Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma mokra dla psa
Dla wszystkich ras - mieszane białko
Saszetka
DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w dziczyznę
Mokra karma dla psa bogata w dziczyznę DOLINA NOTECI 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość
4.9
z 14 opinii

DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w dziczyznę

500 g
DOLINA NOTECI
Polska

Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
16,98 zł/kg
9,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (7% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 21.11.2028
Dostępne warianty
DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w wołowinę
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
nowości

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok bez uwag
02.06.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.07.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.07.2026
0
0
Ilona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0
Kornelia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.01.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.11.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.09.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
29.07.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.07.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
16,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
MEGA ZOO
Marka:
DOLINA NOTECI
EAN:
5902921301271
Cena za kg:
16,98 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
DOLINA NOTECI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MEGA ZOO
EAN:
5902921301271

Produkty z kategorii Saszetka

4.9
z 14 opinii
Nowość
DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w dziczyznę 500 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w dziczyznę

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2028
4.8
z 6 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych psów kawałki w sosie z wołowiną i koziną saszetka 150 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych psów kawałki w sosie z wołowiną i koziną saszetka

150 g
29,93 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
WIEJSKA ZAGRODA Karma mokra dla dorosłych psów z koniną z cielęciną 500 g

WIEJSKA ZAGRODA

Karma mokra dla dorosłych psów z koniną z cielęciną

500 g
29,98 zł/kg
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027
4.9
z 10 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych psów kawałki w sosie z cielęciną i królikiem saszetka 150 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych psów kawałki w sosie z cielęciną i królikiem saszetka

150 g
35,27 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.8
z 5 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych psów kawałki w sosie z wieprzowiną i dzikiem saszetka 150 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych psów kawałki w sosie z wieprzowiną i dzikiem saszetka

150 g
35,27 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 10 opinii
TULA Karma dla psów - mix kurczak i wołowina (4x100g) 400 g

TULA

Karma dla psów - mix kurczak i wołowina (4x100g)

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2028
4.7
z 3 opinii
RAFI Mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras z dziczyzną - saszetka 300 g

RAFI

Mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras z dziczyzną - saszetka

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2028
5.0
z 6 opinii
PEDIGREE Adult Pokarm dla Psów - Wołowina i Drób w Galaretce (4 saszetki) 400 g

PEDIGREE Adult

Pokarm dla Psów - Wołowina i Drób w Galaretce (4 saszetki)

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2027
5.0
z 5 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Senior Mokry pokarm dla starszych psów małych ras z drobiem i jagnięciną 150 g

ANIMONDA Vom Feinsten Senior

Mokry pokarm dla starszych psów małych ras z drobiem i jagnięciną

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-04-2027
WIEJSKA ZAGRODA Karma mokra dla dorosłych psów z jagnięciną i dzikiem 500 g

WIEJSKA ZAGRODA

Karma mokra dla dorosłych psów z jagnięciną i dzikiem

500 g
33,98 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-09-2027
ROYAL CANIN Medium Adult Mokry pokarm dla dorosłych psów średnich ras saszetka 140 g

ROYAL CANIN Medium Adult

Mokry pokarm dla dorosłych psów średnich ras saszetka

140 g
57,07 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2026

Produkty marki DOLINA NOTECI

4.9
z 22 opinii
DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w jagnięcinę 500 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w jagnięcinę

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2028
4.8
z 16 opinii
DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w królika z żurawiną 500 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w królika z żurawiną

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2029
4.8
z 11 opinii
DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w wołowinę 500 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w wołowinę

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2029
5.0
z 9 opinii

18% taniej

DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w wołowinę 800 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w wołowinę

800 g
14,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
14,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-09-2028
4.8
z 10 opinii

25% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich z kurczakiem i makaronem saszetka 100 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich z kurczakiem i makaronem saszetka

100 g
29,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,99 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2029
4.7
z 14 opinii

18% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem puszka 800 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem puszka

800 g
14,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
14,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 20 opinii

25% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z dziczyzną puszka 400 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z dziczyzną puszka

400 g
18,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-09-2028
4.9
z 17 opinii

18% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z kaczką i dynią puszka 800 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z kaczką i dynią puszka

800 g
14,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
14,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2028
5.0
z 2 opinii

25% taniej

DOLINA NOTECI Pure Mokra karma dla psa Wołowina 500 g

DOLINA NOTECI Pure

Mokra karma dla psa Wołowina

500 g
19,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
13,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2028
4.9
z 29 opinii

25% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną puszka 400 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną puszka

400 g
18,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-09-2028
4.0
z 1 opinii

28% taniej

DOLINA NOTECI Pure Mokra karma dla psa Jagnięcina 800 g

DOLINA NOTECI Pure

Mokra karma dla psa Jagnięcina

800 g
16,24 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
17,96 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2028
4.9
z 17 opinii

18% taniej

DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w królika z żurawiną 800 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w królika z żurawiną

800 g
14,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
14,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2028
4.7
z 9 opinii

18% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z kurczakiem puszka 800 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z kurczakiem puszka

800 g
14,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
14,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2028
4.9
z 26 opinii

25% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem puszka 400 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem puszka

400 g
18,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2027
5.0
z 18 opinii

25% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z królikiem i żurawiną puszka 400 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z królikiem i żurawiną puszka

400 g
18,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-09-2028
4.8
z 26 opinii

25% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną puszka 400 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną puszka

400 g
18,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store