Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma mokra dla psa
Dla wszystkich ras - jagnięcina
Saszetka
BRIT Premium By Nature Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - jagnięcina z zielonym groszkiem
Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce   jagnięcina z zielonym groszkiem Premium By Nature BRIT 85g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 7 opinii

BRIT Premium By Nature Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - jagnięcina z zielonym groszkiem

85 g
BRIT
Czechy

3,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (26% taniej)
36,35 zł/kg
3,09 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (26% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 08.11.2027
Dostępne warianty
BRIT Premium By Nature Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - indyk z marchewką
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
BRIT Premium By Nature Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - wołowina z marchewką 85 g
2,29 zł/szt. kupując 4 szt.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2026
0
0
Oksana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
01.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.09.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.08.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.07.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2025
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
26,94 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
85 g
Dostawca:
AZAN 1 SPÓŁKA Z OGRA
Marka:
BRIT
EAN:
8595602572465
Cena za kg:
26,94 zł/kg
Waga:
85 g
Marka:
BRIT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
AZAN 1 SPÓŁKA Z OGRA
EAN:
8595602572465

Produkty z kategorii Saszetka

4.9
z 22 opinii
DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w jagnięcinę 500 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w jagnięcinę

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2028
5.0
z 10 opinii

21% taniej

RAFI Mokry pokarm dla psów z jagnięciną w saszetce 500 g

RAFI

Mokry pokarm dla psów z jagnięciną w saszetce

500 g
10,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2028
4.9
z 7 opinii
BRIT Premium By Nature Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - jagnięcina z zielonym groszkiem 85 g

BRIT Premium By Nature

Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - jagnięcina z zielonym groszkiem

85 g
26,94 zł/kg
3,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2027
5.0
z 6 opinii

24% taniej

DOLINA NOTECI Pure Mokra karma dla psa Jagnięcina 500 g

DOLINA NOTECI Pure

Mokra karma dla psa Jagnięcina

500 g
19,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
13,23 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2028
5.0
z 1 opinii
WIEJSKA ZAGRODA Karma mokra dla dorosłych psów Monobiałkowa z jagnięciną 500 g

WIEJSKA ZAGRODA

Karma mokra dla dorosłych psów Monobiałkowa z jagnięciną

500 g
33,98 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-09-2027
4.7
z 3 opinii
RAFI Mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną - saszetka 300 g

RAFI

Mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną - saszetka

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2029

Produkty marki BRIT

5.0
z 3 opinii

24% taniej

BRIT Premium By Nature Przekąska dla psa z wołowiną i jabłkiem 180 g

BRIT

Premium By Nature Przekąska dla psa z wołowiną i jabłkiem

180 g
44,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
10,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
4.7
z 3 opinii

24% taniej

BRIT Premium By Nature Przekąska dla psa z baraniną i rokitnikiem morskim 180 g

BRIT

Premium By Nature Przekąska dla psa z baraniną i rokitnikiem morskim

180 g
44,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
10,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-03-2027
4.9
z 7 opinii
BRIT Premium By Nature Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - indyk z marchewką 85 g

BRIT Premium By Nature

Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - indyk z marchewką

85 g
26,94 zł/kg
3,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2027
5.0
z 3 opinii
BRIT Premium By Nature Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - wołowina z marchewką 85 g

BRIT Premium By Nature

Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - wołowina z marchewką

85 g
26,94 zł/kg
3,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 2 opinii
BRIT Premium By Nature Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - kurczak z zielonym groszkiem 85 g

BRIT Premium By Nature

Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - kurczak z zielonym groszkiem

85 g
26,94 zł/kg
3,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027
5.0
z 25 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną, puszka

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2028
4.8
z 27 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem, puszka

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2028
5.0
z 33 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z królikiem, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z królikiem, puszka

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2028
4.9
z 14 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem i słodkimi ziemniakami, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem i słodkimi ziemniakami, puszka

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-03-2028
4.9
z 24 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną, puszka

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2028
5.0
z 10 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z tuńczykiem i słodkimi ziemniakami, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z tuńczykiem i słodkimi ziemniakami, puszka

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2028
5.0
z 9 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną i ryżem, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną i ryżem, puszka

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2028
5.0
z 12 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną i ryżem, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną i ryżem, puszka

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2028
5.0
z 4 opinii
BRIT Premium By Nature Mokra karma dla kotów - gulasz wołowy z groszkiem saszetka 100 g

BRIT

Premium By Nature Mokra karma dla kotów - gulasz wołowy z groszkiem saszetka

100 g
29,90 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2027
4.8
z 4 opinii
BRIT Premium By Nature Mokra karta dla wysterylizowanych kotów z kurczakiem saszetka 100 g

BRIT

Premium By Nature Mokra karta dla wysterylizowanych kotów z kurczakiem saszetka

100 g
29,90 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2027
5.0
z 2 opinii
BRIT Premium By Nature Mokra karma dla kotów z kurczakiem i indykiem saszetka 100 g

BRIT

Premium By Nature Mokra karma dla kotów z kurczakiem i indykiem saszetka

100 g
29,90 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store