Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma mokra dla kota
Uniwersalna - Saszetki
Ryby
WHISKAS Mokra karma dla kotów - Rybne przysmaki (4 x 85g)
Mokra karma dla kotów   Rybne przysmaki (4 x 85g) WHISKAS 340g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 15 opinii

WHISKAS Mokra karma dla kotów - Rybne przysmaki (4 x 85g)

340 g
WHISKAS
Litwa

9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
32,32 zł/kg
10,99 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (9% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów. Wsparcie naturalnych mechanizmów obronnych Wspiera silnie mięśnie 62 kcal 85 g


Cechy

100 % wysokiej jakości składników

wszystkie potrzeby żywieniowe kota w wieku 1+


WHISKAS Mokra karma dla kotów - Rybne przysmaki (4 x 85g)


Produkt dostępny
Data przydatności: 17.12.2027
Dostępne warianty
WHISKAS Mokra karma dla kotów - Kremowe wariacje (4 x 85g)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
WHISKAS Mokra karma dla kociąt - Drobiowe frykasy (4 x 85g) 340 g
9,99 zł/szt. kupując 2 szt.

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
15 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
87%
4
13%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
Wieslawa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.12.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.12.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
11.11.2025
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.09.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.08.2025
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.08.2025
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.07.2025
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2025
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2025
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
29,38 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
340 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
WHISKAS
EAN:
5900951301742
Cena za kg:
29,38 zł/kg
Waga:
340 g
Marka:
WHISKAS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900951301742

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób karmienia: Kot o masie ciała 3 kg potrzebuje 3-3½ saszetki dziennie, kot o masie ciała 4 kg potrzebuje 3½-4 saszetek dziennie, kot o masie ciała 5 kg potrzebuje 4-4½ saszetki dziennie. Należy uwzględnić kalorie pochodzące z przysmaków. Należy dostosować ilość karmy do potrzeb kota. Jak? Odwiedź naszą stronę internetową. Zapewnij świeżą wodę do picia. Podawać o temperaturze pokojowej, niewykorzystaną część przechowywać w lodówce do 2 dni.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

4 x 85 g e = 340 g


Informacje producenta

Marka

Whiskas


Marka standaryzowana

MarkaWhiskas

Opis produktu

Mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów. Wsparcie naturalnych mechanizmów obronnych Wspiera silnie mięśnie 62 kcal 85 g


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mokra karma dla kotów

Wariant rybne przysmaki galaretka

Produkty z kategorii Ryby

4.9
z 15 opinii
WHISKAS Mokra karma dla kotów - Rybne przysmaki (4 x 85g) 340 g

WHISKAS

Mokra karma dla kotów - Rybne przysmaki (4 x 85g)

340 g
29,38 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2027
5.0
z 27 opinii
GOURMET mon Petit Pokarm dla kotów - MIX Rybny 300 g

GOURMET mon Petit

Pokarm dla kotów - MIX Rybny

300 g
33,30 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 15 opinii
GOURMET Revelations Mus z łososiem (2x57g) 114 g

GOURMET Revelations

Mus z łososiem (2x57g)

114 g
74,47 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 1 opinii
WIEJSKA ZAGRODA Karma mokra dla dorosłych kotów z kurczakiem i tuńczykiem 85 g

WIEJSKA ZAGRODA

Karma mokra dla dorosłych kotów z kurczakiem i tuńczykiem

85 g
64,59 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
5.0
z 2 opinii
GOURMET Revelations Mokry pokarm z łososiem w galaretce (2x57g) 114 g

GOURMET Revelations

Mokry pokarm z łososiem w galaretce (2x57g)

114 g
74,47 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.7
z 19 opinii
SHEBA Selection in Sauce Pokarm dla kotów - Smaki Rybne (4 saszetki) 340 g

SHEBA Selection in Sauce

Pokarm dla kotów - Smaki Rybne (4 saszetki)

340 g
38,21 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2027
4.9
z 32 opinii
FELIX® Fantastic Karma dla kotów - Rybne smaki w galaretce 4x85g 340 g

FELIX® Fantastic

Karma dla kotów - Rybne smaki w galaretce 4x85g

340 g
30,85 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 20 opinii
DOLINA NOTECI Mokra karma dla kota - danie z tuńczyka 85 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla kota - danie z tuńczyka

85 g
70,47 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2028
4.9
z 16 opinii
FELIX® Tasty Shreds Karma dla dorosłych kotów rybne smaki w sosie (4 x 80g) 320 g

FELIX® Tasty Shreds

Karma dla dorosłych kotów rybne smaki w sosie (4 x 80g)

320 g
43,72 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.6
z 5 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Adult Mokry pokarm dla dorosłych kotów z łososiem i krewetkami 100 g

ANIMONDA Vom Feinsten Adult

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z łososiem i krewetkami

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027
4.9
z 16 opinii
FELIX® Sensations Karma dla kotów - Rybne smaki w sosie 4x85g 340 g

