyka

Produkty marki DESPERADOS

4.9
z 24 opinii
DESPERADOS LEMON Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 400 ml

DESPERADOS

LEMON Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

400 ml
16,97 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
DESPERADOS ORIGINAL Piwo (butelka bezzwrotna) 400 ml

DESPERADOS

ORIGINAL Piwo (butelka bezzwrotna)

400 ml
16,73 zł/l
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
DESPERADOS ORIGINAL Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

DESPERADOS ORIGINAL

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
13,99 zł/l
Cena27,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
DESPERADOS RED Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

DESPERADOS RED

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
13,99 zł/l
Cena27,99 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
DESPERADOS MOJITO Piwo (butelka bezzwrotna) 400 ml

DESPERADOS MOJITO

Piwo (butelka bezzwrotna)

400 ml
16,73 zł/l
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
DESPERADOS RED Piwo (butelka bezzwrotna) 400 ml

DESPERADOS RED

Piwo (butelka bezzwrotna)

400 ml
16,73 zł/l
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
DESPERADOS NOCTURNO Piwo (butelka bezzwrotna) 400 ml

DESPERADOS

NOCTURNO Piwo (butelka bezzwrotna)

400 ml
16,73 zł/l
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
DESPERADOS MELON COOLER Piwo (butelka bezzwrotna) 400 ml

DESPERADOS MELON COOLER

Piwo (butelka bezzwrotna)

400 ml
16,73 zł/l
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
DESPERADOS CUBA LIBRE Piwo (butelka bezzwrotna) 400 ml

DESPERADOS

CUBA LIBRE Piwo (butelka bezzwrotna)

400 ml
16,73 zł/l
Cena6,69 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store