Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma mokra dla psa
Dla wszystkich ras - jagnięcina
Saszetka
DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w jagnięcinę
Mokra karma dla psa bogata w jagnięcinę DOLINA NOTECI 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 22 opinii

DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w jagnięcinę

500 g
DOLINA NOTECI
Polska

Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
16,98 zł/kg
9,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (10% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 11.09.2028
Dostępne warianty
DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w dziczyznę
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
22 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Suce smakuje. Uwaga! Ma dość sporo podrobów, co dla niektórych psów może być powodem rozwolnienia
09.05.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0
Waldemar
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2026
0
0
Ilona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
Sofiia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.04.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.02.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
23.11.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.10.2025
0
0
Róża
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.10.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.10.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.08.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.07.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
01.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
16,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
TOFIVET SPÓŁKA Z OGR
Marka:
DOLINA NOTECI
EAN:
5902921301233
Cena za kg:
16,98 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
DOLINA NOTECI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TOFIVET SPÓŁKA Z OGR
EAN:
5902921301233

Produkty z kategorii Saszetka

4.9
z 22 opinii
DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w jagnięcinę 500 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w jagnięcinę

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2028
5.0
z 10 opinii

21% taniej

RAFI Mokry pokarm dla psów z jagnięciną w saszetce 500 g

RAFI

Mokry pokarm dla psów z jagnięciną w saszetce

500 g
10,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2028
4.9
z 7 opinii
BRIT Premium By Nature Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - jagnięcina z zielonym groszkiem 85 g

BRIT Premium By Nature

Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - jagnięcina z zielonym groszkiem

85 g
26,94 zł/kg
3,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2027
5.0
z 6 opinii

24% taniej

DOLINA NOTECI Pure Mokra karma dla psa Jagnięcina 500 g

DOLINA NOTECI Pure

Mokra karma dla psa Jagnięcina

500 g
19,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
13,23 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2028
5.0
z 1 opinii
WIEJSKA ZAGRODA Karma mokra dla dorosłych psów Monobiałkowa z jagnięciną 500 g

WIEJSKA ZAGRODA

Karma mokra dla dorosłych psów Monobiałkowa z jagnięciną

500 g
33,98 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-09-2027
4.7
z 3 opinii
RAFI Mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną - saszetka 300 g

RAFI

Mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną - saszetka

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2029

Produkty marki DOLINA NOTECI

5.0
z 9 opinii

18% taniej

DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w wołowinę 800 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w wołowinę

800 g
14,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
14,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-09-2028
4.8
z 11 opinii
DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w wołowinę 500 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w wołowinę

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2029
4.8
z 16 opinii
DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w królika z żurawiną 500 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w królika z żurawiną

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2029
4.7
z 14 opinii

18% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem puszka 800 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem puszka

800 g
14,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
14,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.9
z 29 opinii

25% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną puszka 400 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną puszka

400 g
18,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-09-2028
5.0
z 20 opinii

25% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z dziczyzną puszka 400 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z dziczyzną puszka

400 g
18,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-09-2028
4.9
z 26 opinii

25% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem puszka 400 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem puszka

400 g
18,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2027
4.8
z 10 opinii

25% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich z kurczakiem i makaronem saszetka 100 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich z kurczakiem i makaronem saszetka

100 g
29,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,99 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2029
4.9
z 14 opinii
Nowość
DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w dziczyznę 500 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w dziczyznę

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2028
4.8
z 26 opinii

25% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną puszka 400 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną puszka

400 g
18,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2027
4.9
z 15 opinii

25% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z kaczką i dynią puszka 400 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z kaczką i dynią puszka

400 g
18,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2028
4.9
z 17 opinii

18% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z kaczką i dynią puszka 800 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z kaczką i dynią puszka

800 g
14,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
14,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2028
5.0
z 18 opinii

25% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z królikiem i żurawiną puszka 400 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z królikiem i żurawiną puszka

400 g
18,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-09-2028
4.9
z 17 opinii

18% taniej

DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w królika z żurawiną 800 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w królika z żurawiną

800 g
14,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
14,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2028
5.0
z 2 opinii

25% taniej

DOLINA NOTECI Pure Mokra karma dla psa Wołowina 500 g

DOLINA NOTECI Pure

Mokra karma dla psa Wołowina

500 g
19,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
13,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2028
4.7
z 9 opinii

18% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z kurczakiem puszka 800 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z kurczakiem puszka

800 g
14,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
14,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store