FELIX® Sensations

Karma dla kotów - Rybne smaki w sosie 4x85g

340 g
30,85 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 10 opinii
PURINA ONE Indoor Formuła Pokarm dla kota Tuńczyk i Zielona Fasolka 85 g

PURINA ONE Indoor Formuła

Pokarm dla kota Tuńczyk i Zielona Fasolka

85 g
70,47 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 2 opinii
TULA Karma dla kotów z łososiem i spiruliną w sosie 85 g

TULA

Karma dla kotów z łososiem i spiruliną w sosie

85 g
31,65 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2027
4.8
z 13 opinii
FELIX® Fantastic Karma dla kotów z łososiem w galaretce 85 g

FELIX® Fantastic

Karma dla kotów z łososiem w galaretce

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 2 opinii
BRIT Premium By Nature Mokra karma dla kotów z rybą 4x100g 400 g

BRIT

Premium By Nature Mokra karma dla kotów z rybą 4x100g

400 g
26,22 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026
5.0
z 6 opinii
Nowość
FELIX® Deliciously Sliced Rybne Smaki Mokra karma dla kota (4x80 g) 320 g

FELIX® Deliciously Sliced

Rybne Smaki Mokra karma dla kota (4x80 g)

320 g
43,72 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.3
z 3 opinii
PIPER ANIMALS Mokra karma dla kotów z łososiem 100 g

PIPER ANIMALS

Mokra karma dla kotów z łososiem

100 g
39,90 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2028

Produkty marki WHISKAS

4.9
z 19 opinii
WHISKAS Mokra karma dla kotów - Zestawy klasyczne (4 x 85g) 340 g

WHISKAS

Mokra karma dla kotów - Zestawy klasyczne (4 x 85g)

340 g
29,38 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-09-2027
5.0
z 9 opinii
Nowość
WHISKAS Sucha karma dla kota z kurczakiem - Przepyszne paszteciki 1.4 kg

WHISKAS

Sucha karma dla kota z kurczakiem - Przepyszne paszteciki

1.4 kg
19,28 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna26,99 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2027
4.9
z 16 opinii
WHISKAS Mokra karma dla kotów - Kremowe wariacje (4 x 85g) 340 g

WHISKAS

Mokra karma dla kotów - Kremowe wariacje (4 x 85g)

340 g
29,38 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 08-09-2027
4.8
z 22 opinii
WHISKAS Mokra karma dla kotów - Drobiowa uczta (4 x 85g) 340 g

WHISKAS

Mokra karma dla kotów - Drobiowa uczta (4 x 85g)

340 g
29,38 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2027
4.8
z 14 opinii
WHISKAS Mokra karma dla kotów - Klasyczne posiłki (4 x 85g) 340 g

WHISKAS

Mokra karma dla kotów - Klasyczne posiłki (4 x 85g)

340 g
29,38 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2027
5.0
z 8 opinii
WHISKAS Mokra karma dla kociąt - Drobiowe frykasy (4 x 85g) 340 g

WHISKAS

Mokra karma dla kociąt - Drobiowe frykasy (4 x 85g)

340 g
29,38 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2027
5.0
z 3 opinii
WHISKAS Sucha karma dla kotów z pysznym kurczakiem 800 g

WHISKAS

Sucha karma dla kotów z pysznym kurczakiem

800 g
22,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
5.0
z 6 opinii
WHISKAS Mokra karma dla kociąt - Drobiowe frykasy (4 x 85g) 340 g

WHISKAS

Mokra karma dla kociąt - Drobiowe frykasy (4 x 85g)

340 g
32,32 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2027
4.9
z 9 opinii
WHISKAS 1+ Pokarm dla Kotów z Wołowiną w Sosie - Puszka 400 g

WHISKAS 1+

Pokarm dla Kotów z Wołowiną w Sosie - Puszka

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2027
4.8
z 6 opinii
WHISKAS 1+ Pokarm dla Kotów z Tuńczykiem w Galaretce - Puszka 400 g

WHISKAS 1+

Pokarm dla Kotów z Tuńczykiem w Galaretce - Puszka

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2027
4.8
z 8 opinii
WHISKAS 1+ Pokarm dla Kotów z Kurczakiem w Sosie - Puszka 400 g

WHISKAS 1+

Pokarm dla Kotów z Kurczakiem w Sosie - Puszka

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2028
5.0
z 13 opinii
WHISKAS 1+ Pokarm dla Kotów z Kaczką i Marchewką w Galaretce - Puszka 400 g

WHISKAS 1+

Pokarm dla Kotów z Kaczką i Marchewką w Galaretce - Puszka

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2027
5.0
z 2 opinii
WHISKAS Sucha karma dla kotów z pyszną wołowiną 800 g

WHISKAS

Sucha karma dla kotów z pyszną wołowiną

800 g
23,74 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store