Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Dla zwierząt
Karma mokra dla kota
Dla kociąt
Saszetki

Saszetki

Wróć do Dla kociąt




5.0
z 8 opinii
WHISKAS Mokra karma dla kociąt - Drobiowe frykasy (4 x 85g) 340 g

WHISKAS

Mokra karma dla kociąt - Drobiowe frykasy (4 x 85g)

340 g
29,38 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2027

5.0
z 6 opinii
WHISKAS Mokra karma dla kociąt - Drobiowe frykasy (4 x 85g) 340 g

WHISKAS

Mokra karma dla kociąt - Drobiowe frykasy (4 x 85g)

340 g
32,32 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2027

5.0
z 16 opinii
FELIX® Fantastic Junior Karma dla kociąt - Wybór smaków w galaretce 4x85g 340 g

FELIX® Fantastic Junior

Karma dla kociąt - Wybór smaków w galaretce 4x85g

340 g
30,85 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

5.0
z 2 opinii
BRIT Premium By Nature Mokra karma dla kociąt z kurczakiem 100 g

BRIT

Premium By Nature Mokra karma dla kociąt z kurczakiem

100 g
29,90 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2027

4.2
z 4 opinii
BRIT Care Mokra karma dla kociąt bezzbożowa z indykiem w sosie, saszetka 85 g

BRIT Care

Mokra karma dla kociąt bezzbożowa z indykiem w sosie, saszetka

85 g
54,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-09-2027

3.7
z 3 opinii
BRIT Care Mokry pokarm dla kociąt fileciki w sosie z łososiem rokitnikiem i nasturcją, saszetka 85 g

BRIT Care

Mokry pokarm dla kociąt fileciki w sosie z łososiem rokitnikiem i nasturcją, saszetka

85 g
54,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2027

5.0
z 5 opinii
PURINA ONE Junior Karma dla kotów z kurczakiem (4x85g) 340 g

PURINA ONE Junior

Karma dla kotów z kurczakiem (4x85g)

340 g
55,85 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

4.7
z 3 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Kitten Mokry pokarm dla kociąt z kurczakiem 100 g

ANIMONDA Vom Feinsten Kitten

Mokry pokarm dla kociąt z kurczakiem

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027

5.0
z 2 opinii
ROYAL CANIN Kitten Sterilised Mokry pokarm w galaretce dla wysterylizowanych kociąt saszetka 85 g

ROYAL CANIN Kitten Sterilised

Mokry pokarm w galaretce dla wysterylizowanych kociąt saszetka

85 g
88,12 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2028

5.0
z 12 opinii
DOLINA NOTECI Junior Mokra karma dla kota - danie z dorsza 85 g

DOLINA NOTECI Junior

Mokra karma dla kota - danie z dorsza

85 g
70,47 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2028

FELIX® Fantastic Junior Karma dla kociąt kurczak w galaretce 85 g

FELIX® Fantastic Junior

Karma dla kociąt kurczak w galaretce

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027


5.0
z 3 opinii
PURINA ONE Junior Pokarm dla kota o sm. łososia 85 g

PURINA ONE Junior

Pokarm dla kota o sm. łososia

85 g
70,47 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store