Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Smakowe
Aromatyzowane
CAPTAIN JACK Blue Pineapple Piwo (butelka bezzwrotna)
BLUE LAGOON Piwo (butelka bezzwrotna) CAPTAIN JACK 400ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 5 opinii

CAPTAIN JACK Blue Pineapple Piwo (butelka bezzwrotna)

CAPTAIN JACK
400 ml
zawartość alkoholu: 6%
Polska
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena4,99 zł
12,47 zł/l

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kolejna przygoda na horyzoncie! Poczuj karaibski klimat z Blue Lagoon i rozkręć imprezę z tropikalnym smakiem ananasa, pomarańczy i grenadyny.


CAPTAIN JACK Blue Pineapple Piwo (butelka bezzwrotna)


Produkt dostępny
Data przydatności: 06.12.2026
Tagi
promocja
Frisco okazja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2026
0
0
paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2026
0
0
paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2026
0
0
paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
12,47 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
400 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
CAPTAIN JACK
EAN:
5901359134888
Cena za kg:
12,47 zł/l
Pojemność:
400 ml
Marka:
CAPTAIN JACK
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5901359134888

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Zmętnienie i osad są naturalnymi cechami produktu. Przechowywać w chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 6


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu. www.abcalkoholu.pl


Informacje producenta

Marka

CAPTAIN JACK


Marka standaryzowana

MarkaCaptain Jack

Podmarka

Sub Brand FALSE


Opis produktu

Kolejna przygoda na horyzoncie! Poczuj karaibski klimat z Blue Lagoon i rozkręć imprezę z tropikalnym smakiem ananasa, pomarańczy i grenadyny.


Dodatkowe informacje

Butelka bezzwrotna. Składniki odżywcze na: www.abcalkoholu.pl.


Rodzaj alkoholu

TypPiwo

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Piwo z napojem

Wariant o smaku pomarańczy ananasa i grenadyny

Produkty z kategorii Aromatyzowane

5.0
z 5 opinii
CAPTAIN JACK Blue Pineapple Piwo (butelka bezzwrotna) 400 ml

CAPTAIN JACK

Blue Pineapple Piwo (butelka bezzwrotna)

400 ml
12,47 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 18 opinii
CAPTAIN JACK ORIGINAL Piwo (butelka bezzwrotna) 400 ml

CAPTAIN JACK

ORIGINAL Piwo (butelka bezzwrotna)

400 ml
12,47 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
CAPTAIN JACK CITRUS TONIC FLAVOUR Piwo (butelka bezzwrotna) 400 ml

CAPTAIN JACK

CITRUS TONIC FLAVOUR Piwo (butelka bezzwrotna)

400 ml
12,47 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
CAPTAIN JACK Tropical Sunset (butelka bezzwrotna) 400 ml

CAPTAIN JACK

Tropical Sunset (butelka bezzwrotna)

400 ml
12,47 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
DESPERADOS ORIGINAL Piwo (butelka bezzwrotna) 400 ml

DESPERADOS

ORIGINAL Piwo (butelka bezzwrotna)

400 ml
16,73 zł/l
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
DESPERADOS ORIGINAL Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

DESPERADOS ORIGINAL

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
13,99 zł/l
Cena27,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
DESPERADOS RED Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

DESPERADOS RED

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
13,99 zł/l
Cena27,99 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
DESPERADOS MOJITO Piwo (butelka bezzwrotna) 400 ml

DESPERADOS MOJITO

Piwo (butelka bezzwrotna)

400 ml
16,73 zł/l
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
DESPERADOS RED Piwo (butelka bezzwrotna) 400 ml

DESPERADOS RED

Piwo (butelka bezzwrotna)

400 ml
16,73 zł/l
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
DESPERADOS NOCTURNO Piwo (butelka bezzwrotna) 400 ml

DESPERADOS

NOCTURNO Piwo (butelka bezzwrotna)

400 ml
16,73 zł/l
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
DESPERADOS MELON COOLER Piwo (butelka bezzwrotna) 400 ml

DESPERADOS MELON COOLER

Piwo (butelka bezzwrotna)

400 ml
16,73 zł/l
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
DESPERADOS CUBA LIBRE Piwo (butelka bezzwrotna) 400 ml

DESPERADOS

CUBA LIBRE Piwo (butelka bezzwrotna)

400 ml
16,73 zł/l
Cena6,69 zł
Do koszyka

Produkty marki CAPTAIN JACK

4.9
z 18 opinii
CAPTAIN JACK ORIGINAL Piwo (butelka bezzwrotna) 400 ml

CAPTAIN JACK

ORIGINAL Piwo (butelka bezzwrotna)

400 ml
12,47 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
CAPTAIN JACK CITRUS TONIC FLAVOUR Piwo (butelka bezzwrotna) 400 ml

CAPTAIN JACK

CITRUS TONIC FLAVOUR Piwo (butelka bezzwrotna)

400 ml
12,47 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
CAPTAIN JACK Tropical Sunset (butelka bezzwrotna) 400 ml

CAPTAIN JACK

Tropical Sunset (butelka bezzwrotna)

400 ml
12,47 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store