Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma mokra dla kota
Uniwersalna - Saszetki
Ryby
FELIX® Tasty Shreds Karma dla dorosłych kotów rybne smaki w sosie (4 x 80g)
Karma dla dorosłych kotów rybne smaki w sosie (4 x 80g) Tasty Shreds FELIX® 320g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 16 opinii

FELIX® Tasty Shreds Karma dla dorosłych kotów rybne smaki w sosie (4 x 80g)

320 g
FELIX®
Polska

Cena13,99 zł
43,72 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

FELIX® Tasty Shreds, mokra karma dla kotów, to delikatne i smakowite szarpane kąski w apetycznym sosie. Wyglądają pachną i smakują wyśmienicie, tak jak posiłek, który mógłbyś przygotować sam! Każde danie zostało przygotowane w odpowiedniej temperaturze, a następnie poszatkowane na delikatne kąski i podane w pysznym sosie. Pełne dobroci - są źródłem niezbędnych kwasów tłuszczowych omega-6 i zawierają odpowiednie połączenia witamin, aby Twój kot był pełen energii i gotowy do psot! ✅ Rybne smaki z Łososiem i z Tuńczykiem ✅ Pyszne, delikatne szarpane kąski podawane w smacznym sosie ✅ W 100% pełnoporcjowa i zbilansowana ✅ Zawiera witaminy A i E ✅ Źródło kwasów tłuszczowych Omega-6 ✅ Bez barwników A to nie wszystko! FELIX® Tasty Shreds to produkty dostępne w szerokiej gamie smakowitych posiłków, aby codziennie  zaspokajać zamiłowanie Twojego kota do różnorodności.


Cechy

szarpane kąski


FELIX® Tasty Shreds Karma dla dorosłych kotów rybne smaki w sosie (4 x 80g)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2028
Dostępne warianty
FELIX® Tasty Shreds Karma dla dorosłych kotów wiejskie smaki z kaczką i indykiem w sosie (4 x 80 g)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
16 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
13%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Koty zadowolone!
17.02.2026
0
0
dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Kot zjada ale nie mruczy z rozkoszy.Dlaczego????????
27.12.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.07.2026
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
29.07.2026
0
0
Wioletta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
13.03.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.01.2026
0
0
Sebastian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Sebastian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.11.2025
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.10.2025
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.08.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
43,72 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
320 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
FELIX®
EAN:
7613038644073
Cena za kg:
43,72 zł/kg
Waga:
320 g
Marka:
FELIX®
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
7613038644073

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Zalecenia karmienia: Przeciętnemu dorosłemu kotu, ważącemu ok. 4 kg, oraz dorosłemu wysterylizowanemu kotu ważącemu ok. 4,5 kg, zaleca się podawanie 3 saszetek w ciągu dnia, w co najmniej 2 oddzielnych posiłkach. Podane normy ilości karmy dla kotów dorosłych odnoszą się do zwierząt umiarkowanie aktywnych w normalnej temperaturze otoczenia. Indywidualne potrzeby różnią się, a ilość podawanej karmy powinna być odpowiednio dostosowana, aby utrzymać szczupłą sylwetkę i prawidłową masę ciała Twojego kota. Podawać w temperaturze pokojowej. Zwierzę powinno mieć stały dostęp do czystej, świeżej wody do picia.


Przechowywanie

Produkt powinien być przechowywany w chłodnym i suchym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Masa netto: 4 x 80 g e = 320 g


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Ta torba i saszetki nie są zabawkami. Aby uniknąć ryzyka uduszenia, trzymaj je z dala od dzieci i zwierząt.


Informacje producenta

Marka

Felix


Marka producenta

MarkaPurina

Marka standaryzowana

MarkaFelix

Podmarka

Podmarka Tasty Shreds


Opis produktu

FELIX® Tasty Shreds, mokra karma dla kotów, to delikatne i smakowite szarpane kąski w apetycznym sosie. Wyglądają pachną i smakują wyśmienicie, tak jak posiłek, który mógłbyś przygotować sam! Każde danie zostało przygotowane w odpowiedniej temperaturze, a następnie poszatkowane na delikatne kąski i podane w pysznym sosie. Pełne dobroci - są źródłem niezbędnych kwasów tłuszczowych omega-6 i zawierają odpowiednie połączenia witamin, aby Twój kot był pełen energii i gotowy do psot! ✅ Rybne smaki z Łososiem i z Tuńczykiem ✅ Pyszne, delikatne szarpane kąski podawane w smacznym sosie ✅ W 100% pełnoporcjowa i zbilansowana ✅ Zawiera witaminy A i E ✅ Źródło kwasów tłuszczowych Omega-6 ✅ Bez barwników A to nie wszystko! FELIX® Tasty Shreds to produkty dostępne w szerokiej gamie smakowitych posiłków, aby codziennie  zaspokajać zamiłowanie Twojego kota do różnorodności.


