Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma mokra dla psa
Dla wszystkich ras - mieszane białko
Saszetka
ROYAL CANIN Medium Adult Mokry pokarm dla dorosłych psów średnich ras saszetka
Mokry pokarm dla dorosłych psów średnich ras saszetka Medium Adult ROYAL CANIN 140g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

ROYAL CANIN Medium Adult Mokry pokarm dla dorosłych psów średnich ras saszetka

140 g
ROYAL CANIN
Polska

Cena7,99 zł
57,07 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 20.12.2026
Parametry
Cena za kg:
57,07 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
140 g
Dostawca:
TOFIVET SPÓŁKA Z OGR
Marka:
ROYAL CANIN
EAN:
9003579008379
Cena za kg:
57,07 zł/kg
Waga:
140 g
Marka:
ROYAL CANIN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TOFIVET SPÓŁKA Z OGR
EAN:
9003579008379

Produkty z kategorii Saszetka

4.9
z 14 opinii
Nowość
DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w dziczyznę 500 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w dziczyznę

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2028
4.8
z 6 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych psów kawałki w sosie z wołowiną i koziną saszetka 150 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych psów kawałki w sosie z wołowiną i koziną saszetka

150 g
29,93 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
WIEJSKA ZAGRODA Karma mokra dla dorosłych psów z koniną z cielęciną 500 g

WIEJSKA ZAGRODA

Karma mokra dla dorosłych psów z koniną z cielęciną

500 g
29,98 zł/kg
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027
4.9
z 10 opinii
TULA Karma dla psów - mix kurczak i wołowina (4x100g) 400 g

TULA

Karma dla psów - mix kurczak i wołowina (4x100g)

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2028
4.9
z 10 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych psów kawałki w sosie z cielęciną i królikiem saszetka 150 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych psów kawałki w sosie z cielęciną i królikiem saszetka

150 g
35,27 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.8
z 5 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych psów kawałki w sosie z wieprzowiną i dzikiem saszetka 150 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych psów kawałki w sosie z wieprzowiną i dzikiem saszetka

150 g
35,27 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
WIEJSKA ZAGRODA Karma mokra dla dorosłych psów z jagnięciną i dzikiem 500 g

WIEJSKA ZAGRODA

Karma mokra dla dorosłych psów z jagnięciną i dzikiem

500 g
33,98 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-09-2027
ROYAL CANIN Medium Adult Mokry pokarm dla dorosłych psów średnich ras saszetka 140 g

ROYAL CANIN Medium Adult

Mokry pokarm dla dorosłych psów średnich ras saszetka

140 g
57,07 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2026
4.7
z 3 opinii
RAFI Mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras z dziczyzną - saszetka 300 g

RAFI

Mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras z dziczyzną - saszetka

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2028
5.0
z 5 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Senior Mokry pokarm dla starszych psów małych ras z drobiem i jagnięciną 150 g

ANIMONDA Vom Feinsten Senior

Mokry pokarm dla starszych psów małych ras z drobiem i jagnięciną

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-04-2027
5.0
z 6 opinii
PEDIGREE Adult Pokarm dla Psów - Wołowina i Drób w Galaretce (4 saszetki) 400 g

PEDIGREE Adult

Pokarm dla Psów - Wołowina i Drób w Galaretce (4 saszetki)

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2027

Produkty marki ROYAL CANIN

5.0
z 9 opinii
ROYAL CANIN Instinctive Mokry pokarm w galaretce dla dorosłych wybrednych kotów saszetka 85 g

ROYAL CANIN Instinctive

Mokry pokarm w galaretce dla dorosłych wybrednych kotów saszetka

85 g
82,24 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027
4.6
z 10 opinii
ROYAL CANIN Instinctive Mokry pokarm w sosie dla dorosłych wybrednych kotów saszetka 85 g

ROYAL CANIN Instinctive

Mokry pokarm w sosie dla dorosłych wybrednych kotów saszetka

85 g
82,24 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2027
4.9
z 7 opinii
ROYAL CANIN Sterilised Feline 37 Suchy pokarm dla dorosłych wysterylizowanych kotów 400 g

