Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Dania gotowe
Roślinne
BONDUELLE Warzywne risotto z patelni
Warzywne risotto z patelni BONDUELLE 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 27 opinii

BONDUELLE Warzywne risotto z patelni

400 g
BONDUELLE
Polska

Cena9,99 zł
24,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Warzywne Risotto z patelni to wyjątkowo smaczne, odżywcze danie gotowe w kilka minut. Idealne jako lekki posiłek lub baza do dania z mięsem czy rybą. Wystarczy podgrzewać przez 6 minut na patelni i gotowe!


Cechy

bogactwo warzyw

ryż 30 %, warzywa 70 %

ryż biały, soczewica, cebula, por, ryż z cukinii zielonej, ryż z cukinii żółtej

6 minut i gotowe

wysoka zawartość błonnika pokarmowego


BONDUELLE Warzywne risotto z patelni


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.10.2027
Dostępne warianty
BONDUELLE Warzywne Burrito z ryżem
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
Oznakowanie Nutri-Score
Nutri-Score to system znakowania pokazujący wartość produktu w diecie, którego celem jest ułatwienie dokonywania prawidłowych wyborów żywieniowych. Produkty oznaczone literami A i B to produkty ważne w diecie, które warto spożywać w większej ilości. Produkty oznaczone literą C to produkty, które powinny być spożywane w sposób umiarkowany. Z kolei oznaczenie D i E wskazuje produkty, których spożycie powinno być ograniczone.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
324.00 kJ
3.9%
Wartość energetyczna (kcal)
77.00 kcal
3.9%
Tłuszcz (g)
0.30 g
0.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
13.00 g
5.0%
w tym cukry (g)
0.70 g
0.8%
Błonnik (g)
3.60 g
Białko (g)
3.70 g
7.4%
Sól (g)
0.02 g
0.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
27 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
74%
4
26%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne choć nie wygląda jak na zdjęciu na opakowaniu
16.06.2026
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
czasem warzywa przychodzą średnio świeże albo na odwrót jeszcze niedojrzałe
24.01.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.09.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2026
0
0
DANUTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
27.07.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2026
0
0
JOANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
13.07.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2026
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
02.02.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.11.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.09.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
24,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
BONDUELLE
Marka:
BONDUELLE
EAN:
3083681144048
Cena za kg:
24,97 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
BONDUELLE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BONDUELLE
EAN:
3083681144048

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania Podgrzewaj na patelni z dodatkiem tłuszczu przez 6 minut. Nie wymaga wcześniejszego rozmrażania. Dla zachowania jakości i zasad bezpieczeństwa żywienia, przygotuj zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Upewnij się, że produkt jest odpowiednio podgrzany, tak jak zalecamy.Przed przyrządzeniem przechowuj produkt w zamrażarce.


Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze nie wyższej niż -18°C w temperaturze 0° - +3°C:- 24 godziny, w temperaturze -18°C lub niższej: do daty minimalnej trwałości podanej na opakowaniu w polu obok. Chronić przed rozmrożeniem! Produkt rozmrożony nie nadaje się do powtórnego zamrożenia!


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Szybkie Risotto z patelni dla 2 osób 1. Szybkie Risotto podsmażamy na patelni na maśle lub łyżce oliwy przez około 6 minut stale mieszając. Doprawiamy do smaku solą i pieprzem. 2. Przekładamy na talerz. 3. Posypujemy świeżo startym parmezanem i dekorujemy listkiem bazylii.


Informacje producenta

Marka

Bonduelle


Marka standaryzowana

MarkaBonduelle

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Warzywne Risotto z patelni to wyjątkowo smaczne, odżywcze danie gotowe w kilka minut. Idealne jako lekki posiłek lub baza do dania z mięsem czy rybą. Wystarczy podgrzewać przez 6 minut na patelni i gotowe!


O marce

Spróbuj również Bonduelle Warzywne Danie Chińskie z ryżem Bonduelle Warzywne Burrito z ryżem


Oświadczenia żywieniowe

wysoka zawartość błonnika pokarmowego


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Warzywne risotto z patelni

Produkty z kategorii Roślinne

4.7
z 20 opinii

19% taniej

FROSTA Burgery z batata i marchewki mrożone 216 g

FROSTA

Burgery z batata i marchewki mrożone

216 g
35,74 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
9,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.7
z 27 opinii
BONDUELLE Warzywne risotto z patelni 400 g

BONDUELLE

Warzywne risotto z patelni

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 18 opinii
BONDUELLE Warzywne Burrito z ryżem 400 g

BONDUELLE

Warzywne Burrito z ryżem

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 14 opinii
BONDUELLE Warzywne Danie Chińskie z ryżem 400 g

BONDUELLE

Warzywne Danie Chińskie z ryżem

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 18 opinii
FROSTA VEGE BOWL W stylu azjatyckim z ryżem kalafiorowym 400 g

FROSTA

VEGE BOWL W stylu azjatyckim z ryżem kalafiorowym

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 27 opinii
FROSTA VEGE BOWL Komosa ryżowa z warzywami 400 g

FROSTA VEGE BOWL

Komosa ryżowa z warzywami

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
HORTEX HIGH PROTEIN Warzywa na patelnię z tofu 450 g

HORTEX HIGH PROTEIN

Warzywa na patelnię z tofu

450 g
35,53 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

Produkty marki BONDUELLE

5.0
z 270 opinii

27% taniej

BONDUELLE Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca) 340 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca)

340 g
14,97 zł/kg
Cena promocyjna5,09 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2028
5.0
z 35 opinii
BONDUELLE Czerwona fasola 310 g

BONDUELLE

Czerwona fasola

310 g
19,32 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 28 opinii
BONDUELLE Kukurydza złocista z czerwoną fasolą 340 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista z czerwoną fasolą

340 g
20,26 zł/kg
Cena promocyjna6,89 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 42 opinii

20% taniej

BONDUELLE Kukurydza złocista z groszkiem 340 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista z groszkiem

340 g
20,56 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
8,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
5.0
z 136 opinii
BONDUELLE Kukurydza złocista (2x85g) 170 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista (2x85g)

170 g
41,12 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2029
4.9
z 176 opinii
BONDUELLE Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca) 170 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca)

170 g
32,29 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 38 opinii
BONDUELLE Kukurydza złocista z groszkiem 170 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista z groszkiem

170 g
29,35 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 37 opinii
BONDUELLE Kukurydza złocista z czerwoną fasolą 170 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista z czerwoną fasolą

170 g
32,29 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
5.0
z 258 opinii
BONDUELLE Groszek zielony mrożony 400 g

BONDUELLE

Groszek zielony mrożony

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 173 opinii
BONDUELLE Groszek konserwowy (soczysty i sprężysty) 400 g

BONDUELLE

Groszek konserwowy (soczysty i sprężysty)

400 g
12,22 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 58 opinii
BONDUELLE Groszek konserwowy drobny 400 g

BONDUELLE

Groszek konserwowy drobny

400 g
19,47 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2029
4.9
z 225 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa zielona cała mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa zielona cała mrożona

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 241 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa żółta cała mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa żółta cała mrożona

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 104 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa zielona cięta mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa zielona cięta mrożona

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 59 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa zielona (cięta) 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa zielona (cięta)

400 g
15,97 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 68 opinii
BONDUELLE Danie na ciepło Polska fasolka po bretońsku 430 g

BONDUELLE Danie na ciepło

Polska fasolka po bretońsku

430 g
20,91 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store