Dodatkowe informacje

Pojedyncze opakowania nie mogą być sprzedawane oddzielnie.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Karma dla dorosłych kotów

Wariant rybne smaki w sosie

Produkty z kategorii Ryby

5.0
z 27 opinii
GOURMET mon Petit Pokarm dla kotów - MIX Rybny 300 g

GOURMET mon Petit

Pokarm dla kotów - MIX Rybny

300 g
33,30 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 15 opinii
WHISKAS Mokra karma dla kotów - Rybne przysmaki (4 x 85g) 340 g

WHISKAS

Mokra karma dla kotów - Rybne przysmaki (4 x 85g)

340 g
29,38 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2027
5.0
z 15 opinii
GOURMET Revelations Mus z łososiem (2x57g) 114 g

GOURMET Revelations

Mus z łososiem (2x57g)

114 g
74,47 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 2 opinii
GOURMET Revelations Mokry pokarm z łososiem w galaretce (2x57g) 114 g

GOURMET Revelations

Mokry pokarm z łososiem w galaretce (2x57g)

114 g
74,47 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 1 opinii
WIEJSKA ZAGRODA Karma mokra dla dorosłych kotów z kurczakiem i tuńczykiem 85 g

WIEJSKA ZAGRODA

Karma mokra dla dorosłych kotów z kurczakiem i tuńczykiem

85 g
64,59 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
4.9
z 20 opinii
DOLINA NOTECI Mokra karma dla kota - danie z tuńczyka 85 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla kota - danie z tuńczyka

85 g
70,47 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2028
4.7
z 19 opinii
SHEBA Selection in Sauce Pokarm dla kotów - Smaki Rybne (4 saszetki) 340 g

SHEBA Selection in Sauce

Pokarm dla kotów - Smaki Rybne (4 saszetki)

340 g
38,21 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2027
4.6
z 5 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Adult Mokry pokarm dla dorosłych kotów z łososiem i krewetkami 100 g

ANIMONDA Vom Feinsten Adult

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z łososiem i krewetkami

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027
4.9
z 32 opinii
FELIX® Fantastic Karma dla kotów - Rybne smaki w galaretce 4x85g 340 g

FELIX® Fantastic

Karma dla kotów - Rybne smaki w galaretce 4x85g

340 g
30,85 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 2 opinii
TULA Karma dla kotów z łososiem i spiruliną w sosie 85 g

TULA

Karma dla kotów z łososiem i spiruliną w sosie

85 g
31,65 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2027
5.0
z 2 opinii
BRIT Premium By Nature Mokra karma dla kotów z rybą 4x100g 400 g

BRIT

Premium By Nature Mokra karma dla kotów z rybą 4x100g

400 g
26,22 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026
4.9
z 16 opinii
FELIX® Tasty Shreds Karma dla dorosłych kotów rybne smaki w sosie (4 x 80g) 320 g

FELIX® Tasty Shreds

Karma dla dorosłych kotów rybne smaki w sosie (4 x 80g)

320 g
43,72 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.3
z 3 opinii
PIPER ANIMALS Mokra karma dla kotów z łososiem 100 g

PIPER ANIMALS

Mokra karma dla kotów z łososiem

100 g
39,90 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2028
4.8
z 13 opinii
FELIX® Fantastic Karma dla kotów z łososiem w galaretce 85 g

FELIX® Fantastic

Karma dla kotów z łososiem w galaretce

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 10 opinii
PURINA ONE Indoor Formuła Pokarm dla kota Tuńczyk i Zielona Fasolka 85 g

PURINA ONE Indoor Formuła

Pokarm dla kota Tuńczyk i Zielona Fasolka

85 g
70,47 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 6 opinii
Nowość
FELIX® Deliciously Sliced Rybne Smaki Mokra karma dla kota (4x80 g) 320 g

FELIX® Deliciously Sliced

Rybne Smaki Mokra karma dla kota (4x80 g)

