Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Dla zwierząt
Karma mokra dla psa
Dla wszystkich ras - mieszane białko
Saszetka

Saszetka

Wróć do Dla wszystkich ras - mieszane białko




4.9
z 14 opinii
Nowość
DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w dziczyznę 500 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w dziczyznę

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2028

4.8
z 6 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych psów kawałki w sosie z wołowiną i koziną saszetka 150 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych psów kawałki w sosie z wołowiną i koziną saszetka

150 g
29,93 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

WIEJSKA ZAGRODA Karma mokra dla dorosłych psów z koniną z cielęciną 500 g

WIEJSKA ZAGRODA

Karma mokra dla dorosłych psów z koniną z cielęciną

500 g
29,98 zł/kg
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027

4.9
z 10 opinii
TULA Karma dla psów - mix kurczak i wołowina (4x100g) 400 g

TULA

Karma dla psów - mix kurczak i wołowina (4x100g)

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2028

4.9
z 10 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych psów kawałki w sosie z cielęciną i królikiem saszetka 150 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych psów kawałki w sosie z cielęciną i królikiem saszetka

150 g
35,27 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

4.8
z 5 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych psów kawałki w sosie z wieprzowiną i dzikiem saszetka 150 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych psów kawałki w sosie z wieprzowiną i dzikiem saszetka

150 g
35,27 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

WIEJSKA ZAGRODA Karma mokra dla dorosłych psów z jagnięciną i dzikiem 500 g

WIEJSKA ZAGRODA

Karma mokra dla dorosłych psów z jagnięciną i dzikiem

500 g
33,98 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-09-2027

5.0
z 6 opinii
PEDIGREE Adult Pokarm dla Psów - Wołowina i Drób w Galaretce (4 saszetki) 400 g

PEDIGREE Adult

Pokarm dla Psów - Wołowina i Drób w Galaretce (4 saszetki)

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2027

4.7
z 3 opinii
RAFI Mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras z dziczyzną - saszetka 300 g

RAFI

Mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras z dziczyzną - saszetka

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2028

5.0
z 5 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Senior Mokry pokarm dla starszych psów małych ras z drobiem i jagnięciną 150 g

ANIMONDA Vom Feinsten Senior

Mokry pokarm dla starszych psów małych ras z drobiem i jagnięciną

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-04-2027

ROYAL CANIN Medium Adult Mokry pokarm dla dorosłych psów średnich ras saszetka 140 g

ROYAL CANIN Medium Adult

Mokry pokarm dla dorosłych psów średnich ras saszetka

140 g
57,07 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store