ROYAL CANIN Sterilised Feline 37

Suchy pokarm dla dorosłych wysterylizowanych kotów

400 g
69,97 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2027
4.6
z 10 opinii
ROYAL CANIN Sterilised Mokry pokarm w galaretce dla wysterylizowanych dorosłych kotów saszetka 85 g

ROYAL CANIN Sterilised

Mokry pokarm w galaretce dla wysterylizowanych dorosłych kotów saszetka

85 g
82,24 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2027
4.9
z 9 opinii
ROYAL CANIN Sterilised Mokry pokarm w sosie dla wysterylizowanych dorosłych kotów saszetka 85 g

ROYAL CANIN Sterilised

Mokry pokarm w sosie dla wysterylizowanych dorosłych kotów saszetka

85 g
82,24 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2027
5.0
z 2 opinii
ROYAL CANIN Light Weight Care Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z tendencją do nadwagi saszetka 85 g

ROYAL CANIN Light Weight Care

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z tendencją do nadwagi saszetka

85 g
70,47 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 1 opinii
ROYAL CANIN Adult Yorkshire Terrier Mokry pokarm dla dorosłych psów rasy Yorkshire Terrier saszetka 85 g

ROYAL CANIN Adult Yorkshire Terrier

Mokry pokarm dla dorosłych psów rasy Yorkshire Terrier saszetka

85 g
64,59 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2028
5.0
z 3 opinii
ROYAL CANIN Adult Chihuahua Mokry pokarm dla dorosłych psów rasy Chihuahua w saszetce 85 g

ROYAL CANIN Adult Chihuahua

Mokry pokarm dla dorosłych psów rasy Chihuahua w saszetce

85 g
64,59 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2028
4.7
z 7 opinii
ROYAL CANIN Sensible Feline 33 Suchy pokarm dla dorosłych kotów z wrażliwym przewodem pokarmowym 400 g

ROYAL CANIN Sensible Feline 33

Suchy pokarm dla dorosłych kotów z wrażliwym przewodem pokarmowym

400 g
69,97 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027
5.0
z 5 opinii
ROYAL CANIN Mini Adult Mokry pokarm w sosie dla dorosłych psów małych ras saszetka 85 g

ROYAL CANIN Mini Adult

Mokry pokarm w sosie dla dorosłych psów małych ras saszetka

85 g
58,71 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2028
5.0
z 4 opinii
ROYAL CANIN Mini Puppy Suchy pokarm dla szczeniąt małych ras 800 g

ROYAL CANIN Mini Puppy

Suchy pokarm dla szczeniąt małych ras

800 g
46,24 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-04-2027
4.9
z 9 opinii
ROYAL CANIN Urinary Care Mokry pokarm dla dorosłych kotów z problemami dróg moczowych saszetka 85 g

ROYAL CANIN Urinary Care

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z problemami dróg moczowych saszetka

85 g
94,00 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2027
5.0
z 2 opinii
ROYAL CANIN Kitten Sterilised Mokry pokarm w galaretce dla wysterylizowanych kociąt saszetka 85 g

ROYAL CANIN Kitten Sterilised

Mokry pokarm w galaretce dla wysterylizowanych kociąt saszetka

85 g
88,12 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2028
5.0
z 2 opinii
ROYAL CANIN Digestive Care Suchy pokarm dla dorosłych kotów z wrażliwym przewodem pokarmowym 400 g

ROYAL CANIN Digestive Care

Suchy pokarm dla dorosłych kotów z wrażliwym przewodem pokarmowym

400 g
84,97 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2027
5.0
z 3 opinii
ROYAL CANIN Hairball Care Suchy pokarm dla dorosłych kotów wspierający proces wydalania połkniętych włosów 400 g

ROYAL CANIN Hairball Care

Suchy pokarm dla dorosłych kotów wspierający proces wydalania połkniętych włosów

400 g
84,97 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-05-2027
ROYAL CANIN Kitten Feline Suchy pokarm dla kociąt w drugim etapie wzrostu 400 g

ROYAL CANIN Kitten Feline

Suchy pokarm dla kociąt w drugim etapie wzrostu

400 g
84,97 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store