320 g
43,72 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 16 opinii
FELIX® Sensations Karma dla kotów - Rybne smaki w sosie 4x85g 340 g

FELIX® Sensations

Karma dla kotów - Rybne smaki w sosie 4x85g

340 g
30,85 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

Produkty marki FELIX®

4.9
z 47 opinii
FELIX® Party MIX Przekąska dla kotów o smaku kurczaka, wątróbki i indyka 60 g

FELIX® Party MIX

Przekąska dla kotów o smaku kurczaka, wątróbki i indyka

60 g
125,83 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 45 opinii
FELIX® Party MIX Przekąska dla kotów o smaku wołowiny, kurczaka i łososia 60 g

FELIX® Party MIX

Przekąska dla kotów o smaku wołowiny, kurczaka i łososia

60 g
125,83 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 39 opinii
FELIX® Party MIX Przekąska dla kotów o smaku łososia, łososia morskiego i pstrąga 60 g

FELIX® Party MIX

Przekąska dla kotów o smaku łososia, łososia morskiego i pstrąga

60 g
125,83 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 65 opinii
FELIX® Fantastic Karma dla kotów - Wiejskie smaki w galaretce 4x85g 340 g

FELIX® Fantastic

Karma dla kotów - Wiejskie smaki w galaretce 4x85g

340 g
30,85 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 74 opinii
FELIX® Fantastic Karma dla kotów - Wiejskie smaki w galaretce 4x85g 340 g

FELIX® Fantastic

Karma dla kotów - Wiejskie smaki w galaretce 4x85g

340 g
30,85 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 32 opinii
FELIX® Fantastic Karma dla kotów - Rybne smaki w galaretce 4x85g 340 g

FELIX® Fantastic

Karma dla kotów - Rybne smaki w galaretce 4x85g

340 g
30,85 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.8
z 40 opinii
FELIX® Fantastic Karma dla kotów - Wiejskie smaki w galaretce 4x85g 340 g

FELIX® Fantastic

Karma dla kotów - Wiejskie smaki w galaretce 4x85g

340 g
30,85 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 32 opinii
FELIX® Fantastic Karma dla kotów - Wybór smaków w galaretce 4x85g 340 g

FELIX® Fantastic

Karma dla kotów - Wybór smaków w galaretce 4x85g

340 g
30,85 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 11 opinii
FELIX® Soup Uzupełniająca karma dla kota (6 x 48g) 288 g

FELIX® Soup

Uzupełniająca karma dla kota (6 x 48g)

288 g
43,37 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 30 opinii
FELIX® Soup Uzupełniająca karma dla kota - zestaw zup (6 x 48 g) 1 szt

FELIX® Soup

Uzupełniająca karma dla kota - zestaw zup (6 x 48 g)

1 szt
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 16 opinii
FELIX® Fantastic Junior Karma dla kociąt - Wybór smaków w galaretce 4x85g 340 g

FELIX® Fantastic Junior

Karma dla kociąt - Wybór smaków w galaretce 4x85g

340 g
30,85 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 23 opinii
FELIX® Deli Moments Przysmak dla kotów z łososiem (4x10g) 40 g

FELIX® Deli Moments

Przysmak dla kotów z łososiem (4x10g)

40 g
224,75 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.7
z 22 opinii
FELIX® Deli Moments Przysmak dla kotów z kurczakiem (4x10g) 40 g

FELIX® Deli Moments

Przysmak dla kotów z kurczakiem (4x10g)

40 g
224,75 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 30 opinii
FELIX® Tasty Shreds Karma dla dorosłych kotów wiejskie smaki z kaczką i indykiem w sosie (4 x 80 g) 320 g

FELIX® Tasty Shreds

Karma dla dorosłych kotów wiejskie smaki z kaczką i indykiem w sosie (4 x 80 g)

320 g
43,72 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 24 opinii
FELIX® Tasty Shreds Karma dla dorosłych kotów wiejskie smaki wołowina i kurczak w sosie (4 x 80 g) 320 g

FELIX® Tasty Shreds

Karma dla dorosłych kotów wiejskie smaki wołowina i kurczak w sosie (4 x 80 g)

320 g
43,72 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 10 opinii
FELIX® Fantastic Karma dla kotów z wołowiną w galaretce 85 g

FELIX® Fantastic

Karma dla kotów z wołowiną w galaretce

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store