Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dodatki kulinarne
Fixy
Do zup i sosów
WINIARY Pomysł na... Makaron smażony po tajsku
Makaron smażony po tajsku Pomysł na... WINIARY 26g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 8 opinii

WINIARY Pomysł na... Makaron smażony po tajsku

26 g
WINIARY
Niemcy

Cena4,79 zł
184,23 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

z naturalnymi składnikami


WINIARY Pomysł na... Makaron smażony po tajsku


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
521.00 kJ
6.2%
Wartość energetyczna (kcal)
124.00 kcal
6.2%
Tłuszcz (g)
3.00 g
4.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.60 g
3.0%
Węglowodany (g)
14.90 g
5.7%
w tym cukry (g)
0.70 g
0.8%
Błonnik (g)
1.10 g
Białko (g)
8.60 g
17.2%
Sól (g)
0.67 g
11.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
8 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agniesza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.02.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
Sebastian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.12.2025
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.09.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.05.2025
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
184,23 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
26 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
WINIARY
EAN:
8445291206991
Cena za kg:
184,23 zł/kg
Waga:
26 g
Marka:
WINIARY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
8445291206991

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.


Przepisy

Lista zakupów 300 g piersi kurczaka 200 g makaronu tagliatelle 2 czerwone papryki 2 jajka 15 min., 4 porcje Sposób przygotowania: 1. Makaron ugotuj zgodnie z instrukcją na opakowaniu, paprykę pokrój w cienkie paski, jajka roztrzep w osobnej miseczce. 2. Pierś z kurczaka pokrój w kostkę i podsmaż na patelni na rozgrzanym oleju przez 5 minut, dodaj paprykę i smaż razem kolejne 2 minuty. 3. Na patelnię dodaj ugotowany makaron i jajka, energicznie mieszając. 4. Zawartość opakowania dobrze wymieszaj z 50 ml zimnej wody, dodaj na patelnię i całość smaż przez około 5 minut. Gotowe danie możesz skropić sokiem z limonki lub cytryny. Więcej smaku Azji? Dla podkreślenia smaku, pod koniec dodaj 2-3 łyżki oleju i całość podsmaż


Informacje producenta

Marka

Winiary


Marka standaryzowana

MarkaWiniary

Podmarka

Podmarka Pomysł na...


Logotypy stron trzecich

Green Dot


O marce

W Winiary wierzymy, że zmiana zaczyna się od kuchni, dlatego codziennie pomagamy Wam w gotowaniu i niemarnowaniu. Więcej na winiary.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Makaron smażony po tajsku

Produkty z kategorii Do zup i sosów

4.9
z 174 opinii
VIFON Zupa błyskawiczna o smaku złoty kurczak (łagodna) 70 g

VIFON

Zupa błyskawiczna o smaku złoty kurczak (łagodna)

70 g
34,14 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 1 opinii
WINIARY Sos serowo-pieczarkowy 29 g

WINIARY

Sos serowo-pieczarkowy

29 g
165,17 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 38 opinii
KAMIS Grzanki z bazylią i czosnkiem do sałatek i zup (chrupiący mix) 15 g

KAMIS

Grzanki z bazylią i czosnkiem do sałatek i zup (chrupiący mix)

15 g
346,00 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
4.8
z 9 opinii
WINIARY Pomysł na... Ryż smażony po indyjsku 31 g

WINIARY Pomysł na...

Ryż smażony po indyjsku

31 g
154,52 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
WINIARY Sos cztery sery z bazylią 37 g

WINIARY

Sos cztery sery z bazylią

37 g
129,46 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 8 opinii
WINIARY Pomysł na... Makaron smażony po tajsku 26 g

WINIARY Pomysł na...

Makaron smażony po tajsku

26 g
184,23 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.5
z 17 opinii
KNORR Rosół z makaronem 69 g

KNORR

Rosół z makaronem

69 g
57,83 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 5 opinii
WINIARY Pomysł na... Kurczak w pięciu smakach 37 g

WINIARY Pomysł na...

Kurczak w pięciu smakach

37 g
129,46 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka

Produkty marki WINIARY

4.9
z 225 opinii
WINIARY Majonez lekki 300 ml

WINIARY

Majonez lekki

300 ml
24,63 zł/l
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 208 opinii
WINIARY Bulion warzywny 160 g

WINIARY

Bulion warzywny

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 191 opinii
WINIARY Bulion drobiowy 160 g

WINIARY

Bulion drobiowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 93 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 62 opinii
WINIARY Rosół drobiowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół drobiowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 121 opinii
WINIARY Barszcz biały (na 4 porcje) 66 g

WINIARY

Barszcz biały (na 4 porcje)

66 g
42,27 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 62 opinii
WINIARY Bulion wołowy 160 g

WINIARY

Bulion wołowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 35 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy 38 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy

38 g
35,53 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 32 opinii
WINIARY Bulion warzywny (6 kostek) 60 g

WINIARY

Bulion warzywny (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
WINIARY Rosół wołowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół wołowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 46 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 17 opinii
WINIARY Budyń Pistacja-Malina (bez cukru) 35 g

WINIARY

Budyń Pistacja-Malina (bez cukru)

35 g
50,00 zł/kg
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 44 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (z cukrem) bezglutenowy 63 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (z cukrem) bezglutenowy

63 g
27,78 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 20 opinii
WINIARY Budyń o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store