Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma mokra dla kota
Uniwersalna - Duże puszki
Drób
WHISKAS 1+ Pokarm dla Kotów z Kaczką i Marchewką w Galaretce - Puszka
Pokarm dla Kotów z Kaczką i Marchewką w Galaretce   Puszka 1+ WHISKAS 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 13 opinii

WHISKAS 1+ Pokarm dla Kotów z Kaczką i Marchewką w Galaretce - Puszka

400 g
WHISKAS

Cena7,99 zł
19,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Puszka pokarmu WHISKAS ADULT z kaczką i marchewką w galaretce, sprawi z pewnością przyjemność twojemu pupilowi. Pożywne, smaczne danie Whiskas Adult zamknięte w puszce przyda ci się ,gdy twój kot przyjdzie do ciebie i przypomni, ze należy mu się codzienna porcja pełnowartościowego jedzenia. Połączenie mięsa z kaczki oraz warzyw jest bardzo dobrym rozwiązaniem, które zachwyci najbardziej wymagającego kocurka. Dzięki witaminom zawartym w karmie twój kotek będzie zadowolony, energiczny i pełen chęci do zabawy.

Cechy

100 % smaku w każdym kęsie

z wysokiej jakości białkiem


WHISKAS 1+ Pokarm dla Kotów z Kaczką i Marchewką w Galaretce - Puszka


Produkt dostępny
Data przydatności: 16.09.2027
Dostępne warianty
WHISKAS 1+ Pokarm dla Kotów z Tuńczykiem w Galaretce - Puszka
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
13 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Moje koty uwielbiają te karmę.
02.06.2025
0
0
EWA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2026
0
0
EWA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2026
0
0
EWA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.04.2026
0
0
EWA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0
EWA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.03.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.10.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.07.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
19,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
KRAMEL PARTNER
Marka:
WHISKAS
EAN:
5900951017506
Cena za kg:
19,97 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
WHISKAS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KRAMEL PARTNER
EAN:
5900951017506

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Zalecana dzienna ilość karmy Sposób karmienia: Należy uwzględnić kalorie pochodzące z przysmaków. Należy dostosować ilość karmy do potrzeb kota. Jak? Odwiedź naszą stronę internetową. Zapewnij świeżą wodę do picia. Podawać o temperaturze pokojowej, niewykorzystaną część przechowywać w lodówce do 2 dni. 100 g karmy mokrej można zastąpić 18-21 karmy suchej Whiskas.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

77 kcal/100 g


Informacje producenta

Marka

Whiskas


Marka standaryzowana

MarkaWhiskas

Opis produktu

Mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów. 73 kcal 100 g


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mokra karma dla kotów

Wariant z kaczką w galaretce


Logotypy stron trzecich

Green Dot

Produkty z kategorii Drób

5.0
z 2 opinii

24% taniej

WIEJSKA ZAGRODA Mokry pokarm dla dorosłych kotów z kurczakiem i kaczką puszka 400 g

WIEJSKA ZAGRODA

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z kurczakiem i kaczką puszka

400 g
19,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
10,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2028
4.9
z 10 opinii
DOLINA NOTECI Mokra karma dla kota bogata w kaczkę 400 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla kota bogata w kaczkę

400 g
24,73 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2028
4.8
z 8 opinii
WHISKAS 1+ Pokarm dla Kotów z Kurczakiem w Sosie - Puszka 400 g

WHISKAS 1+

Pokarm dla Kotów z Kurczakiem w Sosie - Puszka

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2028
5.0
z 13 opinii
WHISKAS 1+ Pokarm dla Kotów z Kaczką i Marchewką w Galaretce - Puszka 400 g

WHISKAS 1+

Pokarm dla Kotów z Kaczką i Marchewką w Galaretce - Puszka

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2027
5.0
z 1 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem i gęsią 400 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem i gęsią

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2029

Produkty marki WHISKAS

5.0
z 9 opinii
Nowość
WHISKAS Sucha karma dla kota z kurczakiem - Przepyszne paszteciki 1.4 kg

WHISKAS

Sucha karma dla kota z kurczakiem - Przepyszne paszteciki

1.4 kg
19,28 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna26,99 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2027
4.9
z 15 opinii
WHISKAS Mokra karma dla kotów - Rybne przysmaki (4 x 85g) 340 g

WHISKAS

Mokra karma dla kotów - Rybne przysmaki (4 x 85g)

340 g
29,38 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2027
4.9
z 19 opinii
WHISKAS Mokra karma dla kotów - Zestawy klasyczne (4 x 85g) 340 g

WHISKAS

Mokra karma dla kotów - Zestawy klasyczne (4 x 85g)

340 g
29,38 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-09-2027
4.8
z 22 opinii
WHISKAS Mokra karma dla kotów - Drobiowa uczta (4 x 85g) 340 g

WHISKAS

Mokra karma dla kotów - Drobiowa uczta (4 x 85g)

340 g
29,38 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2027
4.9
z 16 opinii
WHISKAS Mokra karma dla kotów - Kremowe wariacje (4 x 85g) 340 g

WHISKAS

Mokra karma dla kotów - Kremowe wariacje (4 x 85g)

340 g
29,38 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 08-09-2027
4.8
z 14 opinii
WHISKAS Mokra karma dla kotów - Klasyczne posiłki (4 x 85g) 340 g

WHISKAS

Mokra karma dla kotów - Klasyczne posiłki (4 x 85g)

340 g
29,38 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2027
5.0
z 8 opinii
WHISKAS Mokra karma dla kociąt - Drobiowe frykasy (4 x 85g) 340 g

WHISKAS

Mokra karma dla kociąt - Drobiowe frykasy (4 x 85g)

340 g
29,38 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2027
5.0
z 3 opinii
WHISKAS Sucha karma dla kotów z pysznym kurczakiem 800 g

WHISKAS

Sucha karma dla kotów z pysznym kurczakiem

800 g
22,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
5.0
z 6 opinii
WHISKAS Mokra karma dla kociąt - Drobiowe frykasy (4 x 85g) 340 g

WHISKAS

Mokra karma dla kociąt - Drobiowe frykasy (4 x 85g)

340 g
32,32 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2027
4.9
z 9 opinii
WHISKAS 1+ Pokarm dla Kotów z Wołowiną w Sosie - Puszka 400 g

WHISKAS 1+

Pokarm dla Kotów z Wołowiną w Sosie - Puszka

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2027
4.8
z 8 opinii
WHISKAS 1+ Pokarm dla Kotów z Kurczakiem w Sosie - Puszka 400 g

WHISKAS 1+

Pokarm dla Kotów z Kurczakiem w Sosie - Puszka

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2028
4.8
z 6 opinii
WHISKAS 1+ Pokarm dla Kotów z Tuńczykiem w Galaretce - Puszka 400 g

WHISKAS 1+

Pokarm dla Kotów z Tuńczykiem w Galaretce - Puszka

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2027
5.0
z 2 opinii
WHISKAS Sucha karma dla kotów z pyszną wołowiną 800 g

WHISKAS

Sucha karma dla kotów z pyszną wołowiną

800 g
23,74 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store