Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma mokra dla kota
Uniwersalna - Saszetki
Ryby
ANIMONDA Vom Feinsten Adult Mokry pokarm dla dorosłych kotów z łososiem i krewetkami
Mokry pokarm dla dorosłych kotów z łososiem i krewetkami Vom Feinsten Adult ANIMONDA 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.6
z 5 opinii

ANIMONDA Vom Feinsten Adult Mokry pokarm dla dorosłych kotów z łososiem i krewetkami

100 g
ANIMONDA
Niemcy

Cena5,99 zł
59,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 21.05.2027
Dostępne warianty
ANIMONDA Vom Feinsten Adult Mokry pokarm dla dorosłych kotów z drobiem i cielęciną
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.6
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
60%
4
40%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
01.05.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.04.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0
barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
59,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
TOFIVET SPÓŁKA Z OGR
Marka:
ANIMONDA
EAN:
4017721832021
Cena za kg:
59,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
ANIMONDA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TOFIVET SPÓŁKA Z OGR
EAN:
4017721832021

Produkty z kategorii Ryby

5.0
z 27 opinii
GOURMET mon Petit Pokarm dla kotów - MIX Rybny 300 g

GOURMET mon Petit

Pokarm dla kotów - MIX Rybny

300 g
33,30 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 15 opinii
WHISKAS Mokra karma dla kotów - Rybne przysmaki (4 x 85g) 340 g

WHISKAS

Mokra karma dla kotów - Rybne przysmaki (4 x 85g)

340 g
29,38 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2027
5.0
z 15 opinii
GOURMET Revelations Mus z łososiem (2x57g) 114 g

GOURMET Revelations

Mus z łososiem (2x57g)

114 g
74,47 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 2 opinii
GOURMET Revelations Mokry pokarm z łososiem w galaretce (2x57g) 114 g

GOURMET Revelations

Mokry pokarm z łososiem w galaretce (2x57g)

114 g
74,47 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 1 opinii
WIEJSKA ZAGRODA Karma mokra dla dorosłych kotów z kurczakiem i tuńczykiem 85 g

WIEJSKA ZAGRODA

Karma mokra dla dorosłych kotów z kurczakiem i tuńczykiem

85 g
64,59 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
4.9
z 20 opinii
DOLINA NOTECI Mokra karma dla kota - danie z tuńczyka 85 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla kota - danie z tuńczyka

85 g
70,47 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2028
4.7
z 19 opinii
SHEBA Selection in Sauce Pokarm dla kotów - Smaki Rybne (4 saszetki) 340 g

SHEBA Selection in Sauce

Pokarm dla kotów - Smaki Rybne (4 saszetki)

340 g
38,21 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2027
4.6
z 5 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Adult Mokry pokarm dla dorosłych kotów z łososiem i krewetkami 100 g

ANIMONDA Vom Feinsten Adult

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z łososiem i krewetkami

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027
4.9
z 32 opinii
FELIX® Fantastic Karma dla kotów - Rybne smaki w galaretce 4x85g 340 g

FELIX® Fantastic

Karma dla kotów - Rybne smaki w galaretce 4x85g

340 g
30,85 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 2 opinii
TULA Karma dla kotów z łososiem i spiruliną w sosie 85 g

TULA

Karma dla kotów z łososiem i spiruliną w sosie

85 g
31,65 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2027
5.0
z 2 opinii
BRIT Premium By Nature Mokra karma dla kotów z rybą 4x100g 400 g

BRIT

Premium By Nature Mokra karma dla kotów z rybą 4x100g

400 g
26,22 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026
4.9
z 16 opinii
FELIX® Tasty Shreds Karma dla dorosłych kotów rybne smaki w sosie (4 x 80g) 320 g

FELIX® Tasty Shreds

Karma dla dorosłych kotów rybne smaki w sosie (4 x 80g)

320 g
43,72 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.3
z 3 opinii
PIPER ANIMALS Mokra karma dla kotów z łososiem 100 g

PIPER ANIMALS

Mokra karma dla kotów z łososiem

100 g
39,90 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2028
4.8
z 13 opinii
FELIX® Fantastic Karma dla kotów z łososiem w galaretce 85 g

FELIX® Fantastic

Karma dla kotów z łososiem w galaretce

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 10 opinii
PURINA ONE Indoor Formuła Pokarm dla kota Tuńczyk i Zielona Fasolka 85 g

