Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Bakalie
Orzechy
Migdały
Płatki
BAKALLAND Migdały w płatkach
Migdały w płatkach BAKALLAND 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 23 opinii

BAKALLAND Migdały w płatkach

150 g
BAKALLAND
Polska

Cena15,49 zł
103,27 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Migdały blanszowane w płatkach są źródłem magnezu. Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 1 porcji dziennie. Pamiętaj, że zrównoważona dieta i aktywny tryb życia są ważne dla zachowania dobrego samopoczucia i zdrowia.


Cechy

źródło błonnika pokarmowego i magnezu

Dobra i polska firma


BAKALLAND Migdały w płatkach


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.07.2027
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2543.00 kJ
30.3%
Wartość energetyczna (kcal)
615.00 kcal
30.8%
Tłuszcz (g)
53.00 g
75.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
5.20 g
26.0%
Węglowodany (g)
5.30 g
2.0%
w tym cukry (g)
4.70 g
5.2%
Błonnik (g)
9.40 g
Białko (g)
25.00 g
50.0%
Sól (g)
0.01 g
0.2%
Magnez (mg)
241.00 mg
64.1%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
23 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
W porządku.
01.06.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.10.2026
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2026
0
0
Malwina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2026
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.06.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
20.05.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.04.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.04.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.02.2026
0
0
ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.12.2025
0
0
An
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.11.2025
0
0
janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.11.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.11.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.10.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
103,27 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
FOODWELL
Marka:
BAKALLAND
EAN:
5900749025317
Cena za kg:
103,27 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
BAKALLAND
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FOODWELL
EAN:
5900749025317

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Bakalland


Marka standaryzowana

MarkaBakalland

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Migdały blanszowane w płatkach są źródłem magnezu. Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 1 porcji dziennie. Pamiętaj, że zrównoważona dieta i aktywny tryb życia są ważne dla zachowania dobrego samopoczucia i zdrowia.


O marce

Bakalland to wiodąca w Polsce, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości produktów spożywczych. Dzięki dbałości o jakość surowców oraz nowoczesnym technologiom produkcji, marka zdobyła zaufanie konsumentów, oferując im zdrowe i smaczne produkty.


Dodatkowe informacje

Wspieramy Ukrainę


Oświadczenia żywieniowe

źródło błonnika pokarmowego i magnezu


Oświadczenia zdrowotne

Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni.

Pamiętaj, że zrównoważona dieta i aktywny tryb życia są ważne dla zachowania dobrego samopoczucia i zdrowia.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Migdały w płatkach orzechy

Produkty z kategorii Migdały

4.9
z 28 opinii
KRESTO Migdały płatki 150 g

KRESTO

Migdały płatki

150 g
86,60 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
14,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 38 opinii
HEBAR Płatki migdałowe 80 g

HEBAR

Płatki migdałowe

80 g
99,88 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 27 opinii
BIG NATURE Płatki migdałowe 150 g

BIG NATURE

Płatki migdałowe

150 g
78,60 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 23 opinii
BAKALLAND Migdały w płatkach 150 g

BAKALLAND

Migdały w płatkach

150 g
103,27 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 13 opinii
HEBAR Płatki migdałowe 300 g

HEBAR

Płatki migdałowe

300 g
86,63 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 8 opinii
BIO PLANET Płatki migdałowe (migdały cięte) BIO 100 g

BIO PLANET

Płatki migdałowe (migdały cięte) BIO

100 g
134,90 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
4.9
z 40 opinii
BAKALLAND Migdał w płatkach 75 g

BAKALLAND

Migdał w płatkach

75 g
99,87 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Produkty marki BAKALLAND

5.0
z 40 opinii
BAKALLAND Pistacje prażone 200 g

BAKALLAND

Pistacje prażone

200 g
94,95 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 16 opinii
BAKALLAND Granola z owocami tropikalnymi 300 g

BAKALLAND

Granola z owocami tropikalnymi

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 16 opinii
BAKALLAND Granola z bakaliami 300 g

BAKALLAND

Granola z bakaliami

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.7
z 20 opinii
BAKALLAND Granola z orzechami i kawałkami czekolady 300 g

BAKALLAND

Granola z orzechami i kawałkami czekolady

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 9 opinii
BAKALLAND Granola klasyczna z kokosem 300 g

BAKALLAND

Granola klasyczna z kokosem

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 12 opinii
BAKALLAND Granola czekoladowa 300 g

BAKALLAND

Granola czekoladowa

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 108 opinii
BAKALLAND Orzechy nerkowca 75 g

BAKALLAND

Orzechy nerkowca

75 g
119,87 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 17 opinii
BAKALLAND Orzechy makadamia 75 g

BAKALLAND

Orzechy makadamia

75 g
170,53 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 14 opinii
BAKALLAND Orzechy pinii 75 g

BAKALLAND

Orzechy pinii

75 g
266,53 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 19 opinii
BAKALLAND Orzechy pekan 75 g

BAKALLAND

Orzechy pekan

75 g
170,53 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 45 opinii
BAKALLAND Popcorn maślany 90 g

BAKALLAND

Popcorn maślany

90 g
36,56 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 71 opinii
BAKALLAND Popcorn solony 90 g

BAKALLAND

Popcorn solony

90 g
36,56 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.7
z 31 opinii
BAKALLAND Popcorn serowy 90 g

BAKALLAND

Popcorn serowy

90 g
36,56 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-05-2027
4.7
z 6 opinii
BAKALLAND Popcorn karmelowy 90 g

BAKALLAND

Popcorn karmelowy

90 g
38,78 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 122 opinii
BAKALLAND Orzechy włoskie 100 g

BAKALLAND

Orzechy włoskie

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 43 opinii
BAKALLAND Orzechy laskowe 100 g

BAKALLAND

Orzechy laskowe

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store