Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma mokra dla kota
Dla kociąt
Saszetki
ANIMONDA Vom Feinsten Kitten Mokry pokarm dla kociąt z kurczakiem
Mokry pokarm dla kociąt z kurczakiem Vom Feinsten Kitten ANIMONDA 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 3 opinii

ANIMONDA Vom Feinsten Kitten Mokry pokarm dla kociąt z kurczakiem

100 g
ANIMONDA
Niemcy

Cena5,99 zł
59,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 13.11.2027

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
67%
4
33%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
kotom smakował
09.04.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
59,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
TOFIVET SPÓŁKA Z OGR
Marka:
ANIMONDA
EAN:
4017721834490
Cena za kg:
59,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
ANIMONDA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TOFIVET SPÓŁKA Z OGR
EAN:
4017721834490

Produkty z kategorii Saszetki

5.0
z 8 opinii
WHISKAS Mokra karma dla kociąt - Drobiowe frykasy (4 x 85g) 340 g

WHISKAS

Mokra karma dla kociąt - Drobiowe frykasy (4 x 85g)

340 g
29,38 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2027
5.0
z 6 opinii
WHISKAS Mokra karma dla kociąt - Drobiowe frykasy (4 x 85g) 340 g

WHISKAS

Mokra karma dla kociąt - Drobiowe frykasy (4 x 85g)

340 g
32,32 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2027
5.0
z 16 opinii
FELIX® Fantastic Junior Karma dla kociąt - Wybór smaków w galaretce 4x85g 340 g

FELIX® Fantastic Junior

Karma dla kociąt - Wybór smaków w galaretce 4x85g

340 g
30,85 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 2 opinii
BRIT Premium By Nature Mokra karma dla kociąt z kurczakiem 100 g

BRIT

Premium By Nature Mokra karma dla kociąt z kurczakiem

100 g
29,90 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2027
4.2
z 4 opinii
BRIT Care Mokra karma dla kociąt bezzbożowa z indykiem w sosie, saszetka 85 g

BRIT Care

Mokra karma dla kociąt bezzbożowa z indykiem w sosie, saszetka

85 g
54,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-09-2027
3.7
z 3 opinii
BRIT Care Mokry pokarm dla kociąt fileciki w sosie z łososiem rokitnikiem i nasturcją, saszetka 85 g

BRIT Care

Mokry pokarm dla kociąt fileciki w sosie z łososiem rokitnikiem i nasturcją, saszetka

85 g
54,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2027
5.0
z 5 opinii
PURINA ONE Junior Karma dla kotów z kurczakiem (4x85g) 340 g

PURINA ONE Junior

Karma dla kotów z kurczakiem (4x85g)

340 g
55,85 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.7
z 3 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Kitten Mokry pokarm dla kociąt z kurczakiem 100 g

ANIMONDA Vom Feinsten Kitten

Mokry pokarm dla kociąt z kurczakiem

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027
5.0
z 2 opinii
ROYAL CANIN Kitten Sterilised Mokry pokarm w galaretce dla wysterylizowanych kociąt saszetka 85 g

ROYAL CANIN Kitten Sterilised

Mokry pokarm w galaretce dla wysterylizowanych kociąt saszetka

85 g
88,12 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2028
5.0
z 12 opinii
DOLINA NOTECI Junior Mokra karma dla kota - danie z dorsza 85 g

DOLINA NOTECI Junior

Mokra karma dla kota - danie z dorsza

85 g
70,47 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2028
FELIX® Fantastic Junior Karma dla kociąt kurczak w galaretce 85 g

FELIX® Fantastic Junior

Karma dla kociąt kurczak w galaretce

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 3 opinii
PURINA ONE Junior Pokarm dla kota o sm. łososia 85 g

PURINA ONE Junior

Pokarm dla kota o sm. łososia

85 g
70,47 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

Produkty marki ANIMONDA

5.0
z 3 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Adult Mokry pokarm dla kotów z wołowiną i kurczakiem 100 g

