Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Mrożone
Pizza i zapiekanki
Mięsne

Mięsne

Wróć do Pizza i zapiekanki




4.7
z 28 opinii

15% taniej

HORTEX Pizza z chorizo i pepperoni 370 g

HORTEX

Pizza z chorizo i pepperoni

370 g
29,38 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,87 zł
12,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.7
z 49 opinii

15% taniej

HORTEX Pizza z szynką i pieczarkami 345 g

HORTEX

Pizza z szynką i pieczarkami

345 g
31,51 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,87 zł
12,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.8
z 64 opinii
DR. OETKER GUSEPPE Pizza z salami 380 g

DR. OETKER GUSEPPE

Pizza z salami

380 g
36,82 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.8
z 149 opinii
DR. OETKER GUSEPPE Pizza z szynką i pieczarkami 425 g

DR. OETKER GUSEPPE

Pizza z szynką i pieczarkami

425 g
32,92 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.9
z 33 opinii
DR. OETKER GUSEPPE Pizza z szynką 410 g

DR. OETKER GUSEPPE

Pizza z szynką

410 g
34,12 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.9
z 40 opinii
DR. OETKER FELICIANA CLASSICA Pizza Salame e Chorizo 320 g

DR. OETKER FELICIANA

CLASSICA Pizza Salame e Chorizo

320 g
41,22 zł/kg
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.7
z 19 opinii
DR. OETKER FELICIANA CLASSICA Pizza Speciale 335 g

DR. OETKER FELICIANA

CLASSICA Pizza Speciale

335 g
35,79 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.8
z 35 opinii
HORTEX Pizza salami 330 g

HORTEX

Pizza salami

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026

4.7
z 21 opinii
PROSTE HISTORIE Pizza z szynką i pieczarkami 420 g

PROSTE HISTORIE

Pizza z szynką i pieczarkami

420 g
30,93 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.8
z 40 opinii
HORTEX Grande Appetito Pizza z szynką i pieczarkami 425 g

HORTEX Grande Appetito

Pizza z szynką i pieczarkami

425 g
30,09 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026

4.4
z 14 opinii
PROSTE HISTORIE BISTRO Pizza z szynką 415 g

PROSTE HISTORIE BISTRO

Pizza z szynką

415 g
30,34 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store