Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Pizza i zapiekanki
Mięsne
HORTEX Pizza z szynką i pieczarkami
Pizza z szynką i pieczarkami HORTEX 345g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

15% taniej

4.7
z 49 opinii

HORTEX Pizza z szynką i pieczarkami

345 g
HORTEX
Polska

Promocja
Cena promocyjna10,87 zł
31,51 zł/kg
12,79 zł
cena przed obniżką (15% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Delikatne ciasto z chrupiącymi brzegami Mozzarella o łagodnym, mlecznym smaku Sos pomidorowy własnej produkcji Doskonale skomponowana mieszanka ziół


Cechy

pizza z pieca kamiennego

energia ze źródeł odnawialnych

pizza bez wzmacniaczy smaku


HORTEX Pizza z szynką i pieczarkami


Produkt dostępny
Tagi
promocja
Oznakowanie Nutri-Score
Nutri-Score to system znakowania pokazujący wartość produktu w diecie, którego celem jest ułatwienie dokonywania prawidłowych wyborów żywieniowych. Produkty oznaczone literami A i B to produkty ważne w diecie, które warto spożywać w większej ilości. Produkty oznaczone literą C to produkty, które powinny być spożywane w sposób umiarkowany. Z kolei oznaczenie D i E wskazuje produkty, których spożycie powinno być ograniczone.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
822.00 kJ
9.8%
Wartość energetyczna (kcal)
195.00 kcal
9.8%
Tłuszcz (g)
4.10 g
5.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.90 g
9.5%
Węglowodany (g)
29.00 g
11.2%
w tym cukry (g)
3.50 g
3.9%
Błonnik (g)
2.40 g
Białko (g)
9.30 g
18.6%
Sól (g)
1.00 g
16.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
49 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
76%
4
22%
3
2%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Pizza bardzo dobra!💯
01.04.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
trudno mi ocenić produkt Nie wpisał się w moje smaki
25.04.2025
0
0
Bryn
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
29.09.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.09.2026
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.08.2026
0
0
Kateryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
01.08.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.01.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.01.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.12.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
31,51 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
345 g
Dostawca:
MINUS WOJCIECH SĘK
Marka:
HORTEX
EAN:
5900477018049
Cena za kg:
31,51 zł/kg
Waga:
345 g
Marka:
HORTEX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MINUS WOJCIECH SĘK
EAN:
5900477018049

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Piec w piekarniku(Od postaci zamrożonej):

Dobrze rozgrzać piekarnik: piekarnik elektryczny (grzałki góra-dół) 225 ℃; piekarnik gazowy poziom 4-5; piekarnik z termoobiegiem 200 ℃. Usunąć folię, położyć zamrożoną pizzę na środkowym ruszcie piekarnika i piec ok. 10-12 minut. Pizza jest gotowa do spożycia kiedy ser się rozpuści a brzeg zarumieni. Optymalny czas pieczenia może wahać się w zależności od wydajności piekarnika. W przypadku pizzy rozmrożonej należy skrócić czas pieczenia.


Przygotowanie i stosowanie

Gotowy do spożycia po obróbce termicznej.


Przechowywanie

Sposób przechowywania w warunkach domowych (temperatura/okres przechowywania): W lodówce +7 °C - 1 dzień *- 6 °C - 1 tydzień **- 12 °C - 2 tygodnie Poniżej *** -18 °C - do daty podanej na opakowaniu Chronić przed rozmrożeniem. Nie zamrażać powtórnie. Przechowywać w temperaturze poniżej -18 °C.


Informacje producenta

Marka

Hortex


Marka standaryzowana

MarkaHortex

Opis produktu

Delikatne ciasto z chrupiącymi brzegami Mozzarella o łagodnym, mlecznym smaku Sos pomidorowy własnej produkcji Doskonale skomponowana mieszanka ziół


O marce

Hortex ... i gotowe!