ANIMONDA Vom Feinsten Adult

Mokry pokarm dla kotów z wołowiną i kurczakiem

100 g
39,90 zł/kg
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2027
4.0
z 1 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Adult Pokarm mokry dla kotów dorosłych z wołowiną i ziemniakami 100 g

ANIMONDA Vom Feinsten Adult

Pokarm mokry dla kotów dorosłych z wołowiną i ziemniakami

100 g
39,90 zł/kg
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 08-04-2027
5.0
z 3 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Menue Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem i serem 100 g

ANIMONDA Vom Feinsten Menue

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem i serem

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2027
5.0
z 5 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Menue Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem 100 g

ANIMONDA Vom Feinsten Menue

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-04-2027
4.7
z 7 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Adult Mokry pokarm dla dorosłych kotów z drobiem i cielęciną 100 g

ANIMONDA Vom Feinsten Adult

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z drobiem i cielęciną

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026
4.6
z 5 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Adult Mokry pokarm dla dorosłych kotów z łososiem i krewetkami 100 g

ANIMONDA Vom Feinsten Adult

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z łososiem i krewetkami

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027
4.7
z 9 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Senior Mokry pokarm dla starszych kotów z drobiem 100 g

ANIMONDA Vom Feinsten Senior

Mokry pokarm dla starszych kotów z drobiem

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-06-2027
5.0
z 6 opinii
ANIMONDA integra Protect Intestinal Mokry pokarm dla psów lekkostrawny z indykiem 150 g

ANIMONDA integra Protect Intestinal

Mokry pokarm dla psów lekkostrawny z indykiem

150 g
63,27 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2027
5.0
z 11 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Adult Mokry pokarm dla dorosłych psów małych ras z królikiem 150 g

ANIMONDA Vom Feinsten Adult

Mokry pokarm dla dorosłych psów małych ras z królikiem

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 2 opinii
ANIMONDA Carny Kitten Mokry pokarm dla kociąt z cielęciną kurczakiem i indykiem puszka 200 g

ANIMONDA Carny Kitten

Mokry pokarm dla kociąt z cielęciną kurczakiem i indykiem puszka

200 g
39,95 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2027
5.0
z 1 opinii
ANIMONDA Carny Kitten Mokry pokarm dla kociąt z wołowiną i indykiem, puszka 200 g

ANIMONDA Carny Kitten

Mokry pokarm dla kociąt z wołowiną i indykiem, puszka

200 g
39,95 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2027
ANIMONDA Carny Kitten Mokry pokarm dla kotów z wołowiną kurczakiem i królikiem, puszka 200 g

ANIMONDA Carny Kitten

Mokry pokarm dla kotów z wołowiną kurczakiem i królikiem, puszka

200 g
39,95 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2027
4.8
z 5 opinii
ANIMONDA Integra Protect Urinary Mokry pokarm dla kotów z problemami z układem moczowym z kurczakiem 100 g

ANIMONDA Integra Protect Urinary

Mokry pokarm dla kotów z problemami z układem moczowym z kurczakiem

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-03-2027
4.8
z 6 opinii
ANIMONDA Integra Protect Urinary Mokry pokarm dla kotów z problemami z układem moczowym z cielęciną 100 g

ANIMONDA Integra Protect Urinary

Mokry pokarm dla kotów z problemami z układem moczowym z cielęciną

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-03-2027
5.0
z 5 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Senior Mokry pokarm dla starszych psów małych ras z drobiem i jagnięciną 150 g

ANIMONDA Vom Feinsten Senior

Mokry pokarm dla starszych psów małych ras z drobiem i jagnięciną

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-04-2027
4.0
z 4 opinii
ANIMONDA Carny Adult Mokry pokarm dla dorosłych kotów z wołowiną puszka 200 g

ANIMONDA Carny Adult

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z wołowiną puszka

200 g
39,95 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store