Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma sucha dla kota
Dla kociąt i kotek ciężarnych / karmiących
ROYAL CANIN Kitten Feline Suchy pokarm dla kociąt w drugim etapie wzrostu
Suchy pokarm dla kociąt w drugim etapie wzrostu Kitten Feline ROYAL CANIN 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

ROYAL CANIN Kitten Feline Suchy pokarm dla kociąt w drugim etapie wzrostu

400 g
ROYAL CANIN
Polska

Cena33,99 zł
84,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Parametry
Cena za kg:
84,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
TOFIVET SPÓŁKA Z OGR
Marka:
ROYAL CANIN
EAN:
3182550702379
Cena za kg:
84,97 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
ROYAL CANIN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TOFIVET SPÓŁKA Z OGR
EAN:
3182550702379

Produkty z kategorii Dla kociąt i kotek ciężarnych / karmiących

5.0
z 3 opinii
BRIT Care Suchy pokarm dla kociąt kotek w ciąży i karmiących hypoalergiczny bezzbożowy z łososiem 400 g

BRIT Care

Suchy pokarm dla kociąt kotek w ciąży i karmiących hypoalergiczny bezzbożowy z łososiem

400 g
42,47 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027
5.0
z 4 opinii
BRIT Care Suchy pokarm dla kociąt kotek w ciązy i karmiących hypoalergiczny bezzbożowy z indykiem i kurczakiem 400 g

BRIT Care

Suchy pokarm dla kociąt kotek w ciązy i karmiących hypoalergiczny bezzbożowy z indykiem i kurczakiem

400 g
42,47 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-03-2027
ROYAL CANIN Kitten Feline Suchy pokarm dla kociąt w drugim etapie wzrostu 400 g

ROYAL CANIN Kitten Feline

Suchy pokarm dla kociąt w drugim etapie wzrostu

400 g
84,97 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
4.0
z 1 opinii
JOSERA Kitten Suchy pokarm dla kociąt oraz kotek ciężarnych i karmiących 400 g

JOSERA Kitten

Suchy pokarm dla kociąt oraz kotek ciężarnych i karmiących

400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-05-2027
5.0
z 1 opinii
JOSERA Kitten Suchy pokarm dla kociąt oraz kotek ciężarnych i karmiących 2 kg

JOSERA Kitten

Suchy pokarm dla kociąt oraz kotek ciężarnych i karmiących

2 kg
32,49 zł/kg
Cena64,99 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
PURINA ONE Junior Karma dla kociąt bogata w kurczaka i z pełnymi ziarnami 800 g

PURINA ONE Junior

Karma dla kociąt bogata w kurczaka i z pełnymi ziarnami

800 g
31,24 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

Produkty marki ROYAL CANIN

4.9
z 7 opinii
ROYAL CANIN Sterilised Feline 37 Suchy pokarm dla dorosłych wysterylizowanych kotów 400 g

ROYAL CANIN Sterilised Feline 37

Suchy pokarm dla dorosłych wysterylizowanych kotów

400 g
69,97 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2027
5.0
z 9 opinii
ROYAL CANIN Instinctive Mokry pokarm w galaretce dla dorosłych wybrednych kotów saszetka 85 g

ROYAL CANIN Instinctive

Mokry pokarm w galaretce dla dorosłych wybrednych kotów saszetka

85 g
82,24 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027
4.6
z 10 opinii
ROYAL CANIN Instinctive Mokry pokarm w sosie dla dorosłych wybrednych kotów saszetka 85 g

ROYAL CANIN Instinctive

Mokry pokarm w sosie dla dorosłych wybrednych kotów saszetka

85 g
82,24 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2027
4.7
z 7 opinii
ROYAL CANIN Sensible Feline 33 Suchy pokarm dla dorosłych kotów z wrażliwym przewodem pokarmowym 400 g

ROYAL CANIN Sensible Feline 33

Suchy pokarm dla dorosłych kotów z wrażliwym przewodem pokarmowym

400 g
69,97 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027
4.6
z 10 opinii
ROYAL CANIN Sterilised Mokry pokarm w galaretce dla wysterylizowanych dorosłych kotów saszetka 85 g

ROYAL CANIN Sterilised

Mokry pokarm w galaretce dla wysterylizowanych dorosłych kotów saszetka

85 g
82,24 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2027
4.9
z 9 opinii
ROYAL CANIN Sterilised Mokry pokarm w sosie dla wysterylizowanych dorosłych kotów saszetka 85 g

ROYAL CANIN Sterilised

Mokry pokarm w sosie dla wysterylizowanych dorosłych kotów saszetka

85 g
82,24 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2027
5.0
z 1 opinii
ROYAL CANIN Adult Yorkshire Terrier Mokry pokarm dla dorosłych psów rasy Yorkshire Terrier saszetka 85 g

ROYAL CANIN Adult Yorkshire Terrier

Mokry pokarm dla dorosłych psów rasy Yorkshire Terrier saszetka

85 g
64,59 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2028
5.0
z 2 opinii
ROYAL CANIN Light Weight Care Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z tendencją do nadwagi saszetka 85 g

ROYAL CANIN Light Weight Care

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z tendencją do nadwagi saszetka

85 g
70,47 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 3 opinii
ROYAL CANIN Adult Chihuahua Mokry pokarm dla dorosłych psów rasy Chihuahua w saszetce 85 g

ROYAL CANIN Adult Chihuahua

Mokry pokarm dla dorosłych psów rasy Chihuahua w saszetce

85 g
64,59 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2028
5.0
z 2 opinii
ROYAL CANIN Digestive Care Suchy pokarm dla dorosłych kotów z wrażliwym przewodem pokarmowym 400 g

ROYAL CANIN Digestive Care

Suchy pokarm dla dorosłych kotów z wrażliwym przewodem pokarmowym

400 g
84,97 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2027
5.0
z 5 opinii
ROYAL CANIN Mini Adult Mokry pokarm w sosie dla dorosłych psów małych ras saszetka 85 g

ROYAL CANIN Mini Adult

Mokry pokarm w sosie dla dorosłych psów małych ras saszetka

85 g
58,71 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2028
5.0
z 4 opinii
ROYAL CANIN Mini Puppy Suchy pokarm dla szczeniąt małych ras 800 g

ROYAL CANIN Mini Puppy

Suchy pokarm dla szczeniąt małych ras

800 g
46,24 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-04-2027
5.0
z 3 opinii
ROYAL CANIN Hairball Care Suchy pokarm dla dorosłych kotów wspierający proces wydalania połkniętych włosów 400 g

ROYAL CANIN Hairball Care

Suchy pokarm dla dorosłych kotów wspierający proces wydalania połkniętych włosów

400 g
84,97 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-05-2027
4.9
z 9 opinii
ROYAL CANIN Urinary Care Mokry pokarm dla dorosłych kotów z problemami dróg moczowych saszetka 85 g

ROYAL CANIN Urinary Care

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z problemami dróg moczowych saszetka

85 g
94,00 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2027
5.0
z 2 opinii
ROYAL CANIN Kitten Sterilised Mokry pokarm w galaretce dla wysterylizowanych kociąt saszetka 85 g

ROYAL CANIN Kitten Sterilised

Mokry pokarm w galaretce dla wysterylizowanych kociąt saszetka

85 g
88,12 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2028
ROYAL CANIN Medium Adult Mokry pokarm dla dorosłych psów średnich ras saszetka 140 g

ROYAL CANIN Medium Adult

Mokry pokarm dla dorosłych psów średnich ras saszetka

140 g
57,07 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store