PURINA ONE Indoor Formuła

Pokarm dla kota Tuńczyk i Zielona Fasolka

85 g
70,47 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 6 opinii
Nowość
FELIX® Deliciously Sliced Rybne Smaki Mokra karma dla kota (4x80 g) 320 g

FELIX® Deliciously Sliced

Rybne Smaki Mokra karma dla kota (4x80 g)

320 g
43,72 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 16 opinii
FELIX® Sensations Karma dla kotów - Rybne smaki w sosie 4x85g 340 g

FELIX® Sensations

Karma dla kotów - Rybne smaki w sosie 4x85g

340 g
30,85 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

Produkty marki ANIMONDA

5.0
z 3 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Adult Mokry pokarm dla kotów z wołowiną i kurczakiem 100 g

ANIMONDA Vom Feinsten Adult

Mokry pokarm dla kotów z wołowiną i kurczakiem

100 g
39,90 zł/kg
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2027
4.0
z 1 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Adult Pokarm mokry dla kotów dorosłych z wołowiną i ziemniakami 100 g

ANIMONDA Vom Feinsten Adult

Pokarm mokry dla kotów dorosłych z wołowiną i ziemniakami

100 g
39,90 zł/kg
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 08-04-2027
5.0
z 3 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Menue Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem i serem 100 g

ANIMONDA Vom Feinsten Menue

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem i serem

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2027
5.0
z 5 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Menue Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem 100 g

ANIMONDA Vom Feinsten Menue

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-04-2027
4.7
z 7 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Adult Mokry pokarm dla dorosłych kotów z drobiem i cielęciną 100 g

ANIMONDA Vom Feinsten Adult

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z drobiem i cielęciną

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026
4.7
z 9 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Senior Mokry pokarm dla starszych kotów z drobiem 100 g

ANIMONDA Vom Feinsten Senior

Mokry pokarm dla starszych kotów z drobiem

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-06-2027
5.0
z 6 opinii
ANIMONDA integra Protect Intestinal Mokry pokarm dla psów lekkostrawny z indykiem 150 g

ANIMONDA integra Protect Intestinal

Mokry pokarm dla psów lekkostrawny z indykiem

150 g
63,27 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2027
5.0
z 11 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Adult Mokry pokarm dla dorosłych psów małych ras z królikiem 150 g

ANIMONDA Vom Feinsten Adult

Mokry pokarm dla dorosłych psów małych ras z królikiem

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 2 opinii
ANIMONDA Carny Kitten Mokry pokarm dla kociąt z cielęciną kurczakiem i indykiem puszka 200 g

ANIMONDA Carny Kitten

Mokry pokarm dla kociąt z cielęciną kurczakiem i indykiem puszka

200 g
39,95 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2027
5.0
z 1 opinii
ANIMONDA Carny Kitten Mokry pokarm dla kociąt z wołowiną i indykiem, puszka 200 g

ANIMONDA Carny Kitten

Mokry pokarm dla kociąt z wołowiną i indykiem, puszka

200 g
39,95 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2027
ANIMONDA Carny Kitten Mokry pokarm dla kotów z wołowiną kurczakiem i królikiem, puszka 200 g

ANIMONDA Carny Kitten

Mokry pokarm dla kotów z wołowiną kurczakiem i królikiem, puszka

200 g
39,95 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2027
4.8
z 5 opinii
ANIMONDA Integra Protect Urinary Mokry pokarm dla kotów z problemami z układem moczowym z kurczakiem 100 g

ANIMONDA Integra Protect Urinary

Mokry pokarm dla kotów z problemami z układem moczowym z kurczakiem

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-03-2027
4.8
z 6 opinii
ANIMONDA Integra Protect Urinary Mokry pokarm dla kotów z problemami z układem moczowym z cielęciną 100 g

ANIMONDA Integra Protect Urinary

Mokry pokarm dla kotów z problemami z układem moczowym z cielęciną

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-03-2027
4.7
z 3 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Kitten Mokry pokarm dla kociąt z kurczakiem 100 g

ANIMONDA Vom Feinsten Kitten

Mokry pokarm dla kociąt z kurczakiem

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027
5.0
z 5 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Senior Mokry pokarm dla starszych psów małych ras z drobiem i jagnięciną 150 g

ANIMONDA Vom Feinsten Senior

Mokry pokarm dla starszych psów małych ras z drobiem i jagnięciną

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-04-2027
4.0
z 4 opinii
ANIMONDA Carny Adult Mokry pokarm dla dorosłych kotów z wołowiną puszka 200 g

ANIMONDA Carny Adult

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z wołowiną puszka

200 g
39,95 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store