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Pizza

Wariant z szynką i pieczarkami

Produkty z kategorii Mięsne

4.7
z 28 opinii

15% taniej

HORTEX Pizza z chorizo i pepperoni 370 g

HORTEX

Pizza z chorizo i pepperoni

370 g
29,38 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,87 zł
12,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 49 opinii

15% taniej

HORTEX Pizza z szynką i pieczarkami 345 g

HORTEX

Pizza z szynką i pieczarkami

345 g
31,51 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,87 zł
12,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 64 opinii
DR. OETKER GUSEPPE Pizza z salami 380 g

DR. OETKER GUSEPPE

Pizza z salami

380 g
36,82 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 149 opinii
DR. OETKER GUSEPPE Pizza z szynką i pieczarkami 425 g

DR. OETKER GUSEPPE

Pizza z szynką i pieczarkami

425 g
32,92 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 33 opinii
DR. OETKER GUSEPPE Pizza z szynką 410 g

DR. OETKER GUSEPPE

Pizza z szynką

410 g
34,12 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 40 opinii
DR. OETKER FELICIANA CLASSICA Pizza Salame e Chorizo 320 g

DR. OETKER FELICIANA

CLASSICA Pizza Salame e Chorizo

320 g
41,22 zł/kg
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.7
z 19 opinii
DR. OETKER FELICIANA CLASSICA Pizza Speciale 335 g

DR. OETKER FELICIANA

CLASSICA Pizza Speciale

335 g
35,79 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 35 opinii
HORTEX Pizza salami 330 g

HORTEX

Pizza salami

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
4.7
z 21 opinii
PROSTE HISTORIE Pizza z szynką i pieczarkami 420 g

PROSTE HISTORIE

Pizza z szynką i pieczarkami

420 g
30,93 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 40 opinii
HORTEX Grande Appetito Pizza z szynką i pieczarkami 425 g

HORTEX Grande Appetito

Pizza z szynką i pieczarkami

425 g
30,09 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.4
z 14 opinii
PROSTE HISTORIE BISTRO Pizza z szynką 415 g

PROSTE HISTORIE BISTRO

Pizza z szynką

415 g
30,34 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka

Produkty marki HORTEX

4.9
z 501 opinii
HORTEX Mieszanka chińska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka chińska mrożona

450 g
19,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 305 opinii
HORTEX Marchewka mrożona mini 450 g

HORTEX

Marchewka mrożona mini

450 g
16,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,55 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 501 opinii
HORTEX Wiśnie bez pestek mrożone 450 g

HORTEX

Wiśnie bez pestek mrożone

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 439 opinii
HORTEX Włoszczyzna - paski mrożona 450 g

HORTEX

Włoszczyzna - paski mrożona

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
4.9
z 288 opinii
HORTEX Bukiet warzyw kwiatowy mrożony 450 g

HORTEX

Bukiet warzyw kwiatowy mrożony

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 514 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię mrożone

450 g
17,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,09 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 106 opinii
HORTEX Zupa ogórkowa z koperkiem mrożona 450 g

HORTEX

Zupa ogórkowa z koperkiem mrożona

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 38 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię polskie mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię polskie mrożone

450 g
17,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,09 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.7
z 28 opinii

15% taniej

HORTEX Pizza z chorizo i pepperoni 370 g

HORTEX

Pizza z chorizo i pepperoni

370 g
29,38 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,87 zł
12,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 75 opinii
HORTEX Śliwki węgierki bez pestek mrożone 450 g

HORTEX

Śliwki węgierki bez pestek mrożone

450 g
26,64 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
4.9
z 690 opinii
HORTEX Truskawki mrożone 450 g

HORTEX

Truskawki mrożone

450 g
26,64 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.9
z 278 opinii
HORTEX Maliny mrożone 280 g

HORTEX

Maliny mrożone

280 g
74,96 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.9
z 158 opinii
HORTEX Mieszanka owocowa mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka owocowa mrożona

450 g
35,53 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 165 opinii
HORTEX Mieszanka meksykańska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka meksykańska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 124 opinii
HORTEX Mieszanka włoska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka włoska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 152 opinii
HORTEX Marchewka mrożona kostka 450 g

HORTEX

Marchewka mrożona kostka

450 g
18,42 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store